Písemná aukce 19 / Pohlednice

67450
1898 Krkonoše (Riesengebirge) - litografická koláž; DA, prošlá, výborný stav, vyvolávací cena:
67449
1900 Krkonoše (Riesengebirge) - litografická koláž; DA, prošlá, zlomený růžek, vyvolávací cena:
69849
1905 Krkonoše - litografická koláž, květy, budovy na Sněžce; DA, prošlá, malý lom v růžku, vyvolávací cena:
67706
1897 Šumava, Čertovo jezero; DA, prošlá, odřené růžky, vyvolávací cena:
67707
1898 Šumava, Prokopův penzionát, veršovaný text; DA, prošlá, odřené růžky, vyvolávací cena:
67709
1903 Šumava, sestava 2ks pohlednic, obrazové koláže, Čertovo jezero, U Prokopa, tunel, Černé jezero, pavilon; DA, prošlé, lehce odřené růžky, vyvolávací cena:
69992
1902 Hořovice - 2okénková koláž, kostel, náměstí; DA, prošlá, dobrý stav, vyvolávací cena:
69943
1925 Lipůvka - lidový dům a orlovna; nepoužitá, lehké skvrny, vyvolávací cena:
67172
1899 Hustopeče (Auspitz) - litografická koláž; DA, prošlá, zlomený růžek, vyvolávací cena:
68709
1905 Klobouky u Brna, barevná kolážová lito, 3-záběrová, DA, použitá, dobře zachovalá, vyvolávací cena:
67658
1915 Kobylí - 4okénková, obchod; nepoužitá, dobrý stav, vyvolávací cena:
62053
1903 Lednice - litografická koláž; DA, prošlá, odřené růžky, vzadu v rozích podlepeno, vyvolávací cena:
68556
1921 Starovičky - 5okénková, kostel, škola, obchod; prošlá, stržená známka, odřené růžky, vyvolávací cena:
67496
1900 Vranovice (Branowitz) - 2okénková litografie, lidé v krojích, poštovní úřad; DA, prošlá, odřené růžky, vyvolávací cena:
68275
1898? České Budějovice, čb koláž, pivovar a pivovarnictví, DA, použité, zachovalé, vyvolávací cena:
67190
1898 Rumburk (Rumburg) - litografická koláž, nádraží; DA, prošlá, dobrý stav, vyvolávací cena:
67188
1895 RUMBURK (Rumburg) - litografická koláž; DA, prošlá, odřené růžky, vyvolávací cena:
68153
1897 Varnsdorf - nacionalistická německá propaganda, alegorie, vyhánění českého lva z pohraničí, litografie, vydal Strache, Warnsdorf; DA, neprošlá, vpředu popsaná, německý text, výborná kvalita, vyvolávací cena:
67676
1910 VARNSDORF (Warnsdorf) - nábřeží; prošlá, dobrý stav, vyvolávací cena:
67427
1902 Frýdlant nad Ostravicí - litografická koláž; DA, prošlá, odřené růžky, skvrny po oxidaci, vyvolávací cena:
69834
1910 Hukvaldy (Hochwald) - ulice, kostel; prošlá, zlomený růžek, vyvolávací cena:
69841
1940 Palkovice - 4-záběrová, škola, prodejna tabáku, poštovní úřad, kino Slavia, lidé; prošlá, lehký lom v růžku, odřené růžky, vyvolávací cena:
67669
1917 Paskov - náměstí, lidé; nepoužitá, dobrý stav, vyvolávací cena:
69831
1930 Střítež - 6-okénková, škola, obchod, hostinec, nádraží; prošlá, velmi lehké skvrny, vyvolávací cena:
67650
1926 Čejč - 5okénková, nádraží, mydlárna, mlýn; prošlá, lehké skvrny, vyvolávací cena:
67662
1906 Kyjov - továrna, ulice; DA, prošlá, lehké skvrny, vyvolávací cena:
67665
1910 Lužice (Luschitz) - 3okénková, hostinec, nádraží, náves; prošlá, zlomený růžek, vyvolávací cena:
67162
1899 Pětipsy (Fünfhunden) - litografická koláž, cukrovar; DA, prošlá, luxusní, vyvolávací cena:
67428
1929 Vinařice (Weingarten) - domy, kaplička; prošlá, dobrý stav, vyvolávací cena:
70185
1902 Heřmanův Městec, reálfotopohlednice, trafika na Staré poště, prošlé; bez poškození, vyvolávací cena:
68599
1898 Lázně Jeseník (Gräfenberg) - litografická koláž, Vincenz Prießnitz; DA, prošlá, dobrý stav, vyvolávací cena:
68600
1898 LIPOVÁ-LÁZNĚ (Bad Lindewiese) - litografická koláž; DA, prošlá, lehce odřené růžky, vyvolávací cena:
62015
1900 Jihlava (Iglau) - litografická koláž, dívka v kroji, plavecká škola; DA, odřené růžky, vyvolávací cena:
67656
1900? Jihlava (Iglau) - reprodukce vývěsní tabule; DA, prošlá v roce 1912, odřené okraje, vyvolávací cena:
67657
1917 Jihlava (Iglau) - venkovská svatba; prošlá, odřené rohy, vyvolávací cena:
68558
1927 Telč - obchod J. Pospíchala; prošlá, odřené růžky, vyvolávací cena:
70736
1897 Jindřichův Hradec - litografická koláž; DA, prošlá, stržená známka, odřené růžky, vyvolávací cena:
62479
1902 ČESKÝ TĚŠÍN / CIESZYN (Teschen) - litografická koláž, znak, tlačená; DA, prošlá, výborný stav, vyvolávací cena:
67439
1899 ČESKÝ TĚŠÍN / CIESZYN (Teschen) - litografie, most; DA, prošlá, dobrý stav, vyvolávací cena:
68673
1900 Kročehlavy - pivovar; DA, prošlá, lehké skvrny, vyvolávací cena:
67314
1919 BEZDĚKOV - 2okénková, hostinec, pivovar, lidé; DA, prošlá, odřené růžky, vyvolávací cena:
70737
1902 Kašperské Hory (Bergreichenstein) - litografická koláž; DA, prošlá, vzadu skvrny, vyvolávací cena:
62042
1906? Klatovy - litografická koláž, tlačená; DA, prošlá v roce 1912, dobrý stav, vyvolávací cena:
67154
1899 Klatovy (Klattau) - litografická koláž; DA, prošlá, odřené růžky, vyvolávací cena:
67153
1899 KLATOVY (Klattau) - litografická koláž; DA, prošlá, odřené růžky, vyvolávací cena:
66733
1945 Sušice - sestava 7ks pohlednic dokumentujících osvobození města armádou USA; nepoužité, dobrý stav, vyvolávací cena:
62389
1896 Pečky - 3okénková koláž, rafinerie, továrna; DA, prošlá, dobrý stav, vyvolávací cena:
69833
1928 Bystřice pod Hostýnem - 3okénková, nádraží; prošlá, zlomený růžek, vyvolávací cena:
67161
1900 HULÍN (Hullein) - 3-záběrová koláž, nádraží, restaurace, interiér; DA, prošlá, odřené růžky, vyvolávací cena:
67661
1901 Kurovice - pohled ke kostelu; DA, prošlá, odřené růžky, vyvolávací cena:
68555
1930 Slížany - 5okénková, obchod, škola, hostinec; prošlá, částečně stržená známka, vzadu skvrna, vyvolávací cena:
67678
1899 Záhlinice - 4okénková koláž, pivovar, hostinec; DA, prošlá, odřené růžky, vyvolávací cena:
67652
1936 Hodkovice nad Mohelkou - slavnostní pochod mladých mužů; nepoužitá, dobrý stav, vyvolávací cena:
67098
1899 Liberec (Reichenberg) - náměstí, lidé, tramvaj, zelený odstín; DA, prošlá, dobrý stav, vyvolávací cena:
67677
1904 Vratislavice nad Nisou (Maffersdorf) - zimní pohled, litografická koláž; DA, prošlá, dobrý stav, vyvolávací cena:
69993
1901 Litoměřice (Leitmeritz) - koláž písmena; DA, prošlá, dobrý stav, vyvolávací cena:
67663
1898 Litoměřice (Leitmeritz) - zimní pohled, litografická koláž, bruslení; DA, prošlá, dobrý stav, vyvolávací cena:
67080
1919 Louny - koláž, sudy, pijáci piva, diplom; prošlá, odřený roh, vyvolávací cena:
67096
1908 Žatec (Saaz) - koláž okurka; prošlá, luxusní, vyvolávací cena:
67308
1909 LITVÍNOV (Oberleutensdorf) - koláž "město v budoucnosti"; prošlá, reparované natržení v horním okraji, lehký šikmý lom, odřené rohy, vyvolávací cena: