Písemná aukce 19 / Pohlednice
2807
1900 HULÍN (Hullein) - 3-záběrová koláž, nádraží, restaurace, interiér; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2809
1930 Slížany - 5okénková, obchod, škola, hostinec; prošlá, částečně stržená známka, vzadu skvrna
Vyvolávací cena: Kč
2810
1899 Záhlinice - 4okénková koláž, pivovar, hostinec; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2811
1936 Hodkovice nad Mohelkou - slavnostní pochod mladých mužů; nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2812
1899 Liberec (Reichenberg) - náměstí, lidé, tramvaj, zelený odstín; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2813
1904 Vratislavice nad Nisou (Maffersdorf) - zimní pohled, litografická koláž; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2815
1898 Litoměřice (Leitmeritz) - zimní pohled, litografická koláž, bruslení; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2818
1909 LITVÍNOV (Oberleutensdorf) - koláž "město v budoucnosti"; prošlá, reparované natržení v horním okraji, lehký šikmý lom, odřené rohy
Vyvolávací cena: Kč
2819
1905 Záluží u Litvínova (Maltheuern) - litografická koláž, škola, důl, továrna; DA, prošlá, odřené rohy, zlomený růžek
Vyvolávací cena: Kč
2820
1907 Butovice (Botenwald) - 4okénková, hospoda, škola; prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2821
1914 Suchdol nad Odrou (Zauchtel) - 5okénková, nádraží, továrna; prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2822
1922 Veřovice - 4okénková, škola, hasičská zbrojnice, hostinec, nádraží; prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2823
1914 Milovice, vojenský tábor a střelnice, čb 2-okénková, prošlá PP s cenzurou, zachovalá
Vyvolávací cena: Kč
2826
1900 JÁNSKÉ KOUPELE (Bad Johannisbrunn) - litografická koláž, MELČ (Meltsch); DA, prošlá, stržená známka, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2829
1899 Moravská Ostrava - 4okénková koláž, horník v uniformě, Důl Hlubina; DA, prošlá, zakulacené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2830
1921 Moravská Ostrava - manifestace sociálně demokratických bezvěrců, na balkóně referuje churavý soudruh; neprošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2831
1905 Moravská Ostrava - místní nádraží, tramvaj; DA, prošlá, zlomený růžek
Vyvolávací cena: Kč
2832
1940 Svinov (Schönbrunn) - 4-záběrová, kostel, škola, ulice; prošlá, lehký lom v růžku
Vyvolávací cena: Kč
2833
1900 Holice - 3okénková, škola, záložna, nádraží; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2836
1903 Plzeň - litografická koláž, ulice, tramvaj, tlačeno, zlaceno; DA, prošlá, odřený růžek
Vyvolávací cena: Kč
2837
1900 Plzeň - restaurace Ferdinanda císaře, lidé; DA, nepoužitá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2838
1900 Plzeň - restaurace U Knoblochů, koláž; DA, neprošlá, vzadu popsaná, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2839
1914 Plzeň - Volbrechtova restaurace, 2okénková, interiér, letní zahrádka, lidé; prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2841
1898 Brandýs nad Labem - předběžná pohlednice, tisk na korespondenčním lístku s hodnotou 2Kr, litografická koláž; DA, prošlá, velmi lehce odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2843
1898 ČESKÉ ŽLEBY (Böhmisch Röhren) - litografická koláž; DA, prošlá, výborný stav
Vyvolávací cena: Kč
2844
1901 Prachatice (Prachatitz) - litografická koláž; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2847
1900 Prostějov - litografie, náměstí; DA, prošlá, odřené rohy, skvrna v horním okraji
Vyvolávací cena: Kč
2850
1898 Hranice na Moravě ( Mähr. Weisskirchen) - litografická koláž, lázně Teplice; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2851
1918 Přerov - koláž, kolportér, uvnitř novin skládačka s fotkami z města; nepoužitá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2853
1915 Břasy - továrna; prošlá, známka s perfinem kat. Maxa M2 Montan und Industriewerke, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2854
1916 Rokycany - 3okénková, sokolovna, interiéry, kulečník; prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2855
1908 Slatina nad Zdobnicí - nádraží, hostinec, lidé; prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2857
1906 Lomnice nad Popelkou - nádraží, kolejiště, lidé; prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2858
1917 Turnov - 4okénková, náměstí; nepoužitá, lehká skvrna v pravém okraji
Vyvolávací cena: Kč
2859
1900 Ruda nad Moravou (Eisenberg) - litografická koláž, papírna, nádraží; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2860
1899 Sobotín (Zöptau) - litografie, celkový pohled; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2861
1900 Staré Město (Mähr. Altstadt) - děti na náměstí, zelený odstín; DA, prošlá, velmi lehké skvrny
Vyvolávací cena: Kč
2864
1910 Šumperk (Mähr. Schönberg) - 5okénková, dřevěné baráky; prošlá, velmi lehké skvrny
Vyvolávací cena: Kč
2865
1912 Šumperk (Mähr. Schönberg) - koláž germánský bojovník; prošlá, odřené rohy, lehké skvrny
Vyvolávací cena: Kč
2866
1903 Jistebnice - litografická koláž, pošta, pivovar; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč