Písemná aukce 33 / Filatelie / Afrika

129743 - 1896 Mi.24, 26 a 27, Královna Viktorie, kat. 135€
1896 Mi.24, 26 a 27, Královna Viktorie, kat. 135€
Vyvolávací cena:
127458 - 1908 Mi.39; SG.71, Edvard VII. 10Sh zelená / červená, zel
1908 Mi.39; SG.71, Edvard VII. 10Sh zelená / červená, zelený papír, sign. Calves, kat. SG £225
Vyvolávací cena:
130857 - 1938 Mi.27-37, Jiří VI., kompletní série, pěkné, kat.
1938 Mi.27-37, Jiří VI., kompletní série, pěkné, kat. 150€
Vyvolávací cena:
127242 - 1938 Mi.27-37A; SG.28-38, Jiří VI., kat. SG £75
1938 Mi.27-37A; SG.28-38, Jiří VI., kat. SG £75
Vyvolávací cena:
127241 - 1961 Mi.55-66; SG.53-64, Alžběta II, kat. SG £75
1961 Mi.55-66; SG.53-64, Alžběta II, kat. SG £75
Vyvolávací cena:
127247 - 1954 Mi.14-27, Alžběta II., kat. 180€
1954 Mi.14-27, Alžběta II., kat. 180€
Vyvolávací cena:
127281 - 1965-67 Mi.71-87, Alžběta II., kompletní série, kat. 90
1965-67 Mi.71-87, Alžběta II., kompletní série, kat. 90€
Vyvolávací cena:
130039 - 1850-1937 [SBÍRKY]  sbírka britských kolonií, vybrané k
1850-1937 [SBÍRKY] sbírka britských kolonií, vybrané kusy, uloženo na 2 zásobníkových deskách, mj. Mys Dobré naděje 17x Trojúhelník (dřevoryt SG.14 - poškozený levý roh), Transvaal SG.187, Lagos 30-41, Rhodesia librovky 71, 73, 75, Mauritius, Zlatonosné pobřeží atd., v naprosté většině bezvadné kusy, kat. SG £7.670
Vyvolávací cena:
126648 - 1962-91 [SBÍRKY]  SOUTH AFRICA, SOUTH WEST AFRICA  sbírka
1962-91 [SBÍRKY] SOUTH AFRICA, SOUTH WEST AFRICA sbírka známek a PL, uloženo v 16-listovém zásobníku, kat. 570€, podrobný seznam přiložen
Vyvolávací cena:
130774 - 1860-1970 [SBÍRKY]  sbírka známek ve 3 zásobnících, p
1860-1970 [SBÍRKY] sbírka známek ve 3 zásobnících, přetisky, dublety, celkem 6kg materiálu, stojí za prohlídku
Vyvolávací cena:
128862 - 1915-68 [SBÍRKY]  sestava známek na 4 kartách A5, obsahuj
1915-68 [SBÍRKY] sestava známek na 4 kartách A5, obsahuje BELGIAN CONGO Mi.130-145, 171-172, NYASALAND Mi.52-64, DOMINICA Mi.118-132, MOZAMBIQUE COMPANY Mi.186-200, CAMEROON Mi.270-288, 296-298, 541-550 a 34ks známek s přetiskem UBANGI-SHARI - CHAD; kat. přes 120€
Vyvolávací cena: