Sálová aukce 42 / Filatelie / Asie / Dálný východ a SNS / Japonsko
1105
1871 Mi.2Ix, 100M modrá/černá TD 1, papír bez pruhů; průměrná kvalita, signováno Bokvaj, kat. 500€
Vyvolávací cena: Kč
1106
1871 Mi.3Ix, 200M oranžová/černá TD 1, papír bez pruhů; průměrná kvalita, signováno Bokvaj, kat. 500€
Vyvolávací cena: Kč
1107
1872 Mi.9Ix; NJSC 9 I., Výplatní ½Sen hnědá, I. typ písmene "N", tenký papír; 2ks, z toho 1 zn. na malém výstřižku, hezká jakost, ze staré sbírky, kat. 60€
Vyvolávací cena: Kč
1108
1872 Mi.10III.x; NJSC 10III., Výplatní 1Sen modrá, III. typ písmene "N", tenký papír, fragment 2-kruhového raz.; kat. 65€
Vyvolávací cena: Kč
1109
1872 Mi.11bx; NJSC 11, Výplatní 2Sen matně červená, normální tenký papír, rohový kus, rámečkové raz.; kat. 85€
Vyvolávací cena: Kč
1110
1872-75 Mi.12ax; NJSC13, Výplatní 4Sen matně růžová, tenký japonský papír, orámování zn. I. typ + Mi.38; NJSC38 Výplatní 2Sen žlutá, tenký papír; rámečková raz., hezká jakost, kat. 85€
Vyvolávací cena: Kč
1111
1874 Mi.17z; NJSC21, Výplatní 6Sen, červenohnědá, tlustý papír, kontrolní znak č. 11- hledaná varianta (!), 2 razítka (1x BOTA-Stempel); jako * kat. 900€, u razítkované zn. cena proškrtnuta
Vyvolávací cena: Kč
1112
1874 Mi.18; NJSC18, Výplatní ½Sen hnědá, obyčejný papír, kontrolní znak č. 1, 2-kruhové raz. OSAKA + Mi.19x; NJSC19A, 1Sen modrá, obyčejný papír, kontrolní znak č. 4, němé raz.; dobrá jakost, kat. 110€
Vyvolávací cena: Kč
1113
1874 Mi.19x; NJSC19A, Výplatní 1Sen modrá, obyčejný silnější papír, kontrolní znak č. 4, němé raz. KYOTO; kat. min. 65€
Vyvolávací cena: Kč
1114
1877 Mi.45; NJSC48, Old Koban 6Sen oranžově hnědá, ŘZ 9¼, němé raz., kat. 180€
Vyvolávací cena: Kč
1115
1934 Mi.Bl.1, Výstavní letecký aršík s červeným PR z prvního dne; vlevo skvrnka, jinak bezvadná kvalita, kat. 2.400€, vzácný a hledaný aršík za výhodnou cenu
Vyvolávací cena: Kč
1116
1949 Mi.475, Týden filatelie 8Yen fialová, s dolním okrajem a archovým nápisem, kat. 160€
Vyvolávací cena: Kč
1117
1950 Mi.494-498, Letící bažant, kompletní oblíbená letecká série, hezká jakost, kat. 470€
Vyvolávací cena: Kč