Aukce 49 / Ostatní sběratelské obory / Fotografie
1547
1900 Cís.k. výsadní Knížete Ottingeske továrna ve Zbraslavi - šamotka Lahovice, skupinové foto zaměstnanců s výrobky, rozměr 12x15cm
Vyvolávací cena: Kč
1548
1902 MOTOCYKLY/ VILÉM MICHL - Továrna motorů, motorových kol a velocipedů ve Slaném, čb fotografie majitele továrny s dělníky a s motocyklem "ORION"; nejstarší továrna na kola a motocykly na území České republiky, v paspartě, výborný stav, mimořádná nabídka!
Vyvolávací cena: Kč
1549
1922 NEHODA VLAKU / čb fotografie vykolejení vlaku u Dolní Poustevny (Nieder-Einsiedel), záběr na přední část vlaku s lokomotivou
Vyvolávací cena: Kč
1550
1920 OH 1920/ FOTBAL československé národní mužstvo, stojící hráči Kolenatý - Sedláček - Vaník - Janda - Steiner - Seifert - Mazal - Hojer, sedící Káďa - Klapta - Plaček; čb fotografie, rozměr 13x8,5cm, zajímavé!
Vyvolávací cena: Kč
1551
1900-1930 PRAHA 2ks originál foto Zikmund Reach: "Černý pivovar" - zbourán v roce 1932, původně stál na Karlově náměstí; "Slavnosti Fidlovačky v Nuselském údolí" - které se konaly v 90. letech 18. století každoročně o Velikonoční středě; obě fotografie rozměru 18x13cm s firemním razítkem; bez poškození, sběrateli hledané
Vyvolávací cena: Kč
1552
1968 [SBÍRKY] Akt v české fotografii, vydal Orbis, Praha, průvodní text a kompletní soubor 15ks uměleckých aktů v originální obálce, autoři fotografií: Drtikol, Ludwig, Hák, Zych, Funke, Ehm, Hájek, Chochola; bez poškození
Vyvolávací cena: Kč