Aukce 47 / Filatelie / Amerika a Karibik / Karibik / Barbados
1878 SG.86b, Britannia, 2x provizorium 1P na 5Sh matně růžová, NEROZDĚLENÝ PÁR s perforací uprostřed, jako vždy spodní část s původním nominálem odstraněna, nahoře lomy v růžcích, vpravo trhlinka, jinak pěkný a hlavně vzácný exemplář, atest BPA, kat. £2.500, mimořádná nabídka!
Vyvolávací cena: Kč
1938-1947 SG.253a, Koloniální pečeť 4P černá "FLYING MANE" (vlající hříva), kat. £160
Vyvolávací cena: Kč
1947 SG.264ed, Koloniální pečeť 2P červená s přetiskem ONE PENNY, chybotisk "POŠKOZENÉ E", kat. £140
Vyvolávací cena: Kč
Aukce 47 / Filatelie / Amerika a Karibik / Karibik / Barbados - Informace
V této kategorii najdete poštovní známky, celistvosti a celiny s poštovní historií ostrova Barbadosu, který leží ve východní části Malých Antil, tzv. Návětrných ostrovech. Barbados se stal od poloviny 17. století anglickou kolonií.
První poštovní známky Barbadosu vyšly již v roce 1852 - byly jimi dnes ikonické a sběratelský velmi oblíbené tzv. Sedící Britannie (The seated Britannia stamps).