Písemná aukce 21 / Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění
3692
1931 EXLIBRIS příležitostné vydání exlibris, obsahuje exlibris Dr. Scheiner (velký formát!!), autor Alfons MUCHA, název Pardubický perník pro účastníky zájezdu českých exlibristů, vydal Spolek sběratelů a přátel exlibris, Praha, dobrý stav, chybí exlibris č.1 - autor Silovský
Vyvolávací cena: Kč
3693
1967 BALÁŽ Jozef (*1923): Epilog 2, autorský tisk 98/200 s podpisem, dřevoryt, 32x21, původně součást Prvního alba grafických listů 1967 vydané členy Klubu grafiků
Vyvolávací cena: Kč
3694
1967 BOMBOVÁ Viera (*1932): Nocturno, autorský tisk 98/200 s podpisem, sítotisk, 22x29, původně součást Prvního alba grafických listů 1967 vydané členy Klubu grafiků
Vyvolávací cena: Kč
3695
19?? BOUDA Cyril (1901–1984), 2x litografie z cyklu "Milenci", velikost obrazové části 14,5x21,5cm, ruční papír, signované, lehké lomy v dolním růžku, pěkné, výhodné
Vyvolávací cena: Kč
3696
19?? BOUDA Cyril (1901–1984), litografie z cyklu "Duch", velikost obrazové části 14,5x21,5cm, ruční papír, signované, 1x vzadu skvrna (nemá vliv na obraz), pěkné, výhodné
Vyvolávací cena: Kč
3697
1942 FISCHEROVÁ-KVĚCHOVÁ Marie (1894–1984): Děti, akvarel, 30x22cm, zaskleno v rámu, výborný stav
Vyvolávací cena: Kč
3698
1967 GERGELOVÁ Viera (1930-2005): Konfigurace, autorský tisk 98/200 s podpisem, litografie, 14,5x21,5, původně součást Prvního alba grafických listů 1967 vydané členy Klubu grafiků
Vyvolávací cena: Kč
3699
1966 HERČÍK Josef (1922–1999), český grafik, rytec, autor poštovních známek, vícebarevný grafický list, Indián kmene Dakotů (návrh zn. Pof.1541), signováno, 17x25cm
Vyvolávací cena: Kč
3702
1966 KELLENBERGER Lubomír (1921-1971): Pod jabloní, autorský tisk 95/200 s podpisem, litografie, 18x33, původně součást Prvního alba grafických listů 1967 vydané členy Klubu grafiků
Vyvolávací cena: Kč
3703
1966 LEBIŠ Jan (1931-1996): Pod jabloní, autorský tisk 98/200 s podpisem, dřevoryt, 21x31, původně součást Prvního alba grafických listů 1967 vydané členy Klubu grafiků
Vyvolávací cena: Kč
3704
1919? MUCHA Alfons (1860–1939): ex libris Ni zisk, ni slávu, Dr. J. Scheiner, k tomu pohlednice s Scheinerovým portrétem, obojí nepoužité, pěkné
Vyvolávací cena: Kč
3705
1920? MUCHA Alfons (1860–1939): Studie, dobová autotypie, velikost tiskové plochy 10x15cm, krátká natržení v okrajích (9mm)
Vyvolávací cena: Kč
3706
1907 MUCHA Alfons (1860–1939): V Senci na Chodsku, původní reprodukce z časopisu, velikost 20x28cm, bezvadné
Vyvolávací cena: Kč
3707
1921 NEJEDLÝ Otakar (1883–1957): Francouzská bojiště čs. legií, soubor 8ks reprodukcí formátu 35x21cm, úvodní text, adjustováno na listech A3, ochranné mezilisty, v původních deskách
Vyvolávací cena: Kč
3708
1987 ONDREIČKA Karol (1944–2003): Úl vášní, autorský tisk s podpisem, 12x18cm, zaskleno v rámu, lehká skvrna v horním okraji
Vyvolávací cena: Kč
3709
1966 SEDLÁK Emil (*1938): Stoupenec sexu, autorský tisk 99/200 s podpisem, dřevoryt, 21x25, původně součást Prvního alba grafických listů 1967 vydané členy Klubu grafiků
Vyvolávací cena: Kč
3710
1973 ŠVABINSKÝ Max (1873–1962) známková tvorba, sestava 3ks grafických listů a 2ks FDC, 2x podpis Schmidt - rytec
Vyvolávací cena: Kč