Aukce 49 / Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění
1925 MUCHA Alfons (1860–1939), Russia Restituenda, litografie, plakát formátu 80x47cm; lehké přehyby, v horním okraji podlepené natržení cca 5cm, jinak dobrý stav, mimořádná nabídka!
Vyvolávací cena: Kč
1557
199? HERČÍK Josef (1922-1999), grafický list s motivem Praha - Národní divadlo a Pražský hrad, č.99/200, formát listu 18,5x14,5cm, ruční papír s průsvitkou, signováno; pěkné
Vyvolávací cena: Kč
1558
1935 JŮZL Jan (1905-1976), Žeň dřevorytů, soubor 6 grafik, vše s podpisem autora; zajímavé
Vyvolávací cena: Kč
1559
1902 MUCHA Alfons (1860–1939), Documents décoratifs Plate No.22, rozměr 33x45cm; bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
1560
1902 MUCHA Alfons (1860–1939), Documents décoratifs Plate No.49, rozměr 33x45cm; bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
1561
1922 MUCHA Alfons (1860–1939): ex libris Ni zisk, ni slávu, Dr. J. Scheiner; bezvadné + k tomu pohlednice se Scheinerovým portrétem (dle foto Langhans), odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
1562
1918 VOTRUBA Jaroslav (1889-1971), Prostějov, 10 dřevorytů; sestava 10 grafik Prostějova, nečíslovaný výtisk s podpisem autora, zajímavé
Vyvolávací cena: Kč
1563
1919 VOTRUBA Jaroslav (1889-1971), Z hanáckých měst, 12 dřevorytů; sestava 12 grafik, vše s podpisem, číslo 22, zajímavé
Vyvolávací cena: Kč