Písemná aukce 18 / Pohlednice / Motiv
2818
1940 HLINKA Andrej, setkání státníků v Dobšinské jeskyni; nepoužitá, lehká skvrna v obraze
Vyvolávací cena: Kč
2820
1914 cirkus Henry, 25. výročí, litografická koláž; prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2821
1898 Jerusalem - obrazová koláž, Ježíš, Golgota; DA, prošlá, odřené růžky, oxidace v okraji
Vyvolávací cena: Kč
2823
1898 pozdrav z nočního města (odesláno z Mělníka), litografie; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2824
1905 Gruss aus Bergen, litografická koláž, unavený turista; DA, prošlá, razítko Strobl (Sbg.), lehce odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2825
1905 pohlednice na buvolí kůži; prošlá z USA do Německa, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2826
1910? Wiener Werkstaette č.218 Karlsbad, Schlossbrunn, nepoužitá, podpis Schwetz, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2827
1910? Wiener Werkstaette č.298, Wien, Belvedere, nepoužitá, pěkná kvalita
Vyvolávací cena: Kč
2828
1910? Wiener Werkstaette č.433, Wien, Krapfenwaldl, sign. K.Schwetz, nepoužitá, zcela nepatrně zažloutlý okraj, jinak bezvadná
Vyvolávací cena: Kč
2829
1910? Wiener Werkstaette č.562 Móda, sign. M.Likarz, nepoužité, odřené růžky, slabé skvrny na obou stranách, hledaná autorka
Vyvolávací cena: Kč
2830
1919 Praha, Malostranský dvůr, litografie, signováno MH, vydal Artěl; prošlá, vzadu zbytek nálepky
Vyvolávací cena: Kč
2831
1900 MUCHA Alfons (1860–1939), Champenois, Série 1, Etapy života (Weill.26), Dětství, francouzské vydání; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2832
1926 MUCHA Alfons (1860–1939), VIII. všesokolský slet (Weill.161); použitá, zachovalá
Vyvolávací cena: Kč
2833
1920 EBNER P.: Hra na dílnu, litografie, vydal Munk, Wien, Nr.878; nepoužitá, luxusní
Vyvolávací cena: Kč
2834
1920 EBNER P.: Hra na kino, litografie, vydal Munk, Wien, Nr.878; nepoužitá, luxusní
Vyvolávací cena: Kč
2835
1920 EBNER P.: Hra na maminku, litografie, vydal Munk, Wien, Nr.878; nepoužitá, luxusní
Vyvolávací cena: Kč
2836
1920 EBNER P.: Hra s bratříčkem, litografie, vydal Munk, Wien, Nr.878; nepoužitá, luxusní
Vyvolávací cena: Kč
2837
1899 signatura LK, portrét dívky, dvojbarevná lito, vydal Phillipp & Karmer Wien, Wiener Künstler-Postkarte série IV/3, prošlé s otiskem razítka v obraze
Vyvolávací cena: Kč
2838
1918 Koehler Mela, Dáma v paruce s krajkovým šálem, č.384-5, použité z Maďarska, známka přetržená, lehce odřené růžky, na adresní straně skvrnky, zachovalé, hledané
Vyvolávací cena: Kč
2839
1905 MUTTICH K.: Kde domov můj, secesní litografie; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2840
1910 cyklus 8ks japonských uměleckých pohlednic zobrazujících střetnutí samurajských vojsk; neprošlé, vzadu popsané, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2841
1910 cyklus 8ks japonských uměleckých pohlednic zobrazujících život na dvoře významného šlechtice; neprošlé, vzadu razítka Moji, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč