Písemná aukce 17 / Filatelie / Protektorát ČaM
1114
1939 CPA1 příkazka Lipová ratolest, v perforaci přeloženo, bezvadná, kat. 9000Kč
Vyvolávací cena: Kč
1115
1940 CPV1, nepoužitá poštovní výběrka, přeložená v perforaci, luxusní kus(!), ojedinělý výskyt(!), kat. 40.000Kč
Vyvolávací cena: Kč
1117
1940 CAZ1 s výrobní vadou: na zadní straně v předtištěném textu pro datum chybí lomítko (!), bezvadný, kat. neuvádí
Vyvolávací cena: Kč
1118
1944 CSZ1 II.typ, zasláno 20.11.1944 z Brna do Hradce Králové a dosíláno do Střelic u Brna, DR Hradec králové 24.XI.44; velmi krátké natržení v levém okraji (2mm)
Vyvolávací cena: Kč
1120
1945 CSZ1 na růžovém papíru s orámováním, zaslaná z Prahy národním umělcem Ladislavem Peškem své mamince paní Emě Pechové do Brna, DR Praha 14.II.45, text zprávy: Jsme všichni tři živi, zdrávi/ naše čtvrť nezasažena; zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
1121
1940 2ks ozdobných telegramů včetně obálek Lx8 (II-1940) a Lx7 (II-1940); použité bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
1122
1941 kolkovaná žádost (tisk č.772) o propůjčení koncese pro rozhlasový přijímač, německo - česká mutace, podáno Poštovnímu úřadu ve Štekni 8.XII.41, vylepeny dopl. známky 2x 50h, kolek 5K, DR Štekeň/ 27.XII.41, vzadu prohlášení o nežidovském původu, přeloženo, znaky stáří, zajímavý dokument
Vyvolávací cena: Kč
1123
1941 větší část mezinárodní poštovní průvodky zaslané do Bratislavy, DR Praha/ 1.XII.41, tranz. Brno, Wien, celně projednáno, všechny náležitosti, doručeno 24.XII.1941, 2x svisle přeloženo, ještě zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
1124
1943 lístek pro dovolenou, formát A4, vpředu vylepeny 3ks zn. A.H. 1K, Pof.84, znehodnoceny škrtem, vzadu vylepeny fiskální známky pro dovolenou, vystaveno Městským úřadem Lázní Bělohrad; otvory z pořadače, jinak pěkná kvalita, vyobrazeno v kat. Pofis str. 201, vzácný formulář
Vyvolávací cena: Kč
1125
1945 Telegrafická poštovní poukázka (výplata v hotovosti), tisk. z r. 1941, německo - česká mutace, zasláno do Vídně, vyfr. zn. Pof.99 (50K), DR Slezská Ostrava 1/ 1.II.45, svisle 3x přeloženo (potrubní pošta), dobře zachovalé, vzácné
Vyvolávací cena: Kč