Písemná aukce 18 / Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Jindřichův Hradec
2467
1914 Jarošov nad Nežárkou - čb 8-okénková pohlednice, mj. mlékárna, hostinec, fara aj., použitá, zachovalá
Vyvolávací cena: Kč
2468
1900 Jindřichův Hradec - litografická koláž, zimní pohledy, bruslaři na zamrzlém rybníku; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2469
1904 Jindřichův Hradec - pohled přes řeku, tlačená, široký ozdobný zlacený rámeček; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2470
1904 Jindřichův Hradec (Neuhaus) - 2okénková koláž, litografie; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč