Aukce 54 / Pohlednice / Místopis
1895 KOŘENOV (Bad Wurzelsdorf), předchůdce pohlednic, jednobarevná lito na 1/4 lístku, prošlá, DA, tisk Th. Böhm Neustadt a/M ; drobné natržení v horním okraji, pěkný a vzácný kus
Vyvolávací cena: Kč
1938 ŠUMPERK - fotopohled z obsazení Šumperku německou armádou s nacistickou výzdobou, prošlé se smíšenou frankaturou a provizorními raz. MÄHR. SCHÖNBERG; bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
1780
1897-1926 MOSKVA - sestava 2-pohlednic, 1x 3-okénková litografie + 1x 2-pohlednice - záběr na staré město; prošlé, zajímavé
Vyvolávací cena: Kč