Sálová aukce 24 / Filatelie / ČSR I. / Hradčany - celistvosti

86417 - 1920 firemní těžší R+Ex dopis z II.TO vyfr. 6-násobnou
1920 firemní těžší R+Ex dopis z II.TO vyfr. 6-násobnou frankaturou zn. 25h fialová, Pof.11A, znárodněné DR HRADEC KRÁLOVÉ 16.I.20; bez poškození, dekorativní kus!
Vyvolávací cena:
86456 - 1920 obyčejný dopis z II. TO vyfr. 25-násobnou frankaturo
1920 obyčejný dopis z II. TO vyfr. 25-násobnou frankaturou zn. 1h, Pof.1, na přední straně 5-páska a vzadu rohový 20-blok s počítadly, SR PRAHA 2.I.20; zachovalé, hledaná frankatura!
Vyvolávací cena:
86517 - 1920 pohlednice vyfr. zn. 15h s příčkovým typem Pof.7E I
1920 pohlednice vyfr. zn. 15h s příčkovým typem Pof.7E IIp, ZP 4, TD 1, DR Olomouc 16.I.20, zk. a označeno Škaloud
Vyvolávací cena:
86452 - 1920 R dopis zaslaný v II.TO, vyfr. mj. 3ks 2-pásek zn. 10
1920 R dopis zaslaný v II.TO, vyfr. mj. 3ks 2-pásek zn. 10h červená s vynechanou vodorovnou perforací (!), Pof.4D 6x, 7D, znehodnoceno DR PRAHA 1/ 12.I.20; bez poškození
Vyvolávací cena:
86128 - 1920 sestava 3ks větších dílů průvodek vyfr. hradčans
1920 sestava 3ks větších dílů průvodek vyfr. hradčanskými zn. vysokých hodnot, mj. Pof.26, 25, 23 (soukromá perforace), znehodnoceno DR ČESKÁ LÍPA, SVITAVY a HRADEC NAD NISOU, 1x zk. Šablatura, zachovalé
Vyvolávací cena:
86465 - 1920 sestava 4ks dopisů s bohatými frankaturami zn. 1h a 3
1920 sestava 4ks dopisů s bohatými frankaturami zn. 1h a 3h ve smíšených frankaturách s dalšími hodnotami z II.TO, obsahuje R dopis s DR WAGSTADT, 2x obyčejný dopis s DR POLIČKA a KRÁL. VINOHRADY, 1x tiskopis s DR PRAHA 7; bez poškození, dekorativní kusy!
Vyvolávací cena:
86404 - 1920 sestava 4ks dopisů zaslaných do USA z II. a III. TO,
1920 sestava 4ks dopisů zaslaných do USA z II. a III. TO, z toho 2x jako R, 1x jako těžší R dopis a 1x obyčejný dopis, různé zajímavé frankatury, jako jednonásobná 100h, 4-násobná frankatura zn. 25h fialová atd., příchozí razítka; vše zachovalé se stopami poštovního provozu
Vyvolávací cena:
86480 - 1920 sestava 8ks dopisů zaslaných v III.TO, z toho 1ks jak
1920 sestava 8ks dopisů zaslaných v III.TO, z toho 1ks jako R+Ex, 1ks jako Ex, 6ks jako R, vše s různými smíšenými frankaturami pouze hradčanských známek; zachovalé, mnohé dekorativní kusy!
Vyvolávací cena:
86196 - 1920 těžší R+Ex-dopis formátu A4 zaslaný do Německa v
1920 těžší R+Ex-dopis formátu A4 zaslaný do Německa v III.TO s bohatou frankaturou zn. Hradčany 1h na zadní straně 56ks Pof.1C a na přední straně 27ks zn. 5h Pof.4B, podací DR CHRASTAVA 17.V.20, prošlé německou cenzurou, příchozí DR ZITTAU 20.5.20; lehký přehyb, zachovalé, ojedinělá frankatura!!
Vyvolávací cena:
88793 - 1920 ústřižek poštovní průvodky vyfr. mj. zn. 10h zele
1920 ústřižek poštovní průvodky vyfr. mj. zn. 10h zelené neperforovaná, Pof.6N,10A, DR RIMAVSKÁ SOBOTA 21.V.20; stopy po nálepkách
Vyvolávací cena:
88530 - 1920 větší díl balíkové průvodky zaslané Ex (!), vyf
1920 větší díl balíkové průvodky zaslané Ex (!), vyfr. jednonásobnou frankaturou zn. 500h, Pof.25, DR LÁZNĚ BĚLOHRAD 21.VI.20, výjimečná frankatura pro III.TO; bez poškození
Vyvolávací cena:
86482 - 1920-21 sestava 8ks R dopisů zaslaných ve IV.TO, vše s r
1920-21 sestava 8ks R dopisů zaslaných ve IV.TO, vše s různými smíšenými frankaturami pouze hradčanských známek; zachovalé, mnohé dekorativní kusy!
Vyvolávací cena: