Sálová aukce 40 / Filatelie / Asie / Blízký východ
1948-1982 [SBÍRKY] sbírka v zásobníku A4 a na 27 kartách A5, generálně, dublety, velké množství kupónů, námětových sérií a aršíků, soutisky, známkové sešitky, několik dopisů atd.; většinou **, vysoký katalog
Vyvolávací cena: Kč
1979-1982 [SBÍRKY] sbírka cca 80ks FDC, obsahuje zn. Mi.692-884; uloženo v zásobníku na celistvosti
Vyvolávací cena: Kč
1947 firemní R-dopis zaslaný do ČSR, vyfr. na přední straně 2-páskou zn. 3G, Mi.17, s příplatkovou zn. 1/8G Mi.2, DR MECCA v arabštině, vzadu příchod PRAHA 40/ 14.VII.47; bez poškození, jen lehká patina
Vyvolávací cena: Kč