Písemná aukce 18 / Pohlednice / Motiv

64384 - 1940 HLINKA Andrej, setkání státníků v Dobšinské jesk
1940 HLINKA Andrej, setkání státníků v Dobšinské jeskyni; nepoužitá, lehká skvrna v obraze
Vyvolávací cena:
63903 -  STALIN Josef,  barevná pohlednice, bez poškození
STALIN Josef, barevná pohlednice, bez poškození
Vyvolávací cena:
62755 - 1914 cirkus Henry, 25. výročí, litografická koláž; pro
1914 cirkus Henry, 25. výročí, litografická koláž; prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
62731 - 1898 Jerusalem - obrazová koláž, Ježíš, Golgota; DA, p
1898 Jerusalem - obrazová koláž, Ježíš, Golgota; DA, prošlá, odřené růžky, oxidace v okraji
Vyvolávací cena:
62638 - 1901 secesní litografie; DA, prošlá, dobrý stav
1901 secesní litografie; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
62311 - 1898 pozdrav z nočního města (odesláno z Mělníka), lit
1898 pozdrav z nočního města (odesláno z Mělníka), litografie; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
61926 - 1905 Gruss aus Bergen, litografická koláž, unavený turis
1905 Gruss aus Bergen, litografická koláž, unavený turista; DA, prošlá, razítko Strobl (Sbg.), lehce odřené růžky
Vyvolávací cena:
62760 - 1905 pohlednice na buvolí kůži; prošlá z USA do Německ
1905 pohlednice na buvolí kůži; prošlá z USA do Německa, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
61695 - 1910? Wiener Werkstaette č.218 Karlsbad, Schlossbrunn, nepo
1910? Wiener Werkstaette č.218 Karlsbad, Schlossbrunn, nepoužitá, podpis Schwetz, dobrý stav
Vyvolávací cena:
61697 - 1910? Wiener Werkstaette č.298, Wien, Belvedere, nepoužit
1910? Wiener Werkstaette č.298, Wien, Belvedere, nepoužitá, pěkná kvalita
Vyvolávací cena:
61696 - 1910? Wiener Werkstaette č.433, Wien, Krapfenwaldl, sign. K
1910? Wiener Werkstaette č.433, Wien, Krapfenwaldl, sign. K.Schwetz, nepoužitá, zcela nepatrně zažloutlý okraj, jinak bezvadná
Vyvolávací cena:
61699 - 1910? Wiener Werkstaette č.562 Móda, sign. M.Likarz, nepou
1910? Wiener Werkstaette č.562 Móda, sign. M.Likarz, nepoužité, odřené růžky, slabé skvrny na obou stranách, hledaná autorka
Vyvolávací cena:
62759 - 1919 Praha, Malostranský dvůr, litografie, signováno MH,
1919 Praha, Malostranský dvůr, litografie, signováno MH, vydal Artěl; prošlá, vzadu zbytek nálepky
Vyvolávací cena:
59200 - 1900 MUCHA Alfons (1860–1939), Champenois, Série 1, Etapy
1900 MUCHA Alfons (1860–1939), Champenois, Série 1, Etapy života (Weill.26), Dětství, francouzské vydání; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
62941 - 1926 MUCHA Alfons (1860–1939), VIII. všesokolský slet (W
1926 MUCHA Alfons (1860–1939), VIII. všesokolský slet (Weill.161); použitá, zachovalá
Vyvolávací cena:
62764 - 1920 EBNER P.: Hra na dílnu, litografie, vydal Munk, Wien,
1920 EBNER P.: Hra na dílnu, litografie, vydal Munk, Wien, Nr.878; nepoužitá, luxusní
Vyvolávací cena:
62762 - 1920 EBNER P.: Hra na kino, litografie, vydal Munk, Wien, Nr
1920 EBNER P.: Hra na kino, litografie, vydal Munk, Wien, Nr.878; nepoužitá, luxusní
Vyvolávací cena:
62761 - 1920 EBNER P.: Hra na maminku, litografie, vydal Munk, Wien,
1920 EBNER P.: Hra na maminku, litografie, vydal Munk, Wien, Nr.878; nepoužitá, luxusní
Vyvolávací cena:
62763 - 1920 EBNER P.: Hra s bratříčkem, litografie, vydal Munk,
1920 EBNER P.: Hra s bratříčkem, litografie, vydal Munk, Wien, Nr.878; nepoužitá, luxusní
Vyvolávací cena:
64819 - 1899 signatura LK, portrét dívky, dvojbarevná lito, vydal
1899 signatura LK, portrét dívky, dvojbarevná lito, vydal Phillipp & Karmer Wien, Wiener Künstler-Postkarte série IV/3, prošlé s otiskem razítka v obraze
Vyvolávací cena:
60288 - 1918 Koehler Mela, Dáma v paruce s krajkovým šálem, č.3
1918 Koehler Mela, Dáma v paruce s krajkovým šálem, č.384-5, použité z Maďarska, známka přetržená, lehce odřené růžky, na adresní straně skvrnky, zachovalé, hledané
Vyvolávací cena:
62637 - 1905 MUTTICH K.: Kde domov můj, secesní litografie; DA, pr
1905 MUTTICH K.: Kde domov můj, secesní litografie; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
62756 - 1910 cyklus 8ks japonských uměleckých pohlednic zobrazuj
1910 cyklus 8ks japonských uměleckých pohlednic zobrazujících střetnutí samurajských vojsk; neprošlé, vzadu popsané, dobrý stav
Vyvolávací cena:
62757 - 1910 cyklus 8ks japonských uměleckých pohlednic zobrazuj
1910 cyklus 8ks japonských uměleckých pohlednic zobrazujících život na dvoře významného šlechtice; neprošlé, vzadu razítka Moji, dobrý stav
Vyvolávací cena: