Písemná aukce 18 / Největší zájem
2314
1893-03 sestava 4ks celinových obálek 1c, 2c, 5c a 10c vydaných u příležitosti 400 let od objevení Ameriky Kryštofem Kolumbem (Scott U348-51), 2x použité do Evropy a 2x v Ohiu, 3x vzadu příchod, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
2324
1861 Královna Viktorie, nedokonalá perforace, částečné odstřižení, bližší určení neprovedeno, prohlídka vhodná, zachovalá
Vyvolávací cena: Kč
2325
1869 Mi.7 Královna Viktorie, krátké nastřižení v okraji, horší perforace, prohlídka vhodná, kat. 250€
Vyvolávací cena: Kč
2326
1925 letecký dopis soukromé linky Montevideo - Florida, vyfr. 2ks soukromých zn. s oválným červeným raz. Coreo Aero Montevideo 25 de Agosto 1925, adresováno do Estonska(!), vzadu příchozí DR Talin 1.9.25; svislý přehyb
Vyvolávací cena: Kč
2327
1866 Mi.4?, Svatá Uršula, lehký lom růžku, skvrna lepidla, jinak zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
2331
1932 R-dopis vyfr. smíšenou frankaturou zn. Mauretanie / Senegal, bohatá frankatura i na zadní straně, DR Saint Louis 9.Nov.32, adresováno do Švýcarska; natržení v zadní klopě + odřené rohy obálky
Vyvolávací cena: Kč
2333
1936 dopis zaslaný do Itálie, vyfr. bohatou frankaturou zn. Mi.205 4x, 206 3x, DR Asmara 19.5.36, vzadu příchozí SR Firenze 3.V.36; bez poškození, dekorativní!
Vyvolávací cena: Kč
2347
1938 R+Let-dopis vyfr. výplatními zn. Indie ½A + 2x 3A + 6A s přetiskem BURMA, DR Rangoon 11.OCT.38, vzadu R-nálepka, tranzitní raz. Athény 16.X. a příchozí Praha 36/ 20.X.38, lehce pomačkaný
Vyvolávací cena: Kč
2349
1975 Mi.Block 2 (Mi.310-12) Festival, aršík bez perforace vlevo, svěží, kat. 140€
Vyvolávací cena: Kč
2351
1994-96 2x reprezentační známkové album (jednoduché) se známkami prezentujícími přírodní krásy a starou architekturu, vč. aršíků, zásobníkové uložení, pěkné, stojí za prohlídku
Vyvolávací cena: Kč
2352
1969? dopis z období kulturní revoluce, předtištěná obálka s přepisem, vyfr. zn. Mi.1048, zachovalé, angl. popis
Vyvolávací cena: Kč
2355
1952 R dopis vyfr. zn. Mi.192-95 (celá série 4ks), fialové PR k Mírové konferenci/ 1952.10.2 (den vydání známek), DR Shanghai i přích., zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
2357
1948? Let-dopis do USA, vyfr. zn. Mi.808 (vpředu) a 20ks známek Mi.810 vzadu, nominál 4050000$, DR čínská, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
2358
1949 R + Let. dopis do ČSR, celinová obálka pro R, dofrankovaná, dosílaná, otevřeno na Ústředí čsl. filatelistických spolků (!), znaky stáří a provozu, přesto zajímavé
Vyvolávací cena: Kč
2367
1964-75 MALAJSIE, THAJSKO sestava 6ks leteckých dopisů do ČSR, bohaté frankatury, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
2373
1928-37 2x Let. dopis, 1x I.let Manila - Hong Kong, vyfr. celou sérií zn. Mi.312-322 s přetiskem L.O.F, obálka rozlepena, KVP, 1x I.let Manila - Macao, vyfr. zn. Mi.352 a 354, dobře zachovalé, kašety letů a přích. razítka
Vyvolávací cena: Kč
2379
1937 novinový rukáv zaslaný plechovkovou poštou v cínovém pouzdře TIN CAN MAIL ze Sydney na ostrov Tonga, vyfr. zn. Mi.142 se SR Sydney 10.Dec.37/ No.10, příchozí razítko a mnoho dalších kašetů; lehký přehyb
Vyvolávací cena: Kč
2396
Vyvolávací cena: Kč
2398
Vyvolávací cena: Kč
2402
1900 Šumava - litografická koláž, nádraží na Špičáku, Černé jezero, hotel Rix, pension Prokop; DA, nepoužitá, oxidace v okrajích
Vyvolávací cena: Kč
2405
1900 Beroun - Plzeňská brána, litografická koláž; DA, nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2407
1898 Brno - 4-okénková koláž, Veverská ulice, stárek z Líšně, restaurace Útulna u Macochy, kostel; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2412
1900 Židenice - Táborská třída, lidé; DA, prošlá, zvlněný pravý okraj, krátké natržení (6mm)
Vyvolávací cena: Kč
2414
1905 Vranov - lidé v uličce; DA, prošlá, lehké skvrny, zlomené růžky vpravo
Vyvolávací cena: Kč
2417
Vyvolávací cena: Kč
2420
1905 Krnov (Jägerndorf) - pohled přes rybník; DA, nepoužitá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2438
Vyvolávací cena: Kč
2441
1897 Kyjov (Gaya) - 3-okénková koláž, hnědý odstín; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2450
Vyvolávací cena: Kč
2459
1898 MALÁ SKÁLA (Kleinskal) - předchůdce pohlednice, DA, prošlá, velmi lehké skvrny
Vyvolávací cena: Kč
2462
1906 Jičín - fotografická koláž, 3okénková pohlednice, dáma v šatech; prošlá, lehké skvrny
Vyvolávací cena: Kč
2470
Vyvolávací cena: Kč
2471
1901 Karlovy Vary (Karlsbad) - litografická koláž "čtyřlístek", kostely; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2489
1892 Velhartice - předběžná pohlednice; prošlá, zakulacené rohy, stržená známka z původního místa a tatáž dolepená na jiném místě
Vyvolávací cena: Kč
2523
1904 Mělník - 4okénková koláž, vinařská škola, nádraží, lodička, soutok; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2536
1903 Most (Brüx) - obrázková koláž, postavy na náměstí, zlaceno, tlačeno; DA, prošlá, částečně stržená známka, jinak dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2540
1994 Adršpach (Aderspach) - litografická koláž, hostinec; DA, prošlá, odřené růžky, krátký podélný lom v pravém okraji (3cm)
Vyvolávací cena: Kč
2542
1901 Dobrošov - litografická koláž, rozhledna, znak Klubu českých turistů; DA, prošlá, odřené růžky, zlomený roh
Vyvolávací cena: Kč
2548
1899 Nový Jičín - továrna na klobouky Johann Hückel, pérová litografie; DA, prošlá, výborný stav
Vyvolávací cena: Kč
2564
1901 Nymburk - 3okénková koláž, město v zimě, erb, modrý odstín; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2570
1900 Olomouc - rolnická škola a sladovna na Hradisku; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2576
1906 Opava - Ostrožná ulice, koláž, postavy, povoz; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2579
1897 Opava (Troppau) - litografická koláž, zimní motiv, divadlo, náměstí, kluziště; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2581
1900 Moravská Ostrava - litografická koláž "čtyřlístek", hutě, hotel Gambrinus, kostel; DA, prošlá, výborný stav
Vyvolávací cena: Kč
2589
1901 Pelhřimov - koláž se stromy, náměstí v oválu; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2600
1901 Plzeň - koláž pohled z okna, divadlo, tlačená; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2602
1910 Plzeň - litografická koláž, pivovar, nová sladovna, elektrárna, sladový hvozd, vodárna, sud, dívka s pivem; nepoužitá, výborný stav
Vyvolávací cena: Kč
2605
1901 Dobřany (Dobrzan) - koláž, pivovar, pijan piva, sud; DA, reparované natržení v pravém rohu, zažloutlé, průpichy v levém okraji
Vyvolávací cena: Kč
2609
1932 Praha VII., exteriér a interiér cukrárny Josefa Hlaváčka na Bělského třídě (nyní nábřeží Kpt. Jaroše), vč. personálu, 2x čb pohlednice, nepoužité, vzadu osobní poznámky k cukrárně, dobře zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
2619
1902 Prachatice (Prachatitz) - 1okénková koláž pohled z dřevěné bedny; DA, prošlá, odřený roh
Vyvolávací cena: Kč
2626
1900 Příbram - 1okénková koláž, erb, čtyřlístek; DA, prošlá, výborný stav
Vyvolávací cena: Kč
2630
1898 Častolovice - litografická koláž, pivovar, kaple, kostel; DA, prošlá, odřené růžky, lehká oxidace v okrajích
Vyvolávací cena: Kč