Písemná aukce 21 / Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění

80099 - 1931 EXLIBRIS  příležitostné vydání exlibris, obsahuje
1931 EXLIBRIS příležitostné vydání exlibris, obsahuje exlibris Dr. Scheiner (velký formát!!), autor Alfons MUCHA, název Pardubický perník pro účastníky zájezdu českých exlibristů, vydal Spolek sběratelů a přátel exlibris, Praha, dobrý stav, chybí exlibris č.1 - autor Silovský
Vyvolávací cena:
79593 - 1967 BALÁŽ Jozef (*1923): Epilog 2, autorský tisk 98/200
1967 BALÁŽ Jozef (*1923): Epilog 2, autorský tisk 98/200 s podpisem, dřevoryt, 32x21, původně součást Prvního alba grafických listů 1967 vydané členy Klubu grafiků
Vyvolávací cena:
79597 - 1967 BOMBOVÁ Viera (*1932): Nocturno, autorský tisk 98/200
1967 BOMBOVÁ Viera (*1932): Nocturno, autorský tisk 98/200 s podpisem, sítotisk, 22x29, původně součást Prvního alba grafických listů 1967 vydané členy Klubu grafiků
Vyvolávací cena:
77370 - 19?? BOUDA Cyril (1901–1984), 2x litografie z cyklu Milenc
19?? BOUDA Cyril (1901–1984), 2x litografie z cyklu "Milenci", velikost obrazové části 14,5x21,5cm, ruční papír, signované, lehké lomy v dolním růžku, pěkné, výhodné
Vyvolávací cena:
77371 - 19?? BOUDA Cyril (1901–1984), litografie z cyklu Duch, vel
19?? BOUDA Cyril (1901–1984), litografie z cyklu "Duch", velikost obrazové části 14,5x21,5cm, ruční papír, signované, 1x vzadu skvrna (nemá vliv na obraz), pěkné, výhodné
Vyvolávací cena:
79983 - 1942 FISCHEROVÁ-KVĚCHOVÁ Marie (1894–1984): Děti, akva
1942 FISCHEROVÁ-KVĚCHOVÁ Marie (1894–1984): Děti, akvarel, 30x22cm, zaskleno v rámu, výborný stav
Vyvolávací cena:
79605 - 1967 GERGELOVÁ Viera (1930-2005): Konfigurace, autorský ti
1967 GERGELOVÁ Viera (1930-2005): Konfigurace, autorský tisk 98/200 s podpisem, litografie, 14,5x21,5, původně součást Prvního alba grafických listů 1967 vydané členy Klubu grafiků
Vyvolávací cena:
79757 - 1966 HERČÍK Josef (1922–1999), český grafik, rytec, au
1966 HERČÍK Josef (1922–1999), český grafik, rytec, autor poštovních známek, vícebarevný grafický list, Indián kmene Dakotů (návrh zn. Pof.1541), signováno, 17x25cm
Vyvolávací cena:
79611 - 1966 KELLENBERGER Lubomír (1921-1971): Pod jabloní, autors
1966 KELLENBERGER Lubomír (1921-1971): Pod jabloní, autorský tisk 95/200 s podpisem, litografie, 18x33, původně součást Prvního alba grafických listů 1967 vydané členy Klubu grafiků
Vyvolávací cena:
79613 - 1966 LEBIŠ Jan (1931-1996): Pod jabloní, autorský tisk 98
1966 LEBIŠ Jan (1931-1996): Pod jabloní, autorský tisk 98/200 s podpisem, dřevoryt, 21x31, původně součást Prvního alba grafických listů 1967 vydané členy Klubu grafiků
Vyvolávací cena:
80149 - 1919? MUCHA Alfons (1860–1939): ex libris Ni zisk, ni slá
1919? MUCHA Alfons (1860–1939): ex libris Ni zisk, ni slávu, Dr. J. Scheiner, k tomu pohlednice s Scheinerovým portrétem, obojí nepoužité, pěkné
Vyvolávací cena:
80107 - 1920? MUCHA Alfons (1860–1939): Studie, dobová autotypie,
1920? MUCHA Alfons (1860–1939): Studie, dobová autotypie, velikost tiskové plochy 10x15cm, krátká natržení v okrajích (9mm)
Vyvolávací cena:
80125 - 1907 MUCHA Alfons (1860–1939): V Senci na Chodsku, původn
1907 MUCHA Alfons (1860–1939): V Senci na Chodsku, původní reprodukce z časopisu, velikost 20x28cm, bezvadné
Vyvolávací cena:
79272 - 1921 NEJEDLÝ Otakar (1883–1957): Francouzská bojiště
1921 NEJEDLÝ Otakar (1883–1957): Francouzská bojiště čs. legií, soubor 8ks reprodukcí formátu 35x21cm, úvodní text, adjustováno na listech A3, ochranné mezilisty, v původních deskách
Vyvolávací cena:
81433 - 1987 ONDREIČKA Karol (1944–2003): Úl vášní, autorský
1987 ONDREIČKA Karol (1944–2003): Úl vášní, autorský tisk s podpisem, 12x18cm, zaskleno v rámu, lehká skvrna v horním okraji
Vyvolávací cena:
79614 - 1966 SEDLÁK Emil (*1938): Stoupenec sexu, autorský tisk 99
1966 SEDLÁK Emil (*1938): Stoupenec sexu, autorský tisk 99/200 s podpisem, dřevoryt, 21x25, původně součást Prvního alba grafických listů 1967 vydané členy Klubu grafiků
Vyvolávací cena:
81315 - 1973 ŠVABINSKÝ Max (1873–1962) známková tvorba, sestav
1973 ŠVABINSKÝ Max (1873–1962) známková tvorba, sestava 3ks grafických listů a 2ks FDC, 2x podpis Schmidt - rytec
Vyvolávací cena: