Archiv aukcí / Aukce 50 / Pohlednice

Počet zobrazení: 3559
  Upřesněte podkategorii
Motiv
(19)
   Řazení:    |   Počet zobrazených položek:    |   Typ zobrazení:
  Zobrazení položek    [1-33 z 33]
Aukční čísloFotoJakPopisVyvolávací cenaRealizovaná cena
1517
184182 / 1517 - Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Bruntál
1905 BRUNTÁL (Freudenthal) - restaurace Amerika; DA, prošlá, výborný stav
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Bruntál, U:A5
1518
182715 / 1518 - Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Cheb - Františkovy Lázně
1908-30 FRANTIŠKOVY LÁZNĚ (Franzensbad) - sestava 4ks kolážových pohlednic s různými motivy, jako Čáp 2x, Peněženka, Tiskopis; část prošlé, zachovalé
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Cheb - Františkovy Lázně, U:A5
+12,50%
1519
182714 / 1519 - Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Cheb - Mariánské Lázně
1900-07 MARIÁNSKÉ LÁZNĚ (Marienbad) - sestava 5ks různých kolážových pohlednic, mj. Okno, Telegram, Tanečnice atd.; 4x prošlé, zachovalé
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Cheb - Mariánské Lázně, U:A5
1520
182658 / 1520 - Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Jihlava
1939 JIHLAVA - radnice vyzdobena nacistickými prapory, noční záběr (!), neprošlá fotopohlednice s fialovým příležitostným raz. Pof.PR8; bez poškození
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Jihlava, U:A5
+28,57%
1521
182719 / 1521 - Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Litoměřice
1901 LIBOCHOVICE - vícezáběrová lito, DA, vydal Böhm; prošlé, bez poškození
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Litoměřice, U:A5
+100,00%
1522
182718 / 1522 - Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Litoměřice
1900 TEREZÍN - vícezáběrová lito, DA, vydal Schwidernoch; prošlé, bez poškození
+33,33%
1523
182717 / 1523 - Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Mělník
1899 MĚLNÍK - vícezáběrová lito, DA, vydal Schwidernoch; prošlé, bez poškození
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Mělník, U:A5
1524
182739 / 1524 - Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Nymburk
1902 NYMBURK - NÁDRAŽÍ 2-okénková čb pohlednice, nádražní budova, záběr vpravo 2 lokomotivy, 2 vagony a 1 vlak; prošlá; celkově dobrý stav
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Nymburk, U:A5
1525

F:24
1897-1945 [SBÍRKY] PODĚBRADY sbírka 200ks pohlednic, uložena v průhledných listech v kroužkových deskách, obsahuje zajímavé kusy jako 1x budoucnost, koláže, tlačené, litografie, neobvyklé záběry atd.; převážně dobrá kvalita, nákupní cena 27.000Kč
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Nymburk, U:Z
9 000
9 000
1526

1913 PLZEŇ - pivovar, vícezáběrová lito, prošlé, bez poškození
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / Plzeň-město, U:A5
+33,33%
1527

1898 PRAHA - Karlův most po sesutí při povodni 1890, barevná lito, DA; pouze omačkané růžky
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / Praha - centrum, U:A5
+16,67%
1528

1902 DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM - hotel Merkur, koláž Okno, DA, na výšku; prošlé, mírně omačkané růžky
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Trutnov, U:A5
+100,00%
1529

1908 OBRAZOVÝ RÁM - sestava 4ks pohlednic s vlepenými lito záběry měst VYŠKOV (2x různý text), BUDĚJOVICE, LEDNICE; DA, prošlé, zachovalé
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / Sestavy, partie, U:A5
+14,29%
1530

1910 ERBY - sestava 5ks tlačených lito pohlednic, LUŽE, CHRÁST U CHRUDIMI, NEVEKLOV, KARLOVY VARY, BÍLINA; 4x DA, zachovalé
1531

1900 Josef Šváb č. 38, "Zde přání k dnešnímu svátku...."; prošlá, odřené růžky a levý horní roh slabší lom
Zařazeno : Pohlednice / Motiv / Švábovky, U:A5
1532

1900 Josef Šváb č. 513, "Že na holky míváš vztek...."; prošlá, pěkný stav
+20,00%
1533

1900 Josef Šváb č. 514, "Neslušné to sice dítě...."; prošlá, pěkný stav
+20,00%
1534

F:1
1910 MELA KOEHLER - sestava 2ks dětské motivy, anglické vydání, W.&S./ SUCC./ V.A.; částečné rozlepené a omačkané růžky
Zařazeno : Pohlednice / Motiv / Umělecké, U:A5
1535

1925 BRATISLAVA - ghetto, jednozáběrový pohled na vetešnictví; prošlá
Zařazeno : Pohlednice / Motiv / Judaika, U:A5
+20,00%
1536

Zařazeno : Pohlednice / Motiv / Osobnosti - zahraniční, U:A5
1537

Bez příhozu
1538

1905-10 VZDUCHOLODĚ sestava 9ks pohlednic s motivem vzducholodí, z toho 1x fotopohled hraběte Zeppelina, 1x fotopohled vzducholodi Italia v letu, ostatní kreslené
Zařazeno : Pohlednice / Motiv / Letecká doprava, U:A5
+28,57%
1539

1936 Zeppelin Deutsche Luftfahrt, propagační barevná pohlednice z výstavy v Drážďanech, velký formát, neprošlé, bez poškození
+33,33%
1540

F:4
1918-39 ČESKOSLOVENSKÁ ARMÁDA 1918-1939/ mimořádná sestava 12 dobových fotopohlednic s vojenskou technikou, pozůstalost po příslušníkovi prvorepublikového automobilového vojska, mj.: obrněné auto s raz. SKUPINA OBRNĚNÝCH AUT V UŽHORODĚ; 2 různé záběry na vojenský pásový traktor WD 50 (Hanomag), 4 různé pohledy na vojenská nákladní vozidla, mj. 1x Praga, 2x záběr z cvičení čs. tankových jednotek apod.; celkově výborný stav, velmi zajímavé
Zařazeno : Pohlednice / Motiv / Vojenský žánr, U:A5
6 000
1541

1939 ŠATOV (Schattau), velký bunkr, vzadu s PR ZNAIM + VRANOV NAD DYJÍ (Frain a.d. Thaya), bunkr; sestava 2 čb fotopohlednic čs. opevnění po odtržení Sudet, výborný stav
Zařazeno : Pohlednice / Motiv / Čs. opevnění, U:A5
1542

1939 A.Hitler, portrét s ozdobným přítiskem, jubiljní 50 let 1889 - 1939, neprošlá s protektorátním PR3 + PR4; větší formát, bez poškození
Zařazeno : Pohlednice / Motiv / Propaganda - nacismus, U:A5
+50,00%
1543

1939 DIE FAHNE DES SIEGES propagandistická pohlednice "Vlajka vítězů" z počátku II. světové války; bezvadný stav, vzácné
+140,00%
1544

1939 MAĎARSKÝ ZÁBOR/ SLOVENSKO - FILAKOVO maďarská propagandistické fotopohlednice, záběr na ruinu středověkého hradu u města, nápis "Mindent Vissai" "Vše zpátky"; neprošlá, odřené růžky, zajímavé
1545

1939-41 Adolf Hiter a Mussolini, společná pohlednice doplněna 2ks pohlednice s portrétem A.H., neprošlé, opatřeno příležitostnými razítky; bez poškození
+40,00%
1546

1941 DIE HEIMAT FREI jednobarevná pohlednice "Jihlavský rolník", PR46 IGLAU 1/ 15.III.41/b; vydala "Sammlergruppe Iglau", neprošlá, pěkný stav
+12,50%
1547

1940 FINSKO protisovětská propaganda, opilý Stalin s Berijou a opicí "Kolme samnmielistä - Tři se stejnýám názorem", vydal Karjalan Mieka, No.3, čb, neprošlé, bez vady
Zařazeno : Pohlednice / Motiv / Propaganda - komunizmus, U:A5
1548

1909 SÁŇKOVÁNÍ - jednozáběrová, čb, s textem "Rodelsport auf dem Burgsberge" (Hrádek - Varnsdorf); lom v levém dolním rohu
Zařazeno : Pohlednice / Motiv / Sport, stolní hry, karty, U:A5
1549

F:1
1898-1912 [SBÍRKY] sestava 14ks blahopřejných a dětských pohledů, z toho 10ks tlačené, některé zlacené; obvyklá běžná jakost, 1ks (Vánoce) četné lomy, 2ks skvrny
Zařazeno : Pohlednice / Motiv / Blahopřejné, U:O5

SBĚRATEL
23.11.2017 08:20
:: ok ::