Písemná aukce 18 / Pohlednice / Místopis / Česká republika

62438 - 1903 Chrudim - maloformátová pohlednice 9x4,8cm; prošlá,
1903 Chrudim - maloformátová pohlednice 9x4,8cm; prošlá, výborný stav
Vyvolávací cena:
62016 - 1902 Chrudim - obrazová koláž; DA, prošlá, výborný st
1902 Chrudim - obrazová koláž; DA, prošlá, výborný stav
Vyvolávací cena:
62448 - 1902 Rychmburk - 4okénková koláž, hrad, mlýn; DA, proš
1902 Rychmburk - 4okénková koláž, hrad, mlýn; DA, prošlá, výborný stav
Vyvolávací cena:
62030 - 1902 Jablonec nad Nisou, pivovar, barevná koláž, DA, pou
1902 Jablonec nad Nisou, pivovar, barevná koláž, DA, použitá, lehký lom a otlak z alba, jinak zachovalé
Vyvolávací cena:
62317 - 1900 MALÁ SKÁLA - litografická koláž, rozhledna Na Kopa
1900 MALÁ SKÁLA - litografická koláž, rozhledna Na Kopaninách; DA, nepoužitá, vzadu stopy po přilepení
Vyvolávací cena:
62316 - 1898 MALÁ SKÁLA (Kleinskal) - předchůdce pohlednice, DA,
1898 MALÁ SKÁLA (Kleinskal) - předchůdce pohlednice, DA, prošlá, velmi lehké skvrny
Vyvolávací cena:
62524 - 1926 Dřevěnice - 3okénková, pivovar, hostinec, obchod; n
1926 Dřevěnice - 3okénková, pivovar, hostinec, obchod; nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
62009 - 1901 Jičín - 4okénková koláž; DA, prošlá, lehce odř
1901 Jičín - 4okénková koláž; DA, prošlá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena:
62545 - 1906 Jičín - fotografická koláž, 3okénková pohlednice
1906 Jičín - fotografická koláž, 3okénková pohlednice, dáma v šatech; prošlá, lehké skvrny
Vyvolávací cena:
62007 - 1899 Jičín - litografická koláž, Prachovské skály; DA
1899 Jičín - litografická koláž, Prachovské skály; DA, prošlá, zlomený růžek, vzadu stopy po přilepení
Vyvolávací cena:
62103 - 1898 Kost - litografická koláž, pila; DA, prošlá, zakul
1898 Kost - litografická koláž, pila; DA, prošlá, zakulacené růžky
Vyvolávací cena:
62057 - 1900 LIBÁŇ - litografická koláž, znak; DA, prošlá, do
1900 LIBÁŇ - litografická koláž, znak; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
62015 - 1900 Jihlava (Iglau) - litografická koláž, dívka v kroji
1900 Jihlava (Iglau) - litografická koláž, dívka v kroji, plavecká škola; DA, odřené růžky
Vyvolávací cena:
63969 - 1914 Jarošov nad Nežárkou - čb 8-okénková pohlednice,
1914 Jarošov nad Nežárkou - čb 8-okénková pohlednice, mj. mlékárna, hostinec, fara aj., použitá, zachovalá
Vyvolávací cena:
62547 - 1900 Jindřichův Hradec - litografická koláž, zimní poh
1900 Jindřichův Hradec - litografická koláž, zimní pohledy, bruslaři na zamrzlém rybníku; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
62001 - 1904 Jindřichův Hradec - pohled přes řeku, tlačená, š
1904 Jindřichův Hradec - pohled přes řeku, tlačená, široký ozdobný zlacený rámeček; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
62003 - 1904 Jindřichův Hradec (Neuhaus) - 2okénková koláž, li
Vyvolávací cena:
62045 - 1901 Karlovy Vary (Karlsbad) - litografická koláž čtyřl
1901 Karlovy Vary (Karlsbad) - litografická koláž "čtyřlístek", kostely; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
62046 - 1901 Karlovy Vary (Karlsbad) - litografická koláž čtyřl
1901 Karlovy Vary (Karlsbad) - litografická koláž "čtyřlístek", rozhledny; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
62044 - 1901 Karlovy Vary (Karlsbad) - litografie, dámy u Vřídla;
1901 Karlovy Vary (Karlsbad) - litografie, dámy u Vřídla; DA, prošlá, stržená známka, utržený růžek
Vyvolávací cena:
62479 - 1902 ČESKÝ TĚŠÍN / CIESZYN (Teschen) - litografická ko
1902 ČESKÝ TĚŠÍN / CIESZYN (Teschen) - litografická koláž, znak, tlačená; DA, prošlá, výborný stav
Vyvolávací cena:
62481 - 1900 ČESKÝ TĚŠÍN / CIESZYN (Teschen) - litografie, most
1900 ČESKÝ TĚŠÍN / CIESZYN (Teschen) - litografie, most přes Olši; DA, prošlá, výborný stav
Vyvolávací cena:
62039 - 1900 Kladno - litografická koláž, železárny, Poldina hu
1900 Kladno - litografická koláž, železárny, Poldina huť; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
62451 - 1899 Slaný - litografická koláž; DA, prošlá, krátké
1899 Slaný - litografická koláž; DA, prošlá, krátké natržení v levém okraji - 1mm
Vyvolávací cena:
62496 - 1904 Velvary - 2okénková, stříbrná fólie; DA, prošlá
1904 Velvary - 2okénková, stříbrná fólie; DA, prošlá, zlomený roh
Vyvolávací cena:
62497 - 1899 Velvary - litografická koláž; DA, prošlá, lehce od
1899 Velvary - litografická koláž; DA, prošlá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena:
62506 - 1899 Zvoleněves - litografická koláž, vlečka, cukrovar;
1899 Zvoleněves - litografická koláž, vlečka, cukrovar; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
62027 - 1905 Horažďovice - ústav; DA, prošlá v roce 1910, velmi
1905 Horažďovice - ústav; DA, prošlá v roce 1910, velmi lehké skvrny
Vyvolávací cena:
62040 - 1899 Klatovy - litografická koláž s ptáčky; DA, prošl
1899 Klatovy - litografická koláž s ptáčky; DA, prošlá, výborný stav
Vyvolávací cena:
62042 - 1906? Klatovy - litografická koláž, tlačená; DA, prošl
1906? Klatovy - litografická koláž, tlačená; DA, prošlá v roce 1912, dobrý stav
Vyvolávací cena:
62041 - 1903 Klatovy - náměstí, zlaceno; DA, prošlá, lehce odř
1903 Klatovy - náměstí, zlaceno; DA, prošlá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena:
62324 - 1898 Měčín - 5okénková koláž, muž na kole, dudák; D
1898 Měčín - 5okénková koláž, muž na kole, dudák; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
61920 - 1902 Rejštejn (Unterreichenstein) - celkový pohled; DA, pr
1902 Rejštejn (Unterreichenstein) - celkový pohled; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
62458 - 1905 SUŠICE - koláž motýl; DA, prošlá, výborný stav
1905 SUŠICE - koláž "motýl"; DA, prošlá, výborný stav
Vyvolávací cena:
62495 - 1905 Velhartice - hrad, erby, tlačená a zlacená; DA, nepo
1905 Velhartice - hrad, erby, tlačená a zlacená; DA, nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
62437 - 1892 Velhartice - předběžná pohlednice; prošlá, zakula
1892 Velhartice - předběžná pohlednice; prošlá, zakulacené rohy, stržená známka z původního místa a tatáž dolepená na jiném místě
Vyvolávací cena:
61928 - 1903 Železná Ruda (Eisenstein) - postavy na návsi před k
1903 Železná Ruda (Eisenstein) - postavy na návsi před kostelem; DA, prošlá, odřené růžky, lehké skvrny
Vyvolávací cena:
62036 - 1905 Kolín - koláž, záložna, lidé; DA, prošlá, odře
1905 Kolín - koláž, záložna, lidé; DA, prošlá, odřené růžky, utržený levý dolní růžek
Vyvolávací cena:
62037 - 1899 Kolín - noční pohled přes řeku; DA, prošlá, lehc
1899 Kolín - noční pohled přes řeku; DA, prošlá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena:
62549 - 1912 Kouřim - koláž letadlo nad městem; prošlá, výbor
1912 Kouřim - koláž letadlo nad městem; prošlá, výborný stav
Vyvolávací cena:
62098 - 1903 Kouřim - obrazová koláž, cukrovar, sokolovna, chudo
1903 Kouřim - obrazová koláž, cukrovar, sokolovna, chudobinec, nádraží; DA, prošlá, zakulacené růžky, oxidace v okraji, zlomený roh vlevo dole
Vyvolávací cena:
62389 - 1896 Pečky - 3okénková koláž, rafinerie, továrna; DA,
1896 Pečky - 3okénková koláž, rafinerie, továrna; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
61956 - 1899 Velký Osek (Gross Wosek) - koláž, nádraží, pomní
1899 Velký Osek (Gross Wosek) - koláž, nádraží, pomník u Bedřichova, a Kolína; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
63959 - 1925 Bučice, cihelna, použité, lehce pošpiněné, ale do
1925 Bučice, cihelna, použité, lehce pošpiněné, ale dobře znatelné
Vyvolávací cena:
61944 - 1899 Čáslav - litografická koláž, hotel, museum; DA, pr
1899 Čáslav - litografická koláž, hotel, museum; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
61945 - 1904 Čáslav - postavy a koňský povoz u mostu; DA, nepou
1904 Čáslav - postavy a koňský povoz u mostu; DA, nepoužitá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
62530 - 1912 Hodkov - 3okénková, nádraží, mlýn; prošlá, odř
1912 Hodkov - 3okénková, nádraží, mlýn; prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
61998 - 1898 Kácov - litografická koláž, kostel, škola, zámek;
1898 Kácov - litografická koláž, kostel, škola, zámek; DA, prošlá, stržená známka, odřené růžky
Vyvolávací cena:
62575 - 1900 Rataje nad Sázavou - 3okénková, nádraží, vlak, tu
1900 Rataje nad Sázavou - 3okénková, nádraží, vlak, tunel; DA, nepoužitá, zakulacené růžky
Vyvolávací cena:
61937 - 1900 Sázava - litografická koláž; DA, nepoužitá, výbo
1900 Sázava - litografická koláž; DA, nepoužitá, výborný stav
Vyvolávací cena:
62032 - 1899 Hodkovice nad Mohelkou - 4okénková koláž, pečeť m
1899 Hodkovice nad Mohelkou - 4okénková koláž, pečeť města; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
62531 - 1903 Hrádek nad Nisou (Grottau) - litografická koláž, ce
1903 Hrádek nad Nisou (Grottau) - litografická koláž, celnice, restaurace Reichgrenze, interiér, znaky; DA, prošlá, odřené rohy
Vyvolávací cena:
62553 - 1898 Liberec (Reichenberg) - litografická koláž; DA, pro
1898 Liberec (Reichenberg) - litografická koláž; DA, prošlá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena:
62424 - 1904 Liberec (Reichenberg) - tramvaj v ulici; DA, prošlá,
1904 Liberec (Reichenberg) - tramvaj v ulici; DA, prošlá, odřené růžky, částečný šikmý lom
Vyvolávací cena:
61939 - 1898 Budyně nad Ohří - litografická koláž; DA, prošl
1898 Budyně nad Ohří - litografická koláž; DA, prošlá, oxidace v okrajích, odřené rohy, lom růžku
Vyvolávací cena:
61980 - 1902 Doksany (Doxan) - litografická koláž; DA, prošlá,
1902 Doksany (Doxan) - litografická koláž; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
62086 - 1900 Libochovice - litografická koláž, továrna; DA, pro
1900 Libochovice - litografická koláž, továrna; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
62059 - 1899 Libochovice - litografická koláž; DA, prošlá, lehk
1899 Libochovice - litografická koláž; DA, prošlá, lehká skvrna
Vyvolávací cena:
62319 - 1904 Litoměřice (Leitmeritz) - 1okénková koláž, radnic
1904 Litoměřice (Leitmeritz) - 1okénková koláž, radnice, máky; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
62054 - 1895 Litoměřice (Leitmeritz) - litografická koláž; DA,
1895 Litoměřice (Leitmeritz) - litografická koláž; DA, prošlá, stržená známka, dobrý stav
Vyvolávací cena: