Písemná aukce 17 / Pohlednice / Motiv / Umělecké
4029
1930 FISCHEROVÁ-KVĚCHOVÁ Marie (1894–1984), Denní život batolátka/ 9, 11, 12, 13, sestava 4 ks neprošlých pohlednic s podpisem autorky!
Vyvolávací cena: Kč
4030
1930? BURIAN Zdeněk : Indiánský tábor, jednobarevná, tmavě fialový tón, nakladatel T&M, nepoužitá, pěkná
Vyvolávací cena: Kč
4031
1930? BURIAN Zdeněk, z románů Karla Maye, jednobarevná, tmavofialový tón, nakladatel T&M, nepoužitá, pěkná
Vyvolávací cena: Kč
4032
1930? BURIAN Zdeněk : Stříbrné jezero, jednobarevná, tmavě fialová, nakladatel T&M, nepoužitá, pěkná
Vyvolávací cena: Kč
4033
1930? BURIAN Zdeněk : V jihoamerickém pralese, jednobarevná, tmavě fialový tón, nepoužitá, nakladatel T&M, pěkná
Vyvolávací cena: Kč
4034
1930? BURIAN Zdeněk : Vyzvědači, jednobarevná, tmavě fialový tón, nakladatel T&M, nepoužitá, pěkná
Vyvolávací cena: Kč
4035
1935 BURIAN Zdeněk: Na Velké západní dráze, nákl. Toužimský & Moravec v Praze XIII; VF, nepoužitá, výborný stav
Vyvolávací cena: Kč
4036
1940? DILLINGER Petr, sestava 9ks hlubotiskových reprodukcí leptů v originálním obalu; luxusní
Vyvolávací cena: Kč
4037
1899 RAFFAELLO Sanzio, andílek s jedním křídlem, litografie; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
4038
1947 ŠTĚPÁNEK Miroslav: Velikonoce, soubor 6ks pohlednic, vydalo družstvo Dílo v Praze; VF, nepoužité, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
4039
1938-46 UŠÁK O.: soubor 10ks pohlednic s tématikou Pražského povstání a 20. výročí samostatnosti Republiky československé; VF, 1x prošlá, příležitostné razítko I. celostátního partyzánského sjezdu
Vyvolávací cena: Kč
4040
1910 Ples obchodnictva pražského MERKUR, 26. ledna 1910, Žofín, zlacená secesní reprodukce neznámého autora; prošlá, výborný stav
Vyvolávací cena: Kč