Písemná aukce 18 / Pohlednice / Místopis / Česká republika
2457
1902 Jablonec nad Nisou, pivovar, barevná koláž, DA, použitá, lehký lom a otlak z alba, jinak zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
2458
1900 MALÁ SKÁLA - litografická koláž, rozhledna Na Kopaninách; DA, nepoužitá, vzadu stopy po přilepení
Vyvolávací cena: Kč
2459
1898 MALÁ SKÁLA (Kleinskal) - předchůdce pohlednice, DA, prošlá, velmi lehké skvrny
Vyvolávací cena: Kč
2460
1926 Dřevěnice - 3okénková, pivovar, hostinec, obchod; nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2462
1906 Jičín - fotografická koláž, 3okénková pohlednice, dáma v šatech; prošlá, lehké skvrny
Vyvolávací cena: Kč
2463
1899 Jičín - litografická koláž, Prachovské skály; DA, prošlá, zlomený růžek, vzadu stopy po přilepení
Vyvolávací cena: Kč
2466
1900 Jihlava (Iglau) - litografická koláž, dívka v kroji, plavecká škola; DA, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2467
1914 Jarošov nad Nežárkou - čb 8-okénková pohlednice, mj. mlékárna, hostinec, fara aj., použitá, zachovalá
Vyvolávací cena: Kč
2468
1900 Jindřichův Hradec - litografická koláž, zimní pohledy, bruslaři na zamrzlém rybníku; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2469
1904 Jindřichův Hradec - pohled přes řeku, tlačená, široký ozdobný zlacený rámeček; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2470
Vyvolávací cena: Kč
2471
1901 Karlovy Vary (Karlsbad) - litografická koláž "čtyřlístek", kostely; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2472
1901 Karlovy Vary (Karlsbad) - litografická koláž "čtyřlístek", rozhledny; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2473
1901 Karlovy Vary (Karlsbad) - litografie, dámy u Vřídla; DA, prošlá, stržená známka, utržený růžek
Vyvolávací cena: Kč
2474
1902 ČESKÝ TĚŠÍN / CIESZYN (Teschen) - litografická koláž, znak, tlačená; DA, prošlá, výborný stav
Vyvolávací cena: Kč
2475
1900 ČESKÝ TĚŠÍN / CIESZYN (Teschen) - litografie, most přes Olši; DA, prošlá, výborný stav
Vyvolávací cena: Kč
2476
1900 Kladno - litografická koláž, železárny, Poldina huť; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2477
1899 Slaný - litografická koláž; DA, prošlá, krátké natržení v levém okraji - 1mm
Vyvolávací cena: Kč
2480
1899 Zvoleněves - litografická koláž, vlečka, cukrovar; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2483
1906? Klatovy - litografická koláž, tlačená; DA, prošlá v roce 1912, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2485
1898 Měčín - 5okénková koláž, muž na kole, dudák; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2486
1902 Rejštejn (Unterreichenstein) - celkový pohled; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2488
1905 Velhartice - hrad, erby, tlačená a zlacená; DA, nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2489
1892 Velhartice - předběžná pohlednice; prošlá, zakulacené rohy, stržená známka z původního místa a tatáž dolepená na jiném místě
Vyvolávací cena: Kč
2490
1903 Železná Ruda (Eisenstein) - postavy na návsi před kostelem; DA, prošlá, odřené růžky, lehké skvrny
Vyvolávací cena: Kč
2491
1905 Kolín - koláž, záložna, lidé; DA, prošlá, odřené růžky, utržený levý dolní růžek
Vyvolávací cena: Kč
2494
1903 Kouřim - obrazová koláž, cukrovar, sokolovna, chudobinec, nádraží; DA, prošlá, zakulacené růžky, oxidace v okraji, zlomený roh vlevo dole
Vyvolávací cena: Kč
2496
1899 Velký Osek (Gross Wosek) - koláž, nádraží, pomník u Bedřichova, a Kolína; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2498
1899 Čáslav - litografická koláž, hotel, museum; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2499
1904 Čáslav - postavy a koňský povoz u mostu; DA, nepoužitá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2501
1898 Kácov - litografická koláž, kostel, škola, zámek; DA, prošlá, stržená známka, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2502
1900 Rataje nad Sázavou - 3okénková, nádraží, vlak, tunel; DA, nepoužitá, zakulacené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2504
1899 Hodkovice nad Mohelkou - 4okénková koláž, pečeť města; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2505
1903 Hrádek nad Nisou (Grottau) - litografická koláž, celnice, restaurace Reichgrenze, interiér, znaky; DA, prošlá, odřené rohy
Vyvolávací cena: Kč
2506
1898 Liberec (Reichenberg) - litografická koláž; DA, prošlá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2507
1904 Liberec (Reichenberg) - tramvaj v ulici; DA, prošlá, odřené růžky, částečný šikmý lom
Vyvolávací cena: Kč
2508
1898 Budyně nad Ohří - litografická koláž; DA, prošlá, oxidace v okrajích, odřené rohy, lom růžku
Vyvolávací cena: Kč
2512
1904 Litoměřice (Leitmeritz) - 1okénková koláž, radnice, máky; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2513
1895 Litoměřice (Leitmeritz) - litografická koláž; DA, prošlá, stržená známka, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč