Sálová aukce 40 / Faleristika
1060
1945- Poverenictvo zdravotnictva, medaile za 25 let zdravotní služby; pozlacený lehký kov, No 109
Vyvolávací cena: Kč
1063
1948 Vyznamenání za pracovní obětavost, bronz; originální etue, stužky, VM 27
Vyvolávací cena: Kč
1064
1948- Medaile Za zásluhy o ČSLA, FMNO, 1x zlatá, No 199 + 1x postříbřená, No 200 + medaile 40 let Lidových milicí 1948-1988, MV KSČ v Praze
Vyvolávací cena: Kč
1065
1948- odznak Zasloužilý vynálezce, pozlacený obecný kov na smaltované kovovém závěsu
Vyvolávací cena: Kč
1066
1948- odznak Zaslúžilý vynálezca, postříbřený obecný kov na smaltované kovovém závěsu
Vyvolávací cena: Kč
1067
1948- Pamětní medaile na 300. výročí založení bývalého pěšího pluku 35, 1683-1983, jednostranná, bronz + pamětní medaile na 25 let činnosti Ústřední celní správy ČSSR 1952-1977, tmavý bronz + medaile 40. Výročí osvobození Ostravy 1945-1985
Vyvolávací cena: Kč
1068
1948- Vyznamenání Za vynikající práci, 2. vydání, bronzová medaile, č. 36028; VM 34-II, originální etue
Vyvolávací cena: Kč
1069
1948- Vyznamenání Za zásluhy o výstavbu, 2. vydání, stříbrná medaile, punc 900, Zukov, č. 16421; VM 33-II, originální etue
Vyvolávací cena: Kč
1949 Řád 25. února, 1. třída - hvězda, stříbro zlacené, punc; originální etue, dvě stužky, VM 28-I
Vyvolávací cena: Kč
1071
1949 Řád 25. února, 2. třída, stříbrná medaile; originální etue, VM 28-II
Vyvolávací cena: Kč
1073
1951 Řád práce, 2. vydání, číslo 2532; originální etue, stužka, VM 32-II
Vyvolávací cena: Kč
1954 Medaile Jana Evangelisty Purkyně, stříbro, punc 900, Zukov; etue, VM 39
Vyvolávací cena: Kč
1075
1955 Řád rudé hvězdy práce, 2. vydání, stříbro - punc, č. 9363; originální etue, VM 46
Vyvolávací cena: Kč
1076
1955 Řád rudé hvězdy, 2. vydání, smalt, stříbro - Zukov, č. 4995; VM 42-II
Vyvolávací cena: Kč
1077
1955 Řád rudého praporu práce, 1. vydání, stříbro - punc 900, Zukov, č. 9681; originální etue, VM 45-I
Vyvolávací cena: Kč
1078
1955 Řád rudého praporu práce, 2. vydání, č. 13523; originální etue, VM 45-II
Vyvolávací cena: Kč
1079
1998- Pamětní medaile Národní gardy 1998, litý bronz, průměr 50mm, bez stuhy, hlava Karla IV. zpříma, český lev, opis NÁRODNÍ GARDA 1998, značeno ŠL (Lumír Šindelář); vydal důstojník NSG dr. Chroust
Vyvolávací cena: Kč
1080
1947- [SBÍRKY] Ministerstvo hutnictví, strojírenství a elektrotechniky ČSSR - medaile Zasloužilý pracovník + Vzorný pracovník, stužky s miniaturami, etue + Ministerstvo kultury ČSSR - připínací odznak Vzorný pracovník, značeno ZUKOV, punc Ag 900, etue + Vzorný pracovník prokuratury, jednostranná postříbřená medaile, obecný kov, etue + medaile Za zásluhy o Hlavní město Praha, pozlacený obecný kov, převýšení, stuha, závěs, originální etue + odznak Vzorný pracovník Dopravních podniků Praha + Metro Praha - medaile Budovatel metra + Zasloužilý pracovník + Český geologický úřad, připínací odznak Nejlepší pracovník geologické služby, polzlacený tombak, smalt + medaile Za socialistický rozvoj Východočeského kraje, jednostranný bronz + odznak nároní soutěže ve výstavbě republiky ZA PRÁCI 1947, opravovaná jehla; zajímavá sestava 11ks odznaků a medailí
Vyvolávací cena: Kč
1081
Medaile Za zásluhy o obranu vlasti, 1. vydání (Zukov) + 2. vydání (kremnica), stříbro puncováno, VM 43, 2ks + medaile Za službu vlasti, 1. + 2. vydání, bronz, VM 44, 2ks
Vyvolávací cena: Kč
1082
Odznak československého partyzána, VM 22 + odznak Partyzán pomocník; VM 124; etue
Vyvolávací cena: Kč
1083
Vyvolávací cena: Kč
1084
1918-1920 Československý válečný kříž 1914-1918, I. vydání 1918-1920, světlý bronz, VM 5
Vyvolávací cena: Kč
1085
1919 Bronzová medaile DOK Za věrné služby 1918-1919, hvězdička na stuze; VM 76b
Vyvolávací cena: Kč
1086
1920-1938 Československý válečný kříž 1914-1918, II. vydání 1920-1938, tmavý bronz, VM 5
Vyvolávací cena: Kč
1087
Vyvolávací cena: Kč
1088
Vyvolávací cena: Kč
1092
Vyvolávací cena: Kč
1093
1940- ANGLIE odznak CZECHOSLOVAK FIELD AMBULANCE; nesmaltovaný, bílý kov, značeno H.W. MILLER LTD/ B´HAM 18
Vyvolávací cena: Kč
1094
1940- ANGLIE odznak CZECHOSLOVAK FIELD AMBULANCE; postříbřený OK, smalt, značeno H.W. MILLER LTD/ BRANSTON ST/B´HAM 18
Vyvolávací cena: Kč
1095
1940-1945 ANGLIE odznak CZECHOSLOVAK ARMY, znak, přilba, bílý kov, napravo značeno H. W. MILLER/ B´HAM 18
Vyvolávací cena: Kč
1096
1941- ANGLIE odznak CZECHOSLOVAKIA, velké V a vavřínová snítka, pozlacený obecný kov, barevný smalt, napravo nápis ISSUED BY CZECHOSLOVAK ARMY/ 1941
Vyvolávací cena: Kč
1097
Vyvolávací cena: Kč
1098
1944-1946 Pamětní medaile čs. armády v zahraničí, 1. pražské vydání, štítek SSSR, VM 14 + Řád SNP - pamětní medaile, bronz VM 17-III
Vyvolávací cena: Kč
1099
1945 Pamětní medaile partyzánské skupiny Vpřed Skuteč, tmavý bronz; VM 155
Vyvolávací cena: Kč
1100
Vyvolávací cena: Kč
1101
1945-1946 Československý válečný kříž 1914-1918, III. vydání 1945-1946, načervenalý bronz, VM 5
Vyvolávací cena: Kč
1102
1945-1948 Řád Karla IV. - čestný odznak Za budování brannosti 2. třída, postříbřený bronz; VM 162b
Vyvolávací cena: Kč
1103
1945-1948 Řád Karla IV. - DOK: čestný odznak Za budování brannosti 1. třída, zlacený bronz; VM 162a
Vyvolávací cena: Kč
1104
1945-1948 Řád Karla IV. - DOK: čestný stupeň 1. třída s mečíkovým závěsem, postříbřený bronz, stříbrná hlava; VM 159-IV-a1
Vyvolávací cena: Kč
1105
1945-1948 Řád Karla IV. - DOK: čestný stupeň 2. třída bez závěsu (nošená dekorace), postříbřený bronz, stříbrná hlava; VM 159-IV-b2
Vyvolávací cena: Kč
1106
1945-1948 Řád Karla IV., medaile Za věrnost a branné zásluhy vlasti, 1. třída, zlacená; VM 161a
Vyvolávací cena: Kč
1107
1945-1948 Řád Karla IV., medaile Za věrnost a branné zásluhy vlasti, 2. třída, postříbřená; VM 161b
Vyvolávací cena: Kč
1108
1946- Československý vojenský řád Za svobodu, III. stupeň, bronz; VM 18-III
Vyvolávací cena: Kč
1109
1946- Národní letecká sbírka 1946, sada 3 porcelánových odznaků v kovové montáži, symboly čs. letců v ČSR, Anglii a SSSR; originální etue, stopy stáří
Vyvolávací cena: Kč
1111
1947 Pamětní medaile 5. střeleckého pluku T. G. Masaryka, na stuze dva štítky: PRAVDA VÍTĚZÍ a BORISPOL PRAHA; VM 87
Vyvolávací cena: Kč
1114
1947 Pamětní odznak 10. střeleckého pluku Jana Sladkého Koziny; kat. VM neuvádí
Vyvolávací cena: Kč