Písemná aukce 16 / Ostatní sběratelské obory
3785
1930? PARIS, skládaný plán Paříže se zakreslením kulturních památek, na druhé straně mapa širšího okolí Paříže, barevné, seznam zajímavostí ve francouzštině a angličtině, v původních destičkách, plán ve výborné kvalitě, destičky mírně omačkané,
Vyvolávací cena: Kč
3786
1940-60 sestava 4ks železničních map, Francie, Norska a Portogalska s reklamními přítisky + úřední mapa železničních spojů Belgie, vše bezvadný stav
Vyvolávací cena: Kč
3787
1944? letecká mapa RAF z 2.sv. války, jihozápad Anglie, velikost cca 105x70cm, skládaná, nepodlepená, vnitřek čistý, okraje stopy používání, celkově dobře zachovalá, zajímavý válečný doklad
Vyvolávací cena: Kč
3788
1953 železniční mapa Evropy, měřítko 1:3.750.000, Orbis Praha, složená, luxusní stav
Vyvolávací cena: Kč
3789
1920 CANADA - Pictorial Manitoba, malá propagační brožura o kanadském státě s 68 čb. obrázky a barevnou obálkou, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3791
1881 sestava 3ks přeložených listů s mapami Staroněmeckých států, 7map na vnějších stranách, 3 mapy na vnitřních stranách přes celý dvojlist, tvrdší kartónový papír
Vyvolávací cena: Kč
3792
1881 sestava 4ks přeložených listů s mapami Afriky, Ameriky a Austrálie, tvrdší kartónový papír
Vyvolávací cena: Kč
3793
1944 mapa Velkoněmecké říše, 1:1.500.000, vydáno v Praze, poškozené okraje, přehyby s přelepním
Vyvolávací cena: Kč
3794
1942 In Memoriam Bohumila Heinze, nízkonákladová publikace na volných listech se spoustou rytin i známek, výtisk č.82 v přebalu s lehkým poškozením
Vyvolávací cena: Kč
3795
1902 Mucha Alfons: ilustrace na titulní stránce Knihy vzpomínek autora Ladislava Quise, věnování Quise
Vyvolávací cena: Kč
3796
1920-22 sestava 3ks publikací - 28.říjen a první dny svobody s titulní reprodukcí A.Muchy(!) Libuše věštící slávu..., Umělecký almanach legionářský 1922, Světozor Památce Karla Havlíčka Borovského; obálky s poškozením, kompletní
Vyvolávací cena: Kč
3797
1942 Die Kunst im Deutschen Reich, obrazová publikace s množstvím fotografií a reprodukcí uměleckých děl; skvrny na obálce
Vyvolávací cena: Kč
3798
1940 Die Kunst im Deutschen Reich, obrazová publikace s množstvím fotografií a reprodukcí uměleckých děl; skvrny na obálce
Vyvolávací cena: Kč
3799
1957 Fotoalbum s 27ks fotografií Štětína a okoli z pobytu delegace Ministerstava dopravy v Polsku, zajímavé záběry Czluchova, Miedzyzdroje, kožená vazba, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
3800
1929-39 Příručka pro vojíny, II.vydání 1939 a Rukověť pro poddůstojníky I.díl 1929, knihy o vojenském výcviku a zbraních, použité, ale kompletní
Vyvolávací cena: Kč
3801
1928 Století budování námořních sil (Un Siècle de Construction Navale), 1828-1928, francouzská historická kniha s množstvím zajímavých fotografií, číslovaný exemplář, lehké skvrny v papíru
Vyvolávací cena: Kč
3802
1907 kurzovní kniha železničního, poštovního a lodního spojení z Evropy do Ameriky, 1/4 žluté stránky s reklamou na hotely a přepravní společnosti; brožovaná, ohnuté rohy, zašpiněná obálka; zajímavé
Vyvolávací cena: Kč