Písemná aukce 18 / Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Bruntál
2418
1903 Karlova Studánka (Karlsbrunn) - litografická koláž, znaky, tlačená, zlacená; prošlá, výborný stav
Vyvolávací cena: Kč
2419
1901 Krnov (Jägerndorf) - litografie, noční Cvilín; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2420
1905 Krnov (Jägerndorf) - pohled přes rybník; DA, nepoužitá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč