Sálová aukce 43 / Filatelie / Amerika a Karibik / Severní Amerika / Havaj
1857 Sc.9, král Kamehameha 5C modrá, namodralý papír, dv, rohový kus!; ojedinělý exemplář, kat. $375++
Vyvolávací cena: Kč
1864-1865 Sc.21, číslicové vydání 5C UKU LETA, modrá na světle modrém papíru; bezvadný kus, kat. $900, vzácná známka
Vyvolávací cena: Kč
1865 Sc.25, číslicové vydání 1C UKU LETA, tmavě modrá na obyčejném bílém papíru; bezvadný krajový kus, kat. $350+
Vyvolávací cena: Kč
1861 Sc.28, král Kamehameha, 2C - Elua Keneta růžová, 2ks, litografie na svisle pruhovaném papíru, 1x s modrým raz. PAID (poškozená a nepočítána), 1x nepoužitá ve velmi pěkné kvalitě, kat. $325
Vyvolávací cena: Kč
1867-1886 Sc.30-49, Panovníci, 18ks; 3 různé série včetně koncových hodnot, mimořádná nabídka!, kat. $1.090
Vyvolávací cena: Kč
1886 Sc.50, král Kamehameha, Elua Keneta oranžovo cihlová na žlutém papíru, vodorovná krajová 3-páska!; 2 známky **, kat. $710++
Vyvolávací cena: Kč
1893 Sc.53-64, kompletní emise Panovníci 1C-25C, červený přetisk PROVISIONAL GOVT. 1893; kat. $290
Vyvolávací cena: Kč
1893 Sc.65-73, kompletní emise Panovníci 2C-1$, černý přetisk PROVISIONAL GOVT. 1893; vše nerazítkované, jen hodnota 18C raz., kat. $710
Vyvolávací cena: Kč
1896 Sc.O1-O6, Služební - L. A. Thurston 2C-25C; kat. $300, jen vzácně nabízená série!
Vyvolávací cena: Kč
1868-1889 SPECIMEN STAMPS Sc.10S, 11S, 10RS, 11RS, 29S (2 odstíny), sestava 6 ks ZT známek král Kamehameha 5C, 13C a Elua Keneta; pěkná kvalita, kat. $435
Vyvolávací cena: Kč
1851 FALZUM slavných misionářských známek Mi.1,3,4, zhotovil Philip Spiro v Německu mezi lety 1864-1880, zajímavý srovnávací materiál
Vyvolávací cena: Kč
1859-1865 FALZUM známek Mi.7, 8, 16, a v originálu neexistující hodnota 13C (jako emise 1865), zhotovil Philip Spiro v Německu mezi lety 1864-1880, na pruhovaném papíru namísto obyčejného, 1C a 2C bez teček za "Cents" aj. rozlišovací znaky; zajímavý srovnávací materiál
Vyvolávací cena: Kč