Písemná aukce 18 / Největší zájem

61863 - 1893-03 sestava 4ks celinových obálek 1c, 2c, 5c a 10c vyd
1893-03 sestava 4ks celinových obálek 1c, 2c, 5c a 10c vydaných u příležitosti 400 let od objevení Ameriky Kryštofem Kolumbem (Scott U348-51), 2x použité do Evropy a 2x v Ohiu, 3x vzadu příchod, zachovalé
Vyvolávací cena:
65308 - 1861 Královna Viktorie, nedokonalá perforace, částečné
1861 Královna Viktorie, nedokonalá perforace, částečné odstřižení, bližší určení neprovedeno, prohlídka vhodná, zachovalá
Vyvolávací cena:
65309 - 1869 Mi.7 Královna Viktorie, krátké nastřižení v okraj
1869 Mi.7 Královna Viktorie, krátké nastřižení v okraji, horší perforace, prohlídka vhodná, kat. 250€
Vyvolávací cena:
64571 - 1925 letecký dopis soukromé linky Montevideo - Florida, vy
1925 letecký dopis soukromé linky Montevideo - Florida, vyfr. 2ks soukromých zn. s oválným červeným raz. Coreo Aero Montevideo 25 de Agosto 1925, adresováno do Estonska(!), vzadu příchozí DR Talin 1.9.25; svislý přehyb
Vyvolávací cena:
65297 - 1866 Mi.4?, Svatá Uršula, lehký lom růžku, skvrna lepid
1866 Mi.4?, Svatá Uršula, lehký lom růžku, skvrna lepidla, jinak zachovalé
Vyvolávací cena:
64566 - 1932 R-dopis vyfr. smíšenou frankaturou zn. Mauretanie / S
1932 R-dopis vyfr. smíšenou frankaturou zn. Mauretanie / Senegal, bohatá frankatura i na zadní straně, DR Saint Louis 9.Nov.32, adresováno do Švýcarska; natržení v zadní klopě + odřené rohy obálky
Vyvolávací cena:
60145 - 1936 dopis zaslaný do Itálie, vyfr. bohatou frankaturou zn
1936 dopis zaslaný do Itálie, vyfr. bohatou frankaturou zn. Mi.205 4x, 206 3x, DR Asmara 19.5.36, vzadu příchozí SR Firenze 3.V.36; bez poškození, dekorativní!
Vyvolávací cena:
63574 - 1938 R+Let-dopis vyfr. výplatními zn. Indie ½A + 2x 3
1938 R+Let-dopis vyfr. výplatními zn. Indie ½A + 2x 3A + 6A s přetiskem BURMA, DR Rangoon 11.OCT.38, vzadu R-nálepka, tranzitní raz. Athény 16.X. a příchozí Praha 36/ 20.X.38, lehce pomačkaný
Vyvolávací cena:
64938 - 1975 Mi.Block 2 (Mi.310-12) Festival, aršík bez perforace
1975 Mi.Block 2 (Mi.310-12) Festival, aršík bez perforace vlevo, svěží, kat. 140€
Vyvolávací cena:
61799 - 1994-96 2x reprezentační známkové album (jednoduché) se
1994-96 2x reprezentační známkové album (jednoduché) se známkami prezentujícími přírodní krásy a starou architekturu, vč. aršíků, zásobníkové uložení, pěkné, stojí za prohlídku
Vyvolávací cena:
51457 - 1969? dopis z období kulturní revoluce, předtištěná ob
1969? dopis z období kulturní revoluce, předtištěná obálka s přepisem, vyfr. zn. Mi.1048, zachovalé, angl. popis
Vyvolávací cena:
57515 - 1952 R dopis vyfr. zn. Mi.192-95 (celá série 4ks), fialov
1952 R dopis vyfr. zn. Mi.192-95 (celá série 4ks), fialové PR k Mírové konferenci/ 1952.10.2 (den vydání známek), DR Shanghai i přích., zachovalé
Vyvolávací cena:
61783 - 1948? Let-dopis do USA, vyfr. zn. Mi.808 (vpředu) a 20ks zn
1948? Let-dopis do USA, vyfr. zn. Mi.808 (vpředu) a 20ks známek Mi.810 vzadu, nominál 4050000$, DR čínská, zachovalé
Vyvolávací cena:
63882 - 1949 R + Let. dopis do ČSR, celinová obálka pro R, dofran
1949 R + Let. dopis do ČSR, celinová obálka pro R, dofrankovaná, dosílaná, otevřeno na Ústředí čsl. filatelistických spolků (!), znaky stáří a provozu, přesto zajímavé
Vyvolávací cena:
64461 - 1964-75 MALAJSIE, THAJSKO  sestava 6ks leteckých dopisů do
1964-75 MALAJSIE, THAJSKO sestava 6ks leteckých dopisů do ČSR, bohaté frankatury, zachovalé
Vyvolávací cena:
58588 - 1928-37 2x Let. dopis, 1x I.let Manila - Hong Kong, vyfr. ce
1928-37 2x Let. dopis, 1x I.let Manila - Hong Kong, vyfr. celou sérií zn. Mi.312-322 s přetiskem L.O.F, obálka rozlepena, KVP, 1x I.let Manila - Macao, vyfr. zn. Mi.352 a 354, dobře zachovalé, kašety letů a přích. razítka
Vyvolávací cena:
65362 - 1937 novinový rukáv zaslaný plechovkovou poštou v cínov
1937 novinový rukáv zaslaný plechovkovou poštou v cínovém pouzdře TIN CAN MAIL ze Sydney na ostrov Tonga, vyfr. zn. Mi.142 se SR Sydney 10.Dec.37/ No.10, příchozí razítko a mnoho dalších kašetů; lehký přehyb
Vyvolávací cena:
61930 - 1899 Bezděz - litografická koláž, oltář, interiér kos
Vyvolávací cena:
62422 - 1899 Rábí - litografická koláž, znak; DA, prošlá, dob
1899 Rábí - litografická koláž, znak; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
62381 - 1906 Orlík - litografická koláž, jelen, tlačeno, zlacen
Vyvolávací cena:
62471 - 1900 Šumava - litografická koláž, nádraží na Špičá
1900 Šumava - litografická koláž, nádraží na Špičáku, Černé jezero, hotel Rix, pension Prokop; DA, nepoužitá, oxidace v okrajích
Vyvolávací cena:
62521 - 1900 Beroun - Plzeňská brána, litografická koláž; DA,
1900 Beroun - Plzeňská brána, litografická koláž; DA, nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
62505 - 1898 Zdice - perokresba; DA, prošlá, dobrý stav
1898 Zdice - perokresba; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
61941 - 1898 Brno - 4-okénková koláž, Veverská ulice, stárek z
1898 Brno - 4-okénková koláž, Veverská ulice, stárek z Líšně, restaurace Útulna u Macochy, kostel; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
65205 - 1900 Židenice - Táborská třída, lidé; DA, prošlá, zv
1900 Židenice - Táborská třída, lidé; DA, prošlá, zvlněný pravý okraj, krátké natržení (6mm)
Vyvolávací cena:
62499 - 1905 Vranov - lidé v uličce; DA, prošlá, lehké skvrny,
1905 Vranov - lidé v uličce; DA, prošlá, lehké skvrny, zlomené růžky vpravo
Vyvolávací cena:
62607 - 1898 Židlochovice (Groß Seelowitz) - litografická koláž
Vyvolávací cena:
62551 - 1905 Krnov (Jägerndorf) - pohled přes rybník; DA, nepouž
1905 Krnov (Jägerndorf) - pohled přes rybník; DA, nepoužitá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena:
62565 - 1917 Břeclav (Lundenburg) - nádraží, vlaky; prošlá, do
1917 Břeclav (Lundenburg) - nádraží, vlaky; prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
61962 - 1908 Kravaře (Graber) - litografická koláž; DA, prošlá
1908 Kravaře (Graber) - litografická koláž; DA, prošlá, odřené rohy
Vyvolávací cena:
61969 - 1899 Frýdek-Místek - 8-okénková koláž, kostelík na Pr
Vyvolávací cena:
61961 - 1897 Kyjov (Gaya) - 3-okénková koláž, hnědý odstín; D
1897 Kyjov (Gaya) - 3-okénková koláž, hnědý odstín; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
62540 - 1913 Chomutov (Komotau) - propagační pohlednice německéh
Vyvolávací cena:
62316 - 1898 MALÁ SKÁLA (Kleinskal) - předchůdce pohlednice, DA,
1898 MALÁ SKÁLA (Kleinskal) - předchůdce pohlednice, DA, prošlá, velmi lehké skvrny
Vyvolávací cena:
62545 - 1906 Jičín - fotografická koláž, 3okénková pohlednice
1906 Jičín - fotografická koláž, 3okénková pohlednice, dáma v šatech; prošlá, lehké skvrny
Vyvolávací cena:
62003 - 1904 Jindřichův Hradec (Neuhaus) - 2okénková koláž, li
Vyvolávací cena:
62045 - 1901 Karlovy Vary (Karlsbad) - litografická koláž čtyřl
1901 Karlovy Vary (Karlsbad) - litografická koláž "čtyřlístek", kostely; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
62437 - 1892 Velhartice - předběžná pohlednice; prošlá, zakula
1892 Velhartice - předběžná pohlednice; prošlá, zakulacené rohy, stržená známka z původního místa a tatáž dolepená na jiném místě
Vyvolávací cena:
62086 - 1900 Libochovice - litografická koláž, továrna; DA, pro
1900 Libochovice - litografická koláž, továrna; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
62310 - 1904 Mělník - 4okénková koláž, vinařská škola, nád
1904 Mělník - 4okénková koláž, vinařská škola, nádraží, lodička, soutok; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
61940 - 1903 Most (Brüx) - obrázková koláž, postavy na náměst
1903 Most (Brüx) - obrázková koláž, postavy na náměstí, zlaceno, tlačeno; DA, prošlá, částečně stržená známka, jinak dobrý stav
Vyvolávací cena:
61922 - 1994 Adršpach (Aderspach) - litografická koláž, hostinec
1994 Adršpach (Aderspach) - litografická koláž, hostinec; DA, prošlá, odřené růžky, krátký podélný lom v pravém okraji (3cm)
Vyvolávací cena:
61935 - 1901 Dobrošov - litografická koláž, rozhledna, znak Klub
1901 Dobrošov - litografická koláž, rozhledna, znak Klubu českých turistů; DA, prošlá, odřené růžky, zlomený roh
Vyvolávací cena:
62748 - 1899 Nový Jičín - továrna na klobouky Johann Hückel, p
1899 Nový Jičín - továrna na klobouky Johann Hückel, pérová litografie; DA, prošlá, výborný stav
Vyvolávací cena:
62374 - 1901 Nymburk - 3okénková koláž, město v zimě, erb, mod
1901 Nymburk - 3okénková koláž, město v zimě, erb, modrý odstín; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
62535 - 1900 Olomouc - rolnická škola a sladovna na Hradisku; DA,
1900 Olomouc - rolnická škola a sladovna na Hradisku; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
62376 - 1906 Opava - Ostrožná ulice, koláž, postavy, povoz; DA,
1906 Opava - Ostrožná ulice, koláž, postavy, povoz; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
65195 - 1897 Opava (Troppau) - litografická koláž, zimní motiv,
1897 Opava (Troppau) - litografická koláž, zimní motiv, divadlo, náměstí, kluziště; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
62106 - 1900 Moravská Ostrava - litografická koláž čtyřlístek
1900 Moravská Ostrava - litografická koláž "čtyřlístek", hutě, hotel Gambrinus, kostel; DA, prošlá, výborný stav
Vyvolávací cena:
62023 - 1903 Humpolec - koláž čtyřlístek, nádraží; DA, proš
1903 Humpolec - koláž "čtyřlístek", nádraží; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
65197 - 1901 Pelhřimov - koláž se stromy, náměstí v oválu; DA
1901 Pelhřimov - koláž se stromy, náměstí v oválu; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
62384 - 1905 Písek - koláž, postavy a pes na náměstí; DA, pro
1905 Písek - koláž, postavy a pes na náměstí; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
62403 - 1901 Plzeň - koláž pohled z okna, divadlo, tlačená; DA,
1901 Plzeň - koláž pohled z okna, divadlo, tlačená; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
62570 - 1910 Plzeň - litografická koláž, pivovar, nová sladovna
1910 Plzeň - litografická koláž, pivovar, nová sladovna, elektrárna, sladový hvozd, vodárna, sud, dívka s pivem; nepoužitá, výborný stav
Vyvolávací cena:
61977 - 1901 Dobřany (Dobrzan) - koláž, pivovar, pijan piva, sud;
1901 Dobřany (Dobrzan) - koláž, pivovar, pijan piva, sud; DA, reparované natržení v pravém rohu, zažloutlé, průpichy v levém okraji
Vyvolávací cena:
63964 - 1932 Praha VII., exteriér a interiér cukrárny Josefa Hlav
1932 Praha VII., exteriér a interiér cukrárny Josefa Hlaváčka na Bělského třídě (nyní nábřeží Kpt. Jaroše), vč. personálu, 2x čb pohlednice, nepoužité, vzadu osobní poznámky k cukrárně, dobře zachovalé
Vyvolávací cena:
62406 - 1902 Prachatice (Prachatitz) - 1okénková koláž pohled z
1902 Prachatice (Prachatitz) - 1okénková koláž pohled z dřevěné bedny; DA, prošlá, odřený roh
Vyvolávací cena:
62407 - 1901 Prachatice (Prachatitz) - 2okénková koláž; DA, pro
1901 Prachatice (Prachatitz) - 2okénková koláž; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
62416 - 1900 Příbram - 1okénková koláž, erb, čtyřlístek; DA
1900 Příbram - 1okénková koláž, erb, čtyřlístek; DA, prošlá, výborný stav
Vyvolávací cena:
61943 - 1898 Častolovice - litografická koláž, pivovar, kaple, k
1898 Častolovice - litografická koláž, pivovar, kaple, kostel; DA, prošlá, odřené růžky, lehká oxidace v okrajích
Vyvolávací cena: