Sálová aukce 40 / Faleristika

153540 - 1945- Poverenictvo zdravotnictva, medaile za 25 let zdravotn
1945- Poverenictvo zdravotnictva, medaile za 25 let zdravotní služby; pozlacený lehký kov, No 109
Vyvolávací cena:
153180 - 1946 Jánošíkova medaile; VM 21
1946 Jánošíkova medaile; VM 21
Vyvolávací cena:
153191 - 1948 Pamětní medaile II. Pluku Stráže svobody; VM 69
1948 Pamětní medaile II. Pluku Stráže svobody; VM 69
Vyvolávací cena:
153181 - 1948 Vyznamenání za pracovní obětavost, bronz; originál
1948 Vyznamenání za pracovní obětavost, bronz; originální etue, stužky, VM 27
Vyvolávací cena:
153542 - 1948- Medaile Za zásluhy o ČSLA, FMNO, 1x zlatá, No 199 +
1948- Medaile Za zásluhy o ČSLA, FMNO, 1x zlatá, No 199 + 1x postříbřená, No 200 + medaile 40 let Lidových milicí 1948-1988, MV KSČ v Praze
Vyvolávací cena:
153572 - 1948- odznak Zasloužilý vynálezce, pozlacený obecný kov
1948- odznak Zasloužilý vynálezce, pozlacený obecný kov na smaltované kovovém závěsu
Vyvolávací cena:
153573 - 1948- odznak Zaslúžilý vynálezca, postříbřený obecn
1948- odznak Zaslúžilý vynálezca, postříbřený obecný kov na smaltované kovovém závěsu
Vyvolávací cena:
153543 - 1948- Pamětní medaile na 300. výročí založení býval
1948- Pamětní medaile na 300. výročí založení bývalého pěšího pluku 35, 1683-1983, jednostranná, bronz + pamětní medaile na 25 let činnosti Ústřední celní správy ČSSR 1952-1977, tmavý bronz + medaile 40. Výročí osvobození Ostravy 1945-1985
Vyvolávací cena:
153492 - 1948- Vyznamenání Za vynikající práci, 2. vydání, bro
1948- Vyznamenání Za vynikající práci, 2. vydání, bronzová medaile, č. 36028; VM 34-II, originální etue
Vyvolávací cena:
153491 - 1948- Vyznamenání Za zásluhy o výstavbu, 2. vydání, st
1948- Vyznamenání Za zásluhy o výstavbu, 2. vydání, stříbrná medaile, punc 900, Zukov, č. 16421; VM 33-II, originální etue
Vyvolávací cena:
153182 - 1949 Řád 25. února, 1. třída - hvězda, stříbro zlace
1949 Řád 25. února, 1. třída - hvězda, stříbro zlacené, punc; originální etue, dvě stužky, VM 28-I
Vyvolávací cena:
153183 - 1949 Řád 25. února, 2. třída, stříbrná medaile; orig
1949 Řád 25. února, 2. třída, stříbrná medaile; originální etue, VM 28-II
Vyvolávací cena:
153184 - 1949 Řád 25. února, 3. třída, bronzová; originální e
1949 Řád 25. února, 3. třída, bronzová; originální etue, VM 28-III
Vyvolávací cena:
153185 - 1951 Řád práce, 2. vydání, číslo 2532; originální e
1951 Řád práce, 2. vydání, číslo 2532; originální etue, stužka, VM 32-II
Vyvolávací cena:
153186 - 1954 Medaile Jana Evangelisty Purkyně, stříbro, punc 900,
1954 Medaile Jana Evangelisty Purkyně, stříbro, punc 900, Zukov; etue, VM 39
Vyvolávací cena:
153190 - 1955 Řád rudé hvězdy práce, 2. vydání, stříbro - pu
1955 Řád rudé hvězdy práce, 2. vydání, stříbro - punc, č. 9363; originální etue, VM 46
Vyvolávací cena:
153187 - 1955 Řád rudé hvězdy, 2. vydání, smalt, stříbro - Zu
1955 Řád rudé hvězdy, 2. vydání, smalt, stříbro - Zukov, č. 4995; VM 42-II
Vyvolávací cena:
153188 - 1955 Řád rudého praporu práce, 1. vydání, stříbro -
1955 Řád rudého praporu práce, 1. vydání, stříbro - punc 900, Zukov, č. 9681; originální etue, VM 45-I
Vyvolávací cena:
153189 - 1955 Řád rudého praporu práce, 2. vydání, č. 13523; o
1955 Řád rudého praporu práce, 2. vydání, č. 13523; originální etue, VM 45-II
Vyvolávací cena:
153531 - 1998- Pamětní medaile Národní gardy 1998, litý bronz, p
1998- Pamětní medaile Národní gardy 1998, litý bronz, průměr 50mm, bez stuhy, hlava Karla IV. zpříma, český lev, opis NÁRODNÍ GARDA 1998, značeno ŠL (Lumír Šindelář); vydal důstojník NSG dr. Chroust
Vyvolávací cena:
153574 - 1947- [SBÍRKY]  Ministerstvo hutnictví, strojírenství a
1947- [SBÍRKY] Ministerstvo hutnictví, strojírenství a elektrotechniky ČSSR - medaile Zasloužilý pracovník + Vzorný pracovník, stužky s miniaturami, etue + Ministerstvo kultury ČSSR - připínací odznak Vzorný pracovník, značeno ZUKOV, punc Ag 900, etue + Vzorný pracovník prokuratury, jednostranná postříbřená medaile, obecný kov, etue + medaile Za zásluhy o Hlavní město Praha, pozlacený obecný kov, převýšení, stuha, závěs, originální etue + odznak Vzorný pracovník Dopravních podniků Praha + Metro Praha - medaile Budovatel metra + Zasloužilý pracovník + Český geologický úřad, připínací odznak Nejlepší pracovník geologické služby, polzlacený tombak, smalt + medaile Za socialistický rozvoj Východočeského kraje, jednostranný bronz + odznak nároní soutěže ve výstavbě republiky ZA PRÁCI 1947, opravovaná jehla; zajímavá sestava 11ks odznaků a medailí
Vyvolávací cena:
153493 -  Medaile Za zásluhy o obranu vlasti, 1. vydání (Zukov) +
Medaile Za zásluhy o obranu vlasti, 1. vydání (Zukov) + 2. vydání (kremnica), stříbro puncováno, VM 43, 2ks + medaile Za službu vlasti, 1. + 2. vydání, bronz, VM 44, 2ks
Vyvolávací cena:
153487 -  Odznak československého partyzána, VM 22 + odznak Partyz
Odznak československého partyzána, VM 22 + odznak Partyzán pomocník; VM 124; etue
Vyvolávací cena:
153478 - 1918- Kříž  V těžkých dobách - pamětní odznak čs.
Vyvolávací cena:
153475 - 1918-1920 Československý válečný kříž 1914-1918, I.
1918-1920 Československý válečný kříž 1914-1918, I. vydání 1918-1920, světlý bronz, VM 5
Vyvolávací cena:
153193 - 1919 Bronzová medaile DOK Za věrné služby 1918-1919, hv
1919 Bronzová medaile DOK Za věrné služby 1918-1919, hvězdička na stuze; VM 76b
Vyvolávací cena:
153476 - 1920-1938 Československý válečný kříž 1914-1918, II.
1920-1938 Československý válečný kříž 1914-1918, II. vydání 1920-1938, tmavý bronz, VM 5
Vyvolávací cena:
153217 - 1923- Odznak polního pilota, po r. 1923, pozlacený bronz,
Vyvolávací cena:
153541 - 1938- Ministerstvo národní obrany, 1x medaile Vítězi v z
Vyvolávací cena:
153482 - 1939 Československý válečný kříž 1939, pražské vyd
1939 Československý válečný kříž 1939, pražské vydání, typ B; VM 11-B
Vyvolávací cena:
153569 - 1940 ANGLIE  odznak CZECHOSLOVAK ARTILLERY 1940, bílý kov,
1940 ANGLIE odznak CZECHOSLOVAK ARTILLERY 1940, bílý kov, neznačeno
Vyvolávací cena:
153568 - 1940 ANGLIE  odznak WE MARCH ON, měď, neznačeno
1940 ANGLIE odznak WE MARCH ON, měď, neznačeno
Vyvolávací cena:
153219 - 1940 Odznak 2. PĚŠÍ PLUK/1940/AGDE; pozlacený OK, barevn
Vyvolávací cena:
153570 - 1940- ANGLIE  odznak CZECHOSLOVAK FIELD AMBULANCE; nesmaltov
1940- ANGLIE odznak CZECHOSLOVAK FIELD AMBULANCE; nesmaltovaný, bílý kov, značeno H.W. MILLER LTD/ B´HAM 18
Vyvolávací cena:
153220 - 1940- ANGLIE  odznak CZECHOSLOVAK FIELD AMBULANCE; postříb
1940- ANGLIE odznak CZECHOSLOVAK FIELD AMBULANCE; postříbřený OK, smalt, značeno H.W. MILLER LTD/ BRANSTON ST/B´HAM 18
Vyvolávací cena:
153567 - 1940-1945 ANGLIE  odznak CZECHOSLOVAK ARMY, znak, přilba, b
1940-1945 ANGLIE odznak CZECHOSLOVAK ARMY, znak, přilba, bílý kov, napravo značeno H. W. MILLER/ B´HAM 18
Vyvolávací cena:
153571 - 1941- ANGLIE  odznak CZECHOSLOVAKIA, velké V a vavřínová
1941- ANGLIE odznak CZECHOSLOVAKIA, velké V a vavřínová snítka, pozlacený obecný kov, barevný smalt, napravo nápis ISSUED BY CZECHOSLOVAK ARMY/ 1941
Vyvolávací cena:
153484 - 1943 Vojenská medaile Za zásluhy, I. a II. stupeň, stří
Vyvolávací cena:
153485 - 1944-1946 Pamětní medaile čs. armády v zahraničí, 1. p
1944-1946 Pamětní medaile čs. armády v zahraničí, 1. pražské vydání, štítek SSSR, VM 14 + Řád SNP - pamětní medaile, bronz VM 17-III
Vyvolávací cena:
153211 - 1945 Pamětní medaile partyzánské skupiny Vpřed Skuteč,
1945 Pamětní medaile partyzánské skupiny Vpřed Skuteč, tmavý bronz; VM 155
Vyvolávací cena:
153522 - 1945- Medaile Svazu čs. důstojnictva - Štefánikov pamët
Vyvolávací cena:
153477 - 1945-1946 Československý válečný kříž 1914-1918, III
1945-1946 Československý válečný kříž 1914-1918, III. vydání 1945-1946, načervenalý bronz, VM 5
Vyvolávací cena:
153529 - 1945-1948 Řád Karla IV. - čestný odznak Za budování br
1945-1948 Řád Karla IV. - čestný odznak Za budování brannosti 2. třída, postříbřený bronz; VM 162b
Vyvolávací cena:
153214 - 1945-1948 Řád Karla IV. - DOK: čestný odznak Za budován
1945-1948 Řád Karla IV. - DOK: čestný odznak Za budování brannosti 1. třída, zlacený bronz; VM 162a
Vyvolávací cena:
153212 - 1945-1948 Řád Karla IV. - DOK: čestný stupeň 1. třída
1945-1948 Řád Karla IV. - DOK: čestný stupeň 1. třída s mečíkovým závěsem, postříbřený bronz, stříbrná hlava; VM 159-IV-a1
Vyvolávací cena:
153213 - 1945-1948 Řád Karla IV. - DOK: čestný stupeň 2. třída
1945-1948 Řád Karla IV. - DOK: čestný stupeň 2. třída bez závěsu (nošená dekorace), postříbřený bronz, stříbrná hlava; VM 159-IV-b2
Vyvolávací cena:
153527 - 1945-1948 Řád Karla IV., medaile Za věrnost a branné zá
1945-1948 Řád Karla IV., medaile Za věrnost a branné zásluhy vlasti, 1. třída, zlacená; VM 161a
Vyvolávací cena:
153528 - 1945-1948 Řád Karla IV., medaile Za věrnost a branné zá
1945-1948 Řád Karla IV., medaile Za věrnost a branné zásluhy vlasti, 2. třída, postříbřená; VM 161b
Vyvolávací cena:
153486 - 1946- Československý vojenský řád Za svobodu, III. stup
1946- Československý vojenský řád Za svobodu, III. stupeň, bronz; VM 18-III
Vyvolávací cena:
153563 - 1946- Národní letecká sbírka 1946, sada 3 porcelánovýc
1946- Národní letecká sbírka 1946, sada 3 porcelánových odznaků v kovové montáži, symboly čs. letců v ČSR, Anglii a SSSR; originální etue, stopy stáří
Vyvolávací cena:
153490 - 1947 Bachmačská pamětní medaile; VM 23
1947 Bachmačská pamětní medaile; VM 23
Vyvolávací cena:
153194 - 1947 Pamětní medaile 5. střeleckého pluku T. G. Masaryka
1947 Pamětní medaile 5. střeleckého pluku T. G. Masaryka, na stuze dva štítky: PRAVDA VÍTĚZÍ a BORISPOL PRAHA; VM 87
Vyvolávací cena:
153195 - 1947 Pamětní medaile 8. střeleckého pluku Slezského; VM
1947 Pamětní medaile 8. střeleckého pluku Slezského; VM 90
Vyvolávací cena:
153198 - 1947 Pamětní medaile dělostřelectva čs. vojska na Rusi;
1947 Pamětní medaile dělostřelectva čs. vojska na Rusi; VM 97
Vyvolávací cena:
153196 - 1947 Pamětní odznak 10. střeleckého pluku Jana Sladkého
1947 Pamětní odznak 10. střeleckého pluku Jana Sladkého Koziny; kat. VM neuvádí
Vyvolávací cena:
153489 - 1947- Zborovská pamětní medaile; VM 23
1947- Zborovská pamětní medaile; VM 23
Vyvolávací cena:
153197 - 1948 Pamětní medaile 11. střeleckého pluku Františka Pa
1948 Pamětní medaile 11. střeleckého pluku Františka Palackého; VM 93
Vyvolávací cena:
153201 - 1948 Pamětní medaile 39. pěšího pluku Výzvědného; VM
1948 Pamětní medaile 39. pěšího pluku Výzvědného; VM 111
Vyvolávací cena:
153202 - 1948 Pamětní medaile čs. dobrovoleckého sboru v Itálii;
1948 Pamětní medaile čs. dobrovoleckého sboru v Itálii; VM 113
Vyvolávací cena:
153200 - 1948 Pamětní medaile města Darney; VM 105
1948 Pamětní medaile města Darney; VM 105
Vyvolávací cena: