Písemná aukce 17 / Pohlednice / Motiv / Osobnosti - zahraniční
3983
Vyvolávací cena: Kč
3984
1897 FRANZ JOSEF I. litografie z Bystřice pod Hostýnem (okr. Kroměříž), výjevy z bitvy; DA, prošlá, lehký lom v růžku
Vyvolávací cena: Kč
3985
Vyvolávací cena: Kč
3986
Vyvolávací cena: Kč
3987
Vyvolávací cena: Kč
3989
1896 FRANZ JOSEPH I., korunovace za krále Uherska v roce 1867, litografická pohlednice s předtištěnou známkou 2kr; DA, nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3991
1902 trojice panovníků František Josef I., Vilém II. a Mikuláš II. Alexandrovič v oválech, litografická koláž s vlajkami a erby, trojmezí u Mysłowic (Myslowitz); DA, prošlá, lehce omačkané růžky
Vyvolávací cena: Kč
3992
Vyvolávací cena: Kč
3993
Vyvolávací cena: Kč
3994
1909 TAFT William Howard, the 27th President of the USA (1909–1913), SHERMAN James S., Vice President; tlačená a zlacená propagační pohlednice, poštovně neprošlá, lehké skvrny v obraze
Vyvolávací cena: Kč