Písemná aukce 20 / Filatelie / Evropa / Švýcarsko
2382
1854 Mi.14I.b, 10Rp Sedící Helvetia, celkově velmi dobrý, jen dole těsný střih, kat. 50€
Vyvolávací cena: Kč
2394
1911 příležitostná dopisnice Mi.P44b, Bundesfeier 1911, dofrank. zn. 5c, DR Landouat - Fabriken/ 31.VII.11 (!!), adresovaná do ČSR, rukopisné sdělení datováno též 31.7.11, poštovně použitá 1 den před úředním vydáním (!), u švýcarských zn. a celin zcela ojedinělé, vzadu stopa po přilepení, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
2395
1858 skládaný dopis vyfr. zn. Mi.13, 16, 17, DR ZÜRICH 9/Juni 58/ Nachmittag, doplněno raz. Franco, vzadu tranzit Coblenz a příchozí Amsterodam, velmi dobrý stav, pěkné střihy
Vyvolávací cena: Kč
2396
1940 obálka Feldpost zaslaná Ex, vyfr. zn. Mi.213 2x, raz. AMBULANCE III/20, vzadu příchozí DR ZÜRICH/ 14.V.40; bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
2397
1950 nevyfrankovaný dopis zaslaný z Maďarska do Švýcarska, zatížený doplatným zn. 2x 40c, Mi.60, podací DR Budapest 50.XII.2., červené raz. "T" a Vissza! a ručně psané pozn., zn. znehodnoceny DR LUZERN/ 7.XII.50, zajímavé, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč