Písemná aukce 18 / Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění
3195
1964 BOUDA Cyril, panorama města Brna, mědirytina, autorský tisk 77/200, formát 41x19cm, s podpisem autora
Vyvolávací cena: Kč
3196
1925 DOBROVOLSKÝ Jaroslav (1895–1942), ex libris Žofie Uhlířová, 70x98mm, Koně, signováno
Vyvolávací cena: Kč
3198
1930 Ex libris Svobodných zednářů a jiných tajných společností, Praha 1930, sešit D, soubor 6ks různých grafik, formát A5
Vyvolávací cena: Kč
3199
1930 Ex libris Svobodných zednářů a jiných tajných společností, Praha 1930, sešit E, soubor 6ks různých grafik, formát A5
Vyvolávací cena: Kč
3201
1936 HAVRLÍK Svatopluk (1908–1966): Jihočeská krajina, olej, 92x62cm, v masivním dřevěném zlaceném rámu;
Vyvolávací cena: Kč
3203
1926 HRBEK Emanuel (1897–1975), ex libris Grafická sbírka J. Chylíka, 47x67mm, Portrét Hollara, sign., přidány 3ks ex libris Dr. Jindřich Chylík
Vyvolávací cena: Kč
3204
1978 JANEČEK Ota (1919–1996): katalog k výstavě, 4x podepsaná grafika, Ptáčci se sluncem, Ptačí polibek, Kubánka, Dívka s náušnicí, na skládaném listě, formát 21x21cm, zajímavá nabídka
Vyvolávací cena: Kč
3210
1999 KULHÁNEK Oldřich, Dva tisíce kaček, jako PF 2000, zvláštní příloha kalendáře O.Kulhánka pro rok 2000, kresba pastelkami, formát A4, vydal Art D - Grafický ateliér ČERNÝ, s.r.o., bezvadné
Vyvolávací cena: Kč
3211
1984-92 LIESLER Josef (1912–2005), sestava 2ks ex libris, Lumír Andrýsek 9x11cm, Dr. Hillerbrandt, litografie 10x17cm, signováno
Vyvolávací cena: Kč
3212
1920 MACKOVÁ Anna (1887–1969), ex libris E. Jahnová, 100x150mm, Přírodní motiv, dřevoryt, signováno vzadu, lom růžku mimo tiskové pole
Vyvolávací cena: Kč
3214
Vyvolávací cena: Kč
3215
1916 NOVÁK Láďa (1865–1944): ex libris Boh. Krombholz, 65x95mm, Vždy svorně, signováno
Vyvolávací cena: Kč
3216
1935 PAVELKA František (1894–1948), ex libris Jan Kacbunda, 73x86mm, Dívky s běloušem, vzadu signováno
Vyvolávací cena: Kč
3217
1925-90 sestava 18ks listů s ex libris, obsahuje ex libris ze sborníku 1925-26, dále exlibris autorů: J. Hroch, J. Jaška, O. Karel, R. Kubíček, Toyen a další, část signováno
Vyvolávací cena: Kč
3218
1911 ŠTÁFL Otakar (1884–1945): ex libris Eduard Vojan, 71x130mm, Busta Shakespeareova, pohled k chrámu Vítskému, sign. (štafle nakreslena)
Vyvolávací cena: Kč
3219
1915 ŠŤASTNÝ Ctibor (1884–1962), ex libris Ctibor Šťastný, 72x59mm, Zátiší s knihou, signováno
Vyvolávací cena: Kč
3220
1901 ŠVABINSKÝ M. (1873–1962): ex libris MUDr. F. O. Pečírka, 45x64mm, Medik s lebkou, signováno
Vyvolávací cena: Kč
3221
1973 ŠVENGSBÍR Jiří (1921–1983): Praga regia, autorský tisk s podpisem, 15x8,5cm, zaskleno v paspartě, skvrna v levé straně
Vyvolávací cena: Kč
3222
1973 ŠVENGSBÍR Jiří (1921–1983): Praga, autorský tisk s podpisem, 16x9cm, zaskleno v paspartě
Vyvolávací cena: Kč
3223
1912 VÁCHAL Josef (1884–1969): ex libris F. Fricková, 30x103mm, Naháček u stromu
Vyvolávací cena: Kč
3224
1912 VÁCHAL Josef (1884–1969): ex libris Josef Hodek, 73x77mm, Dívka s červeným slunečníkem
Vyvolávací cena: Kč
3225
1911 VÁCHAL Josef (1884–1969): ex libris Kláry P., 67x102mm, Loutka, míč, medvídek
Vyvolávací cena: Kč
3226
1911 VÁCHAL Josef (1884–1969): ex libris Mařenka, 66x83mm, Chryzantémy ve váze
Vyvolávací cena: Kč
3227
1950? VOTLUČKA Karel (1896–1963): ex libris Zdenky Chytilové, sestava 2 ks, signováno
Vyvolávací cena: Kč
3228
1934 VOTRUBA Jaroslav (1889–1971): Větrný mlýn a slunečnice, barevný dřevoryt, 47x40cm, signováno, tlačená značka SVUM Hodonín
Vyvolávací cena: Kč
3229
1920 VYČÍTAL Miroslav, ex libris Bořivoj Fromm, 55x47mm, Ženský akt, signováno
Vyvolávací cena: Kč