Písemná aukce 33 / Filatelie / Afrika
3477
1908 Mi.39; SG.71, Edvard VII. 10Sh zelená / červená, zelený papír, sign. Calves, kat. SG £225
Vyvolávací cena: Kč
3483
1850-1937 [SBÍRKY] sbírka britských kolonií, vybrané kusy, uloženo na 2 zásobníkových deskách, mj. Mys Dobré naděje 17x Trojúhelník (dřevoryt SG.14 - poškozený levý roh), Transvaal SG.187, Lagos 30-41, Rhodesia librovky 71, 73, 75, Mauritius, Zlatonosné pobřeží atd., v naprosté většině bezvadné kusy, kat. SG £7.670
Vyvolávací cena: Kč
3484
1962-91 [SBÍRKY] SOUTH AFRICA, SOUTH WEST AFRICA sbírka známek a PL, uloženo v 16-listovém zásobníku, kat. 570€, podrobný seznam přiložen
Vyvolávací cena: Kč
3485
1860-1970 [SBÍRKY] sbírka známek ve 3 zásobnících, přetisky, dublety, celkem 6kg materiálu, stojí za prohlídku
Vyvolávací cena: Kč
3486
1915-68 [SBÍRKY] sestava známek na 4 kartách A5, obsahuje BELGIAN CONGO Mi.130-145, 171-172, NYASALAND Mi.52-64, DOMINICA Mi.118-132, MOZAMBIQUE COMPANY Mi.186-200, CAMEROON Mi.270-288, 296-298, 541-550 a 34ks známek s přetiskem UBANGI-SHARI - CHAD; kat. přes 120€
Vyvolávací cena: Kč