Sálová aukce 44 / Pohlednice / Motiv / Artěl Praha

168550 - 1913 PRAHA, Ulička u Daliborky, litografie, signováno MH;
1913 PRAHA, Ulička u Daliborky, litografie, signováno MH; prošlá, nepatrně odřené růžky, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
168026 - 1919 PRAHA - Z Jeleního příkopu; neprošlá, lehce omačk
1919 PRAHA - Z Jeleního příkopu; neprošlá, lehce omačkané růžky, skvrnka
Vyvolávací cena:
168027 - 1919 PRAHA, Ulička u Daliborky, litografie, signováno MH;
1919 PRAHA, Ulička u Daliborky, litografie, signováno MH; neprošlá, luxusní
Vyvolávací cena:
168028 - 1919 ŠPÁLA Václav (1885–1946): Žně (Kresby z prázdni
1919 ŠPÁLA Václav (1885–1946): Žně (Kresby z prázdnin); neprošlá, luxusní
Vyvolávací cena: