Písemná aukce 16 / Ostatní sběratelské obory / Knihy, časopisy

48486 - 1942 In Memoriam Bohumila Heinze, nízkonákladová publikac
1942 In Memoriam Bohumila Heinze, nízkonákladová publikace na volných listech se spoustou rytin i známek, výtisk č.82 v přebalu s lehkým poškozením
Vyvolávací cena:
49939 - 1902 Mucha Alfons: ilustrace na titulní stránce Knihy vzpo
1902 Mucha Alfons: ilustrace na titulní stránce Knihy vzpomínek autora Ladislava Quise, věnování Quise
Vyvolávací cena:
51983 - 1920-22 sestava 3ks publikací - 28.říjen a první dny svo
1920-22 sestava 3ks publikací - 28.říjen a první dny svobody s titulní reprodukcí A.Muchy(!) Libuše věštící slávu..., Umělecký almanach legionářský 1922, Světozor Památce Karla Havlíčka Borovského; obálky s poškozením, kompletní
Vyvolávací cena:
50703 - 1942 Die Kunst im Deutschen Reich, obrazová publikace s mno
1942 Die Kunst im Deutschen Reich, obrazová publikace s množstvím fotografií a reprodukcí uměleckých děl; skvrny na obálce
Vyvolávací cena:
50704 - 1940 Die Kunst im Deutschen Reich, obrazová publikace s mno
1940 Die Kunst im Deutschen Reich, obrazová publikace s množstvím fotografií a reprodukcí uměleckých děl; skvrny na obálce
Vyvolávací cena:
51302 - 1957 Fotoalbum s 27ks fotografií Štětína a okoli z pobyt
1957 Fotoalbum s 27ks fotografií Štětína a okoli z pobytu delegace Ministerstava dopravy v Polsku, zajímavé záběry Czluchova, Miedzyzdroje, kožená vazba, bez poškození
Vyvolávací cena:
51981 - 1929-39 Příručka pro vojíny, II.vydání 1939 a Rukově
1929-39 Příručka pro vojíny, II.vydání 1939 a Rukověť pro poddůstojníky I.díl 1929, knihy o vojenském výcviku a zbraních, použité, ale kompletní
Vyvolávací cena:
49701 - 1928 Století budování námořních sil (Un Siècle de
1928 Století budování námořních sil (Un Siècle de Construction Navale), 1828-1928, francouzská historická kniha s množstvím zajímavých fotografií, číslovaný exemplář, lehké skvrny v papíru
Vyvolávací cena:
51927 - 1907 kurzovní kniha železničního, poštovního a lodníh
1907 kurzovní kniha železničního, poštovního a lodního spojení z Evropy do Ameriky, 1/4 žluté stránky s reklamou na hotely a přepravní společnosti; brožovaná, ohnuté rohy, zašpiněná obálka; zajímavé
Vyvolávací cena: