Archiv aukcí / Sálová aukce 40 / Faleristika

Počet zobrazení: 27228
  Upřesněte podkategorii
   Řazení:    |   Počet zobrazených položek:    |   Typ zobrazení:
  Zobrazení položek   << První  < Předchozí    Další >  Konec >> [1-48 z 389]
Aukční čísloFotoJakPopisVyvolávací cenaRealizovaná cena
1012
153692 / 1012 - Faleristika / Rakousko-Uhersko
čestná medaile za 40 let věrné služby, bronz, průměr 40mm, Hauser 25
Zařazeno : Faleristika / Rakousko-Uhersko, U:X
1013
153682 / 1013 - Faleristika / Rakousko-Uhersko
Medaile Za statečnost Karla I. stříbrná II. třídy, 2. udělení, nepuncováno, značeno KAUTSCH, páska na stuze + Medaile Za statečnost Karla I. bronzová, značeno KAUTSCH, nová stuha; Marco 235 a 236
1014
153689 / 1014 - Faleristika / Rakousko-Uhersko
Odznak pro vojenské lékaře, malé provedení, na R motýlkový úchyt; Marco 330
1015
153688 / 1015 - Faleristika / Rakousko-Uhersko
sestava 6ks medailí, Medaile LAESO MILITI za 1, 2, 3, 4 a 5 zranění, zinek, 1x bílý kov, signováno A. PLACHT, Marco 420-424 + medaile pro válečného invalidu, zinek, Marco 425
+84,62%
1016
153686 / 1016 - Faleristika / Rakousko-Uhersko
Vojenský služební odznak pro poddůstojníky a mužstvo, kříž II. třídy za 12 let, zlacený bronz, medailon stříbřen, Marco 378c
1017
153681 / 1017 - Faleristika / Rakousko-Uhersko
Záslužný kříž železný bez koruny, na civilní stuze, Marco 143
Bez příhozu
1018
153237 / 1018 - Faleristika / Rakousko-Uhersko
F:3
1813-14 Armádní kříž 1813-1814 (dělový), bronz, částečně zlaceno; zelený lak setřen, novější stuha, Marco 357
Bez příhozu
1019
153221 / 1019 - Faleristika / Rakousko-Uhersko
F:3
1816 Vojenská záslužná medaile PRO VIRTUTE MILITARI, novodobá kopie, průměr 37mm, patinováno na staré stříbro, značka Mincovny kremnica, na staré stuze Řádu železné koruny; Procházka 315
1020

1848 Medaile Za 25 let záslužné činnosti na poli hasičském a záchranářském, zacený bronz, nošená patinovaná stuha; Marco 333
Bez příhozu
1021

1849-60 Vojenský záslužný kříž III. třídy, s válečnou dekorací, stříbro, smalty, nová stuha; Marco 136
1022

1871-1918 Mariánský kříž řádu Německých rytířů 2. třída, stříbro, smalt, nepuncováno; Marco 167
8 000
8 000
1023

1873- Válečná medaile 1873, zlacený bronz, číslovka 2 v datu má základnu vlnovkou, Marco 364 + Medaile za 40 let věrné služby, civilní stuha nošená, bronz, Marco 383?
Bez příhozu
1024

F:7
1876 Záslužný kříž stříbrný s korunou, na civilní stuze; originální etue s nálepkou F.J.O.K./No.148/1876, Marco 140
3 400
+41,67%
1025

1898-1908 Vojenská jubilejní medaile z roku 1898 (v opisu AC), bronz, nošená stuha, Marco 396 + Občanská jubilejní medaile z roku 1898 (v opisu ET), bronz, nová stuha, Marco 397 + Jubilejní kříž z r. 1908, vojenská původní stuha, Marco 402 + Jubilejní kříž z r. 1908, civilní původní stuha, zlacený bronz, Marco 403
1026

1899-1909 Medaile na císařské manévry, 4ks medailí, 1x Reichstadt 1899, pozlacený bronz, průměr 29,5mm, ouško + Jaslo 1900, pozlacená bronz, průměr 29mm, ouško + Horn 1901, bronz, patinam průměr 29mm, ouško + Velké Meziříčí 1909, zlacený bronz, průměr 29mm, německý a český nápis
+50,00%
1027

1911 Vojenská medaile SIGNUM LAUDIS, stříbrná FJ I. (postříbřený bronz), civilní stuha; Marco 146
850
+6,25%
1028

1912-1913 2x Pamětní kříž 1912-1913, 1x data pozitivní, bronz (zlacení setřelé), Marco 411a + 1x data negativní, zlacený bronz, Marco 411d + Karlův vojenský kříž, zinek, nošená stuha, Marco 419
1029

F:4
1914-1918 Čestné vyznamenání Za zásluhy o Červený kříž 2. třída s válečnou dekorací, stříbro, smalt, nepuncováno, originální etue, značeno G. A. SCHEID Wien; Marco 161
2 800
+16,67%
1030

1914-1918 Čestné vyznamenání Za zásluhy o Červený kříž 2. třída, stříbro, smalt, nepuncováno; Marco 160
+6,67%
1031

1914-1918 Čestné vyznamenání Za zásluhy o Červený kříž, bronzová medaile, nepuncováno; Marco 164
+25,00%
1032

F:4
1914-1918 Čestné vyznamenání Za zásluhy o Červený kříž, pozlacený bronz, s válečnou dekorací, dámská stuha, stužka, originální etue, značeno V. Mayers Söhne Wien; Marco 165
1033

1914-1918 Čestné vyznamenání Za zásluhy o Červený kříž, stříbrná medaile, nepuncováno; Marco 162
+36,36%
1034

1914-1918 Čestné vyznamenání Za zásluhy o Červený kříž, stříbro, s válečnou dekorací, nepuncováno; Marco 163
1035

1915-1918 Medaile Za statečnost FJ I., 2. třída, stříbro, puncováno, značeno LEISEK, nová stuha, Marco 227
1036

1915-1918 Medaile Za statečnost FJ I., 2. třída, stříbro, puncováno, značeno Tautenhayn, nová stuha, Marco 231
1037

1916 Vojenská medaile SIGNUM LAUDIS, bronzová Karel I., nová válečná stuha; Marco 149
+16,67%
1038

1916-1918 Válečný kříž za civilní zásluhy 4. třída, zlacený bronz; Marco 154
2 800
2 800
1039

F:4
1916-1918 Válečný kříž za civilní zásluhy 3. třída, stříbro, smalty, punc, značka FZ, originální etue; Marco 153
+12,50%
1040

1918- Pamětní kříž PRO PATRIA-ÖSTERR. EHRELEGION 1914-1918, bronz, stuha válečné medaile 1873 + Veteránský kříž spolku města Gmünd, šestiramenný, bronz, medailon stříbřený, stuha žlutočerná, značeno Zimbler Wien + vzpomínková medaile s portrétem císaře na bitvu u Sadové 1866-1991, bílý kov, půměr 30mm, žlutočerná stuha
650
+30,00%
1041

1919 Pamětní bosensko-hercegovská medaile, zlacený bronz, značeno A. PLACHT FEC., původní stuha; Marco 410b
+7,14%
1042

F:3
medaile Za pracovní obětavost, 1. + 2. vydání, bronz, etue, VM 48-II, 2ks + medaile Za pracovní věrnost, 2. vydání, stříbro, etue, VM 47-II
Zařazeno : Faleristika / Československo / ČSR 1918-1992, U:O5
Bez příhozu
1043

F:3
Vyznamenání 10 let Lidových milicí - Za zásluhy II. třídy, etue, VM 49-2 + medaile Za zásluhy o Lidové milice, 1. třída, postříbřený bronz, etue, VM 54-1 + 2. třída, bronz, etue, VM 54-2
Bez příhozu
1044

1918 Československá revoluční medaile, typ B s podpisem medailéra, na stuze štítky ARGONNE, ALSACE, 21; VM 6
Zařazeno : Faleristika / Československo / ČSR 1918-1992, U:X
+8,33%
1045

F:3
1919 Československá revoluční medaile, typ C s podpisem medailéra, štítek 5; VM 6
550
+10,00%
1046

F:3
1919 Československá revoluční medaile, typ D bez podpisu medailéra + miniatura, světlý bronz bez podpisu medailéra, průměr 19mm, stuha šířka 26mm; VM 6
Bez příhozu
1047

F:3
1919 Řád sokola s meči, pražské vydání, se stuhou; VM 4-A
1048

F:3
1919-1939 Medaile Za vítězství, tmavý bronz s podpisem medailéra; VM 7 - A
850
+70,00%
1049

F:3
1926-1980 Pamětní medaile odevzdání praporu Pěšímu pluku 28 hlavním městem Prahou 21.-22. srpna 1926 + pamětní medaile Přerovské povstání - 1x bronz, 35. výročí 1980 + 1x pozlacený bronz, jednostranná; VM 133, 133b
650
+8,33%
1050

F:3
1938- Pamětní medaile Za věrnost a brannost, VM 66 + Pamětní medaile manifestačního sjezdu dobrovolců v Brně 1938, tmavý bronz, VM 67 + Pamětní odznak pro čs. dobrovolníky z let 1918-1919, vydání 1938, VM 63a
650
650
1051

F:3
1945 Pamětní medaile I. revolučního pluku NSG; VM 163
1052

F:3
1945 Pamětní medaile odboje české mládeže; VM 210c
+420,00%
1053

F:3
1945- Junácký kříž 1939-1945, III. stupeň, bronz-novoděl; VM 165
+40,00%
1054

F:3
1945- Pamětní kříž Čs. obce dobrovolecké, VM 167 + pamětní medaile Národní revoluční armáda Brno, VM 182
750
+7,14%
1055

F:3
1945- Pamětní medaile odbojové skupiny Šumava II., č. 1888; VM 200
+20,00%
1056

F:3
1945- Pamětní medaile odbojové skupiny Trávnice, č. 962; VM 195
1057

F:3
1945- Pamětní medaile vlastenců na severní Moravě - Partyzánská jednotka Sever - Zábřeh; VM 183
550
+10,00%
1058

1945- Pamětní odznak obránců barikád v Praze XI, Žižkově; VM 186
1059

F:4
1945- Pamětní odznak odbojové skupiny Nejvyšší rada vojáků a pracujícího lidu; bílý kov, VM 179b, etue
+183,33%
<< První  < Předchozí    Další >  Konec >>

SBĚRATEL
24.11.2017 10:10
:: ok ::