Burda Auction (Filatelie Burda)
NÁPOVĚDA & FAQ           




Archiv aukcí / Písemná aukce 18 / Pohlednice

Počet zobrazení: 12031
  Upřesněte podkategorii
Místopis
(329)
Motiv
(120)
  Nastavení zobrazení
   Řazení:    |   Počet zobrazených položek:    |   Typ zobrazení: 
  Zobrazení položek   << První  < Předchozí    Další >  Konec >> [1-48 z 449]
Aukční čísloFotoJakPopisVyvolávací cenaRealizovaná cena
1432
61782 / 1432 - Pohlednice / Motiv / Sport, stolní hry, karty
Jakost
F:2
1936 OLYMPIÁDA, Rakousko, pohlednice bez adresních linek vydaná k běhu s olympijskou pochodní, PR dtto, nepoužité, nálepka na podporu rakouského olymp. fondu, malé stopy po nálepkách, jinak zachovalé
Zařazeno : Pohlednice / Motiv / Sport, stolní hry, karty,
500 
Vráceno
2394
61959 / 2394 - Pohlednice / Místopis / Česká republika / Hrady a zámky
Jakost
F:2
1900 Hradec nad Moravicí - 3-okénková litografie; DA, prošlá, odřené růžky
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / Hrady a zámky,
340 
Bez příhozu
2395
62049 / 2395 - Pohlednice / Místopis / Česká republika / Hrady a zámky
Jakost
F:2
1895 Karlštejn - předchůdce pohlednice; DA, prošlá, dobrý stav
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / Hrady a zámky,
800 
1 100 
+37,50%
2396
61930 / 2396 - Pohlednice / Místopis / Česká republika / Hrady a zámky
Jakost
F:2
1899 Bezděz - litografická koláž, oltář, interiér kostela; DA, prošlá, dobrý stav
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / Hrady a zámky,
300 
300 
2397
62422 / 2397 - Pohlednice / Místopis / Česká republika / Hrady a zámky
Jakost
F:2
1899 Rábí - litografická koláž, znak; DA, prošlá, dobrý stav
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / Hrady a zámky,
400 
400 
2398
62381 / 2398 - Pohlednice / Místopis / Česká republika / Hrady a zámky
Jakost
F:2
1906 Orlík - litografická koláž, jelen, tlačeno, zlaceno; DA, prošlá, výborný stav
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / Hrady a zámky,
900 
950 
+5,56%
2399
62379 / 2399 - Pohlednice / Místopis / Česká republika / Hrady a zámky
Jakost
F:2
U:A5
1890 Orlík - předchůdce pohlednice; DA, prošlá, zlomený růžek, krátké natržení v dolním okraji
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / Hrady a zámky, U:A5
1 200 
1 700 
+41,67%
2400
62308 / 2400 - Pohlednice / Místopis / Česká republika / Krkonoše
Jakost
F:2
1897 Krkonoše - 4okénková, Spálený Mlýn (Mohornmühle), Obří důl (Riesengrund), Temný důl (Dunkelthal), sklárna; DA, prošlá, odřené rohy, skvrny v obraze
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / Krkonoše,
800 
850 
+6,25%
2401
 
Jakost
F:2
1902 Krkonoše - Česká bouda na Sněžce, zimní pohled, lidé na saních; DA, prošlá, výborný stav
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / Krkonoše,
800 
1 600 
+100,00%
2402
 
Jakost
F:2
1900 Šumava - litografická koláž, nádraží na Špičáku, Černé jezero, hotel Rix, pension Prokop; DA, nepoužitá, oxidace v okrajích
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / Šumava,
800 
Vráceno
2403
 
Jakost
F:2
1900 Šumava - Třístoličník (Dreisessel), hotel Muhr, litografická koláž; DA, prošlá, lehce odřeno v obraze (vlevo nahoře)
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / Šumava,
400 
420 
+5,00%
2404
 
Jakost
F:2
1905 Šumava - muž na vrcholu Javora; DA, prošlá, lehce odřené růžky
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / Šumava,
300 
Vráceno
2405
 
Jakost
F:2
1900 Beroun - Plzeňská brána, litografická koláž; DA, nepoužitá, dobrý stav
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Beroun,
600 
700 
+16,67%
2406
 
Jakost
F:2
1898 Zdice - perokresba; DA, prošlá, dobrý stav
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Beroun,
600 
650 
+8,33%
2407
 
Jakost
F:2
1898 Brno - 4-okénková koláž, Veverská ulice, stárek z Líšně, restaurace Útulna u Macochy, kostel; DA, prošlá, odřené růžky
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / Brno - centrum,
500 
550 
+10,00%
2408
 
Jakost
F:2
1900 Brno - Zelný trh, stánky, lidé, budovy, zajímavý záběr; DA, prošlá, dobrý stav
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / Brno - centrum,
300 
360 
+20,00%
2409
 
Jakost
F:2
1908 Brno - hotel Slavia a Národní kavárna, 5-okénková koláž s interiáry, prošlé; mírně zamazané od razítkovací barvy v obraze
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / Brno - centrum,
800 
Bez příhozu
2410
 
Jakost
F:2
1914 Brno - hotel Pilsnerhof, Jakubské náměstí (Rennergasse); prošlá, odřené růžky
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / Brno - centrum,
300 
Vráceno
2411
 
Jakost
F:2
1909 Tuřany (Turas) - litografická koláž; prošlá, dobrý stav
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / Brno - městské části,
300 
Vráceno
2412
 
Jakost
F:2
1900 Židenice - Táborská třída, lidé; DA, prošlá, zvlněný pravý okraj, krátké natržení (6mm)
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / Brno - městské části,
600 
650 
+8,33%
2413
 
Jakost
F:2
1916 Střelice u Brna - hostinec, lidé; prošlá, velmi lehká skvrna
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Brno-venkov,
800 
Vráceno
2414
 
Jakost
F:2
1905 Vranov - lidé v uličce; DA, prošlá, lehké skvrny, zlomené růžky vpravo
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Brno-venkov,
600 
650 
+8,33%
2415
 
Jakost
F:2
U:A5
1900 VRANOV - rytina z roku 1740 na hnědém papíru; DA, nepoužitá, odřené růžky i okraje
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Brno-venkov, U:A5
400 
Bez příhozu
2416
 
Jakost
F:2
1905 Tišnov - pohled do ulice; DA, prošlá, dobrý stav
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Brno-venkov,
300 
Vráceno
2417
 
Jakost
F:2
1898 Židlochovice (Groß Seelowitz) - litografická koláž, cukrovar; DA, prošlá, omačkaný roh
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Brno-venkov,
460 
480 
+4,35%
2418
 
Jakost
F:2
1903 Karlova Studánka (Karlsbrunn) - litografická koláž, znaky, tlačená, zlacená; prošlá, výborný stav
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Bruntál,
950 
1 600 
+68,42%
2419
 
Jakost
F:2
1901 Krnov (Jägerndorf) - litografie, noční Cvilín; DA, prošlá, dobrý stav
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Bruntál,
360 
Vráceno
2420
 
Jakost
F:2
1905 Krnov (Jägerndorf) - pohled přes rybník; DA, nepoužitá, lehce odřené růžky
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Bruntál,
260 
280 
+7,69%
2421
 
Jakost
F:2
1917 Břeclav (Lundenburg) - nádraží, vlaky; prošlá, dobrý stav
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Břeclav,
400 
400 
2422
 
Jakost
F:2
1903 Lednice - litografická koláž; DA, prošlá, odřené růžky, vzadu v rozích podlepeno
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Břeclav,
600 
Bez příhozu
2423
 
Jakost
F:2
1912 Česká Lípa (Leipa) - lidé v obchodní ulici; prošlá, dobrý stav
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Česká Lípa,
400 
Vráceno
2424
 
Jakost
F:2
1898 Jestřebí (Habstein) - povoz na ulici; DA, prošlá, odřené růžky, lehké skvrny
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Česká Lípa,
400 
Bez příhozu
2425
 
Jakost
F:2
1908 Kravaře (Graber) - litografická koláž; DA, prošlá, odřené rohy
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Česká Lípa,
360 
380 
+5,56%
2426
 
Jakost
F:2
U:A5
1905 SLOUP V ČECHÁCH (Bürgstein) - restaurace Fichrelschänke, zlaceno; DA, nepoužitá, odřené růžky
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Česká Lípa, U:A5
360 
Vráceno
2427
 
Jakost
F:2
1900 České Budějovice - litografická koláž, městský znak; DA, nepoužitá, dobrý stav
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres České Budějovice,
460 
Vráceno
2428
 
Jakost
F:2
1902 České Budějovice - litografie, náměstí; DA, prošlá, lehký lom růžku
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres České Budějovice,
500 
Vráceno
2429
 
Jakost
F:2
1904 České Budějovice - pivovar, 2-okénková koláž, DA, prošlé, bez poškození
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres České Budějovice,
500 
Bez příhozu
2430
 
Jakost
F:2
1920 České Budějovice (Budweis) - stará ulička; bez adresních linek, reklamní přítisk, nepoužitá, dobrý stav
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres České Budějovice,
300 
Vráceno
2431
 
Jakost
F:2
1919 Nové Hrady (Gratzen) - náměstí s kočáry před hotelem Cernitzky, prošlé bez poškození, dekorativní
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres České Budějovice,
600 
650 
+8,33%
2432
 
Jakost
F:2
1897 Český Krumlov - litografická koláž, rozhledna Kleť; DA, prošlá, výborný stav
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Český Krumlov,
500 
650 
+30,00%
2433
 
Jakost
F:2
1894 Český Krumlov (Krumau) - 4okénková koláž, rozhledna Kleť; DA, prošlá, lehké skvrny
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Český Krumlov,
800 
Vráceno
2434
 
Jakost
F:2
1905 Děčín (Tetschen) - litografická koláž, restaurant Peschke, interiér; DA, prošlá, stržená známka
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Děčín,
600 
650 
+8,33%
2435
 
Jakost
F:2
1901 Česká Kubice - litografická koláž, tunel; DA, prošlá, odřené růžky
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Domažlice,
300 
Vráceno
2436
 
Jakost
F:1
Rýzmberk - barevná lakovaná pohlednice s hradem a hostincem u Pešků, prošlé, velmi lehké lomy v dolních růžcích
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Domažlice,
400 
Vráceno
2437
 
Jakost
F:2
1905 Baška - 4okénková, továrna, vlečka; DA, prošlá, dobrý stav
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Frýdek-Místek,
300 
460 
+53,33%
2438
 
Jakost
F:2
1899 Frýdek-Místek - 8-okénková koláž, kostelík na Prašivé, zámek, kostel, interiéry, kaple, hnědý odstín; DA, prošlá, stržená známka, lehce odřené růžky
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Frýdek-Místek,
400 
420 
+5,00%
2439
 
Jakost
F:2
1917 Paskov - 5okénková, nádraží, pivovar, zámek, most, náměstí; nepoužitá, luxusní
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Frýdek-Místek,
360 
440 
+22,22%
2440
 
Jakost
F:2
1898 Havlíčkův Brod (Německý Brod) - styl předchůdce pohlednice; DA, nepoužitá, oxidace v okrajích, zakulacené rohy, odřený spodní okraj
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Havlíčkův Brod,
600 
Bez příhozu
<< První  < Předchozí    Další >  Konec >>



SBĚRATEL
Poslední aktualizace:
11.12.2017 20:00
:: © Burda Auction, s.r.o (Filatelie Burda) - Pořádání aukcí, prodej a nákup filatelistického a dalšího sběratelského materiálu (Filatelie, Poštovní známky, Celiny, Celistvosti, Dopisy, Filokratie, Pohlednice a dalších) ::
:: .ok ::