Písemná aukce 17 / Největší zájem

warning
Prohlížíte si aukci v archivu, v této aukci již nelze dražit!
info
Aktuálně běží Online aukce 75, kde můžete najít podobné položky a dražit!
Zobrazení:view_columnview_stream
57784 - 1910 Ivanovice na Hané - socha sv. Floriána na náměstí;
+1
Jakost
1910 Ivanovice na Hané - socha sv. Floriána na náměstí; nepoužitá, výborný stav
Vyvolávací cena:
59485 - 1925 Mikulovice - 6-okénková, hostinec, škola, pomník, m
+1
Jakost
1925 Mikulovice - 6-okénková, hostinec, škola, pomník, muž na motorce; nepoužitá, luxusní
Vyvolávací cena:
U:A5
57265 - 1920 Trstěnice (Křtěnice) - 4okénková, sokolovna, pomn
+1
Jakost
1920 Trstěnice (Křtěnice) - 4okénková, sokolovna, pomník, konzum, obchod S. Haas; nepoužitá, lehká skvrna
Vyvolávací cena:
56227 - 1901 Vémyslice - obrázková koláž; DA, prošlá, odřen
+1
Jakost
1901 Vémyslice - obrázková koláž; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
57861 - 1913 Nové Město na Moravě - náměstí; prošlá, dobrý
+1
Jakost
1913 Nové Město na Moravě - náměstí; prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
59143 - 1941 Das Deutsche Volkswagenwerk Gemainschaflager, fotopohle
+1
Jakost
1941 Das Deutsche Volkswagenwerk Gemainschaflager, fotopohled zaslaný do Sudet, odřené růžky
Vyvolávací cena:
57225 - 1895 Bad Wörishofen - 5okénková litografie, obchody, hote
+1
Jakost
1895 Bad Wörishofen - 5okénková litografie, obchody, hotely, ulice; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
57041 - 1898 Lohr am Main - litografická koláž, rozhledna; DA, pr
+1
Jakost
1898 Lohr am Main - litografická koláž, rozhledna; DA, prošlá, zlomený roh
Vyvolávací cena:
56230 - 1900 Passau - litografická koláž; DA, prošlá, dobrý st
+1
Jakost
1900 Passau - litografická koláž; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
57043 - 1905 Bad Godesberg - Blick von Cosselsruh, restaurant, litog
+1
Jakost
1905 Bad Godesberg - Blick von Cosselsruh, restaurant, litografická koláž; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
57045 - 1898 Dresden - litografická koláž; DA, prošlá, dobrý s
+1
Jakost
1898 Dresden - litografická koláž; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
57051 - 1902 Dresden, Meissen, Schloss Scharfenberg - litografická
+1
Jakost
1902 Dresden, Meissen, Schloss Scharfenberg - litografická koláž Gruss vom schönen Elbestrand; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
57240 - 1902 Königstein/Sächsische Schweiz - litografie, Restaurat
+1
Jakost
1902 Königstein/Sächsische Schweiz - litografie, Restauration a.d. Töpfer; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
57076 - 1899 Leipzig - Gruss von der Leipziger Messe, litografická
+1
Jakost
1899 Leipzig - Gruss von der Leipziger Messe, litografická koláž; DA, prošlá, zachovalá
Vyvolávací cena:
57031 - 1904 Zwickau - obrazová litografická koláž, tlačená, t
+1
Jakost
1904 Zwickau - obrazová litografická koláž, tlačená, továrna na fotografii; DA, prošlá, výborný stav
Vyvolávací cena:
57072 - 1914 Halle (Saale) - litografická koláž; DA, prošlá, om
+1
Jakost
1914 Halle (Saale) - litografická koláž; DA, prošlá, omačkané růžky
Vyvolávací cena:
57901 - 1910 ČERVENÁ (PI), most přes Vltavu, nejsmělejší žele
+1
Jakost
1910 ČERVENÁ (PI), most přes Vltavu, nejsmělejší železniční stavba v Rakousku, výška 37m; nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
59120 - 1939 Reichsparteitag der NSDAP, 1939, Nürnberg; VF, prošl
Jakost
1939 Reichsparteitag der NSDAP, 1939, Nürnberg; VF, prošlá, omačkaný roh
Vyvolávací cena:
U:A5
58897 - 1937 BERLÍN 700 let města, barevná příležitostná pohl
+1
Jakost
1937 BERLÍN 700 let města, barevná příležitostná pohlednice se znaky města, vyfr. zn. 6Pf, prošlá do Vídně, propagační SR Berlin/ 700 Jahre Berlin/ 18.8.37, zachovalé
Vyvolávací cena:
U:A5
55627 - 1913 Olomouc, synagoga; prošlá, omačkané růžky
+1
Jakost
1913 Olomouc, synagoga; prošlá, omačkané růžky
Vyvolávací cena:
55624 - 1920 TEPLICE (Teplitz-Schönau) - synagoga; prošlá, skvrna
+1
Jakost
1920 TEPLICE (Teplitz-Schönau) - synagoga; prošlá, skvrna v levém dolním růžku, odřené růžky, lehký lom v pravém dolním rohu
Vyvolávací cena:
U:A5
55632 - 1930 UŽHOROD (Ungvár/Ужгор&#
+1
Jakost
1930 UŽHOROD (Ungvár/Ужгород) - synagoga; prošlá, zlomený růžek
Vyvolávací cena:
55549 - 1930 Sarajevo (BiH) - starý židovský hřbitov Španjolsko
+1
Jakost
1930 Sarajevo (BiH) - starý židovský hřbitov "Španjolsko groblje"; prošlá, omačkané rohy
Vyvolávací cena:
56249 - 1905 bankovky na pohlednicích, 10 kronen, houby; prošlá,
+3
Jakost
1905 bankovky na pohlednicích, 10 kronen, houby; prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
57849 - 1905 mince na pohlednicích, Švédsko, tlačená, zlacená;
+1
Jakost
1905 mince na pohlednicích, Švédsko, tlačená, zlacená; bez natištěných linek pro napsání adresy, nepoužitá, výborný stav
Vyvolávací cena:
57819 - 1910 známky na pohlednicích, známková země CONGO, litog
+1
Jakost
1910 známky na pohlednicích, známková země CONGO, litografie; nepoužitá, výborný stav
Vyvolávací cena:
59659 - 1933 JANÁČEK Leoš, fotokoláž z Brna; prošlá, výborn
+1
Jakost
1933 JANÁČEK Leoš, fotokoláž z Brna; prošlá, výborný stav
Vyvolávací cena:
57881 - 1899 RAFFAELLO Sanzio, andílek s jedním křídlem, litogra
+1
Jakost
1899 RAFFAELLO Sanzio, andílek s jedním křídlem, litografie; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
59225 - 1947 ŠTĚPÁNEK Miroslav: Velikonoce, soubor 6ks pohlednic,
Jakost
1947 ŠTĚPÁNEK Miroslav: Velikonoce, soubor 6ks pohlednic, vydalo družstvo Dílo v Praze; VF, nepoužité, odřené růžky
Vyvolávací cena:
56271 - 1903 celá přední stránka z poštovní spořitelní kní
Jakost
1903 celá přední stránka z poštovní spořitelní knížky s vylepenými kontrolními známkami na obou stranách, vpředu 2x 100R, vydání z roku 1889, vzadu 2x 25Rubl. (1896), 2x 25Rubl. (1900), 1x 10Rubl. (1889), DR Сосновица 12/V/1903; lehké skvrny, sklady, utržený roh
Vyvolávací cena:
U:A5
56269 - 1914 celá přední stránka z poštovní spořitelní kní
Jakost
1914 celá přední stránka z poštovní spořitelní knížky s vylepenými kontrolními známkami na obou stranách, vpředu 2x a vzadu 3x 100Rubl., vydání z roku 1900, DR PATHO 1.8.14; lehké skvrny, zachovalé
Vyvolávací cena:
55878 - 1939-45 ČaM  sestava zn. převážně ve 4-blocích, kupón
+14
Jakost
1939-45 ČaM sestava zn. převážně ve 4-blocích, kupóny, podkovy, DZ, přetisková série (zk. Gi.), včetně služebních, doplatních a novinových, katalog dle majitele cca 14.000Kč, uloženo ve velkém 16listovém zásobníku A4
Vyvolávací cena:
58244 - 1945 ČSR II.  Pof.A360/362 Košický aršík, sestava 16ks
Jakost
1945 ČSR II. Pof.A360/362 Košický aršík, sestava 16ks aršíků z 15 různých AP, včetně retuše 8. pole
Vyvolávací cena:
55825 - 1950-1974 ČSR II.  sestava 20ks aršíků, PL a částí ar
+3
Jakost
1950-1974 ČSR II. sestava 20ks aršíků, PL a částí archů s okraji s podpisy autorů a rytců známek, např. Bednářová, Brož, Dubay, Grus, Herčík, Hložník, Kráľ, Muzika, Strnad, Svolinský, Švengsbír, Zábranský; uloženo v zachovalém 8listovém zásobníku A4
Vyvolávací cena:
58605 - 1945-48 ČSR II.  sestava zn., bloků a aršíků, okraje, k
+14
Jakost
1945-48 ČSR II. sestava zn., bloků a aršíků, okraje, kupóny, DČ, obsahuje mj. novinové Pof.NV24 s DZ 3-45 L+P 4-bloky, uloženo ve starším 15-listovém zásobníku A4, kat. dle majitele 6.000Kč
Vyvolávací cena:
U:A5
47781 - 1994-2003 ČESKO  sestava 31ks černotisků ČP, obsahuje na
Jakost
1994-2003 ČESKO sestava 31ks černotisků ČP, obsahuje např. PTM1, PT2, PT4b, 5a, 7, 17a+b, 18a+b, atd., kat. 11090Kč
Vyvolávací cena:
60157 - 1851-1970 DENMARK  neúplná generální sbírka zn. na albo
+22
Jakost
1851-1970 DENMARK neúplná generální sbírka zn. na albových listech Schaubek, zajímavá klasika, část také GRONLAND, kat. přes. 2.400€
Vyvolávací cena:
57690 - 1900-2005 DENMARK, FAROE ISL., ICELAND, GREENLAND  sestava z
+7
Jakost
1900-2005 DENMARK, FAROE ISL., ICELAND, GREENLAND sestava zn. ve velkém 30-listovém zásobníku A4, základ generální sbírky vhodný pro pokračovatele
Vyvolávací cena:
U:A5
57998 - 1875-1998 FINLAND  částečná sbírka ve velkém 24listov
+10
Jakost
1875-1998 FINLAND částečná sbírka ve velkém 24listovém zásobníku A4, kat cca 380€, vhodné pro pokračovatele
Vyvolávací cena:
59698 - 1973-74 GERMANY/ WEST GERMANY  sestava 37ks zn., 1ks aršík
Jakost
1973-74 GERMANY/ WEST GERMANY sestava 37ks zn., 1ks aršíku a dopisnice se značkou Muster na 1 platu A4
Vyvolávací cena:
48849 - 1841-1989 GREAT BRITAIN  zajímavá sestava zn. a aršíků,
+1
Jakost
1841-1989 GREAT BRITAIN zajímavá sestava zn. a aršíků, 3 stránky klasiky, obsahuje mj. Mi.4, 7, 13z, 14a, 15, 20, 22, 23, 35, 45, Mi.72-81, Mi.102-115, Mi.117, série Emergency Post 1971 ve 4-blocích a mnoho dalších, uloženo v 6-listovém zásobníku A4, vysoký katalog, výhodné
Vyvolávací cena:
48829 - 1979-2000 HUNGARY  sestava zn., PL a aršíků ve velkém 24
+2
Jakost
1979-2000 HUNGARY sestava zn., PL a aršíků ve velkém 24listovém zásobníku A4, kat. dle majitele 2500€, zajímavá nabídka
Vyvolávací cena:
58601 - 1920-45 ITALY  sestava zn. v 8listovém zásobníku, kat. dl
+5
Jakost
1920-45 ITALY sestava zn. v 8listovém zásobníku, kat. dle majitele 1.800MiM
Vyvolávací cena:
58611 - 1863-1940 ITALY  sestava zn. včetně klasiky, Staroitalské
+8
Jakost
1863-1940 ITALY sestava zn. včetně klasiky, Staroitalské státy, přetisky, kolonie, okupovaná území, část známek z jiných zemí, uloženo ve 12listovém zásobníku, různý stav, kat. dle majitele 5.300MiM
Vyvolávací cena:
48830 - 1980-97 UNITED NATIONS/ WIEN  sestava krajových zn. a zn. s
+6
Jakost
1980-97 UNITED NATIONS/ WIEN sestava krajových zn. a zn. s kupóny, PL a aršíků, vše ve velkém 12listovém zásobníku A4, nominál 350€
Vyvolávací cena:
59175 - 1920-34 ČSR I.  sestava 10ks různých celistvostí adresov
Jakost
1920-34 ČSR I. sestava 10ks různých celistvostí adresovaných do ciziny, 4x jako R, různé frankatury zn. emise OR. HaV, Praha, TGM atd.; různá kvalita
Vyvolávací cena:
Jakost
Staženo

Vyvolávací cena:
Staženo
58022 - 1900-15 sestava 19ks sběratelsky zajímavých pohlednic (os
Jakost
1900-15 sestava 19ks sběratelsky zajímavých pohlednic (osobnosti, britské gardové uniformy, psí povozy, karikatury, sněhulák...), část prošlé, dobrý stav
Vyvolávací cena:
U:A5
58012 - 1905-10 GREAT BRITAIN  menší sestava 8ks pohlednic (zajím
Jakost
1905-10 GREAT BRITAIN menší sestava 8ks pohlednic (zajímavé záběry, erby apod.); neprošlé, dobrý stav
Vyvolávací cena: