Sálová aukce 24 / Filatelie / ČSR I. / Holubice1920

87825 -  Pof.148 20h oranžová, pravá část protichůdných dvojic (148T
Pof.148 20h oranžová, pravá část protichůdných dvojic (148TBb), široké, 4-známkové, známky bez svislé perforace, zbytky dvou nálepek, vlastnické značky, jinak dobře zachovalé, vyvolávací cena:
86986 -  ZT  Pof.146ZT TBb 10h olivová, zkouška tisku na celinovém p
ZT Pof.146ZT TBb 10h olivová, zkouška tisku na celinovém papíru (makulatura dopisnice), vodorovná 9-páska s protisměrným meziarším, levý a pravý okraj, nezoubkované, středem přeloženo ve známce, označeno a zk. Gi + St., zajímavé, vyvolávací cena:
88734 -  ZT  30h modrá, náhledový tisk, křídový papír, formát obrazu
ZT 30h modrá, náhledový tisk, křídový papír, formát obrazu 110x132mm, zk. Ku, vyvolávací cena:
88573 -  ZT druhého návrhu bez letopočtu s jednou číslicí, soutisk 4
ZT druhého návrhu bez letopočtu s jednou číslicí, soutisk 4 hodnot 20, 25, 30h + 25h, doplněno návrhem kolků 25h, hnědá barva na známkovém papíru s lepem, rozměr listu 181x138 mm; lomy v papíru, ojedinělý výskyt!, vyvolávací cena:
86492 - 1921 propagační lístek firmy ORBIS zaslaný jako tiskopis do
1921 propagační lístek firmy ORBIS zaslaný jako tiskopis do Norska (!) vyfr. zn. Pof.149, 25h zelená, DR PRAHA 12.V.21, vzácná jednonásobná frankatura pro IV.TO; bez poškození, dekorativní kus!, vyvolávací cena:
88344 - 1924 lístek zaslaný do Rakouska, vyfr. 6-násobnou frankaturo
1924 lístek zaslaný do Rakouska, vyfr. 6-násobnou frankaturou zn. 20h, Pof.148, DR DĚČÍN 2.IX.24, známky přelepeny přes sebe, ojedinělá schodovitá frankatura, zachovalé, vyvolávací cena: