Písemná aukce 21 / Pohlednice / Místopis
3039
1907 HLINSKO, část města s továrnou, kolorovaná koláž "Poštovní poukázka", použitá, zachovalá
Vyvolávací cena: Kč
3040
1912 CHRUDIM - pohled přes střechy domů, letadlo nad městem; prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
3042
1905 JESENÍK (Freiwaldau) - koláž, různé záběry v písmenech, název města; DA, prošlá, zlomený růžek
Vyvolávací cena: Kč
3044
1903 JIČÍN, kolorovaná koláž "muž s deštníkem nad městem", DA, použitá, zachovalá
Vyvolávací cena: Kč
3045
1907 JIČÍN, střed města, kolorovaná koláž "Poštovní poukázka", použitá, dobře zachovalá
Vyvolávací cena: Kč
3046
1925 PETROVIČKY (Malé Petrovice) - obchod Jan Doležal, lidé před obchodem; nepoužitá, částečně rozlepeno v pravém okraji
Vyvolávací cena: Kč
3047
1937 HELENÍN - 7-okénková, černobílá, náves, továrna atd. prošlá poštou, slušná kvalita
Vyvolávací cena: Kč
3048
1905 POLNÁ - koláž, erby, tlačený rámeček, zlaceno; prošlá, 2 lehké skvrny
Vyvolávací cena: Kč
3049
1908 STONAŘOV (Stannern) - pohled ke kostelu přes rybník, lodičky, koláž; nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3050
1905 TŘEŠŤ (Triesch) - škola, kombinovaná koláž; DA, prošlá v pozdější době, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
3051
1909 KARLOVY VARY (Karlsbad) - koláž, Vřídlo a lidé, celinová pohlednice, XXI. den německých filatelistů; nepoužitá, vzadu velmi lehké skvrny
Vyvolávací cena: Kč
3052
1900? KARLOVY VARY (Karlsbad) - kolorovaná koláž "muž s deštníkem nad městem", DA, nepoužitá, menší skvrnky na obrazové straně, jinak zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3053
1902 KARLOVY VARY (Karlsbad) - propagační pohlednice, 74. sněm německých lékařů, litografie; DA, nepoužitá, velmi lehce odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
3054
1906 KARLOVY VARY (Karlsbad) - koláž "Poštovní průvodka"; neprošlá, popsaná, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3055
1908 KARLOVY VARY (Karlsbad) - litografická koláž, karikatura Židů, zelený tón; DA, prošlá, lehké skvrny v dolním okraji
Vyvolávací cena: Kč
3056
1911 KARLOVY VARY (Karlsbad) - leporelo, Vřídlo s vlepenou skládačkou; prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
3057
1918 KARLOVY VARY (Karlsbad) - leporelo, ruka s pohárkem s vlepenou skládačkou; prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
3058
1930 JÁCHYMOV (St. Joachimsthal) - interiér restaurace; nepoužitá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
3059
1902 KYSELKA (Gießhübl-Sauerbrunn) - litografická koláž, znaky, tlačený rámeček, zlacená; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
3060
POTŮČKY (Breitenbach) - litografická koláž Gruss aus der Dreckschänke, restaurace; DA, prošlá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
3061
1897 ČESKÝ TĚŠÍN / CIESZYN (Teschen) - litografická koláž, kasárny, zámek; DA, prošlá, odřené růžky, stopy po nalepení v levém rohu
Vyvolávací cena: Kč
3062
1908 ČESKÝ TĚŠÍN / CIESZYN (Teschen) - společné školní foto v jubilejním roce; prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
3063
1901 KARVINÁ (Karwin) - pivovar, hotel, kovová fólie, zlatá barva; DA, prošlá, zlomený roh
Vyvolávací cena: Kč
3064
1925 RYCHVALD - 4-okénková, nádraží, škola, cementárna, hostinec; prošlá v roce 1938
Vyvolávací cena: Kč
3065
1911 VELVARY - obchodní dům, koláž; prošlá, stržená známka, zlomený růžek
Vyvolávací cena: Kč
3068
1909 KOLÍN - koláž "město v budoucnosti"; DA, prošlá, lehké skvrny, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
3070
1900 LIBEREC (Reichenberg) - sestava 5ks pohlednic, velmi zajímavé záběry, nádraží, vlak, ulice, obchody, tramvaj, lidé, 4x vydání Kohn, 1x Winkler & Voigt; vše DA, nepoužité, pouze lehce odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
3071
1896 LITOMĚŘICE (Leitmeritz) - litografická koláž, Schwanen-Restaurant; DA, prošlá, odřené růžky, lehké skvrny v horním okraji
Vyvolávací cena: Kč
3072
1916 TEREZÍN (Theresienstadt) - cesta k Malé pevnosti, lidé; prošlá, odřené rohy
Vyvolávací cena: Kč
3073
1906 OČIHOV (Gross Otschehau) - litografická koláž; prošlá, poštovna GR. OTSCHEHAU, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
3074
1898 POSTOLOPRTY (Postelberg) 6-okénková barevná lito., prošlé, mŕrně omačkané růžky
Vyvolávací cena: Kč
3075
1902 MĚLNÍK, koláž s lahví, kolorovaná, DA, použitá, vpředu částečně popsaná, zachovalá
Vyvolávací cena: Kč
3076
1920 LITVÍNOV (Oberleutensdorf) - náměstí, tramvaje; prošlá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
3077
1920 MACHOV - výletní restaurace, jezírko, lidé na lodičkách; vzadu popsaná, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
3078
1910 NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ - zámek, litografie, autor: J. Vlček, nakl. Holeček & Moučka, DA, nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3080
1897 BÍLOVEC (Wagstadt) - litografická koláž, větrný mlýn, továrna; DA, prošlá, odřené rohy
Vyvolávací cena: Kč
3081
1902 BÍLOVEC (Wagstadt) - litografická koláž, zámek, továrna; DA, prošlá, odřené rohy
Vyvolávací cena: Kč
3082
1903 NOVÝ JIČÍN, náměstí, čb, DA, použitý, částečně popsáno na obrazové straně, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3083
1904 VRCHY (Waltersdorf) - 4-okénková, poštovní úřad, kaple; DA, prošlá, lehké skvrny
Vyvolávací cena: Kč
3087
1915 MORAVSKÝ BEROUN (Bärn) - 12-okénková, nádraží; prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
3088
1927 NENAKONICE - pohled do ulice, hostinec, obchod; prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3089
1917 OLOMOUC - C.k. domobranecký pěší pluk Olomouc, čís. 13, alegorie; prošlá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
3090
1902 OLOMOUC (Olmütz) - II. průmyslová výstava, protektor arcivévoda Eugen; DA, prošlá, výborný stav
Vyvolávací cena: Kč
3092
1900 JÁNSKÉ KOUPELE (Bad Johannisbrunn) - litografická koláž, MELČ (Meltsch); DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
3093
1900 OPAVA (Troppau) - Panská ulice (Herrengasse), litografická koláž; DA, prošlá, velmi lehké skvrny
Vyvolávací cena: Kč
3094
1911 OPAVA (Troppau) - propagační pohlednice, sportovní hry, gymnasta, litografická koláž; prošlá, odřené rohy
Vyvolávací cena: Kč
3095
1900 MORAVSKÁ OSTRAVA - litografická koláž, reklamní přítisk; DA, nepoužitá, odřené růžky, lehké skvrny,
Vyvolávací cena: Kč
3096
1901 PARDUBICE - 3-okénková jednobarevná lito, pohlednice s cyklistickým motivem na namodralém papíru, prošlé, mírně omačkané růžky
Vyvolávací cena: Kč
3097
1898? PARDUBICE - náměstí, čb, koláž "noviny" Pardubický perník, DA, nepoužitá, pěkná
Vyvolávací cena: Kč
3098
1908 BOŽEJOV - celkový záběr, kolorovaná koláž "Poštovní poukázka", použitá, dobře zachovalá
Vyvolávací cena: Kč