Písemná aukce 18 / Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Nový Jičín
2547
1905 Nový Jičín - koláž pohled přes kamenný oblouk, erb; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2548
1899 Nový Jičín - továrna na klobouky Johann Hückel, pérová litografie; DA, prošlá, výborný stav
Vyvolávací cena: Kč
2549
1902 Nový Jičín (Neutitschein) - litografická koláž "čtyřlístek"; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2550
1900 Nový Jičín (Neutitschein) - litografická koláž "čtyřlístek"; DA, prošlá, lehce odřený levý okraj
Vyvolávací cena: Kč
2551
1919 Nový Jičín, budova školy Haushaltungsschule, čb., prošlý, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
2553
1903 Starý Jičín - litografická koláž, pivovarní restaurace; DA, prošlá, odřené růžky a levý okraj
Vyvolávací cena: Kč
2554
1917 Suchdol nad Odrou (Zauchtel) - 3okénková, nádraží, vlak; prošlá, odřené rohy, lehké skvrny
Vyvolávací cena: Kč