Písemná aukce 16 / Ostatní sběratelské obory / Knihy, časopisy
3794
1942 In Memoriam Bohumila Heinze, nízkonákladová publikace na volných listech se spoustou rytin i známek, výtisk č.82 v přebalu s lehkým poškozením
Vyvolávací cena: Kč
3795
1902 Mucha Alfons: ilustrace na titulní stránce Knihy vzpomínek autora Ladislava Quise, věnování Quise
Vyvolávací cena: Kč
3796
1920-22 sestava 3ks publikací - 28.říjen a první dny svobody s titulní reprodukcí A.Muchy(!) Libuše věštící slávu..., Umělecký almanach legionářský 1922, Světozor Památce Karla Havlíčka Borovského; obálky s poškozením, kompletní
Vyvolávací cena: Kč
3797
1942 Die Kunst im Deutschen Reich, obrazová publikace s množstvím fotografií a reprodukcí uměleckých děl; skvrny na obálce
Vyvolávací cena: Kč
3798
1940 Die Kunst im Deutschen Reich, obrazová publikace s množstvím fotografií a reprodukcí uměleckých děl; skvrny na obálce
Vyvolávací cena: Kč
3799
1957 Fotoalbum s 27ks fotografií Štětína a okoli z pobytu delegace Ministerstava dopravy v Polsku, zajímavé záběry Czluchova, Miedzyzdroje, kožená vazba, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
3800
1929-39 Příručka pro vojíny, II.vydání 1939 a Rukověť pro poddůstojníky I.díl 1929, knihy o vojenském výcviku a zbraních, použité, ale kompletní
Vyvolávací cena: Kč
3801
1928 Století budování námořních sil (Un Siècle de Construction Navale), 1828-1928, francouzská historická kniha s množstvím zajímavých fotografií, číslovaný exemplář, lehké skvrny v papíru
Vyvolávací cena: Kč
3802
1907 kurzovní kniha železničního, poštovního a lodního spojení z Evropy do Ameriky, 1/4 žluté stránky s reklamou na hotely a přepravní společnosti; brožovaná, ohnuté rohy, zašpiněná obálka; zajímavé
Vyvolávací cena: Kč