Aukce 58 / Filatelie / Protektorát ČaM

206254 - 1942 PR83, Tag der Deutschen Polizei/ BRÜNN 1/ 15.II.1942,
1942 PR83, Tag der Deutschen Polizei/ BRÜNN 1/ 15.II.1942, 6 otisků zeleného raz. na nálepním listu ke stejnému výročí; pěkná kvalita
Vyvolávací cena:
197228 - 1942 PR92, sestava 12ks skutečně prošlých celistvostí s
1942 PR92, sestava 12ks skutečně prošlých celistvostí s protektorátními příležitostnými raz., mj. PR16, PR30, PR40 na R-dopise, PR52, PR56, PR53, PR92 na R-dopise, PR87 atd.; bez poškození, luxusní otisky razítek
Vyvolávací cena:
205518 - 1942 PR96, obálka s přítiskem Das tausendjährige Prag gr
1942 PR96, obálka s přítiskem "Das tausendjährige Prag grüst den Führer" vyfr. celou sérií zn. A.H. za pultem s černým PR96/d, zasláno jako R, vzadu příchozí DR HOHENELBE/ 24.4.42; bez poškození
Vyvolávací cena:
206010 - 1943 PR112, KULTURWOCHEN DER HAUPSTADT OLMÜTZ/ OLMÜTZ 2/ 2
1943 PR112, KULTURWOCHEN DER HAUPSTADT OLMÜTZ/ OLMÜTZ 2/ 23.I.1943, dopisnice A.H. 60h dofr. a zasladá jako R do Bratislavy, německá cenzura; bez poškození, dekorativní kus
Vyvolávací cena:
206256 - 1945 PR117, PRAHA 1/ Bolševismus nikdy!/ 3.II.45, 2x otisk
1945 PR117, PRAHA 1/ Bolševismus nikdy!/ 3.II.45, 2x otisk razítka na vyfr. dopisnici se 2 zn. A.H. 50+10h.; velmi pěkný stav, celistvost se vzácným příležitostným razítkem
Vyvolávací cena:
206007 - 1940 PDR1, zelené PR NEUENBURG a.d. ELBE/ NYMBURK/ 4.XI.40
1940 PDR1, zelené PR NEUENBURG a.d. ELBE/ NYMBURK/ 4.XI.40 na výstřižku s novinovou zn. 2h; velmi pěkný otisk razítka, nejvzácnější protektorátní razítko!
Vyvolávací cena:
206006 - 1939 AUTOPOŠTA PLZEŇ 4.VI.39, oranžové raz. na prošlé
1939 AUTOPOŠTA PLZEŇ 4.VI.39, oranžové raz. na prošlé pohlednici, vyfr. čs. zn. 50h Štefanik; bez poškození, luxusní otisk vzácného razítka autopošty!
Vyvolávací cena:
206005 - 1940 AUTOPOŠTA PARDUBICE/ 5.VII.40, PRA2, dva otisky oranž
1940 AUTOPOŠTA PARDUBICE/ 5.VII.40, PRA2, dva otisky oranžového raz. autopošty na prošlé pohlednici vyfr. zn. Pof.29, 21; patina, pěkné otisky vzácného razítka autopošty
Vyvolávací cena:
206255 - 1940 PRA1A + PR16, pamětní list Autopošta s třemi otisky
1940 PRA1A + PR16, pamětní list Autopošta s třemi otisky oranžového raz. autopošty PRAHA/ 7.IV.40/1c a 5 otisky černého PR16 - PRAHA 86/ 7.IV.40; pěkný stav
Vyvolávací cena:
204977 - 1939 STROJOVÉ PROPAGAČNÍ RAZ. SRP7, Užívejte výhod lev
1939 STROJOVÉ PROPAGAČNÍ RAZ. SRP7, Užívejte výhod levných listovní telegramů... s DR PRAHA 73/ 21.III.39 na prošlém dopise vyfr. čs. předběžnou zn. TGM 1Kč; utržený růžek obálky, pěkný otisk, kat. -,-
Vyvolávací cena:
205020 - 1939 STROJOVÉ PROPAGAČNÍ RAZ. SRP15, Vyplácejte poštovn
1939 STROJOVÉ PROPAGAČNÍ RAZ. SRP15, Vyplácejte poštovní zásilky pokud možno jednou známkou... s DR PRAHA 73/ 25.IV.39 na prošlém dopise vyfr. čs. předběžnou zn. TGM 1Kč; bez poškození, kat. neuvádí, ostatní poštovní úřady hodnocení -,-
Vyvolávací cena:
204985 - 1940 STROJOVÉ PROPAGAČNÍ RAZ. SRP30, Každý Čech jednou
1940 STROJOVÉ PROPAGAČNÍ RAZ. SRP30, Každý Čech jednou v Praze s DR ČESKÉ BUDĚJOVICE 3/ 30.V.40 na prošlém dopise jako Tiskopis vyfr. zn. Lipové listy 20h; luxusní
Vyvolávací cena:
204912 - 1942 KARTE MAX / FDC  pohlednice A.H. s vylepenou známkou P
1942 KARTE MAX / FDC pohlednice A.H. s vylepenou známkou Pof.77, PR PRAG FÜHRERS GEBURTSTAG/ 20.IV.1942; bezvadné
Vyvolávací cena:
205623 - 1939-1943 [SBÍRKY]  sestava nálepních listů a filatelist
1939-1943 [SBÍRKY] sestava nálepních listů a filatelisticky motivovaných celistvostí s příležitostnými razítky, mimo 3ks nálepního listu k 50. narozeninám A.H.., PR3, 2ks Vzorkové veletrhy PR75, množství materiálu s PR JIHLAVA - jako PR8, PR41, PR26, PR46, PR114 atd.; zachovalé
Vyvolávací cena:
204988 - 1939-1944 [SBÍRKY]   sestava cca 200ks celistvostí, výst
1939-1944 [SBÍRKY] sestava cca 200ks celistvostí, výstřižků a nálepních listů s příležitostnými razítky, část ve více kusech; převážně v dobrém stavu, mnohé zajímavé kusy, hodnotná sestava!
Vyvolávací cena:
204986 - 1939-1944 [SBÍRKY] STROJOVÉ PROPAGAČNÍ RAZ.  SRP 3, 12,
1939-1944 [SBÍRKY] STROJOVÉ PROPAGAČNÍ RAZ. SRP 3, 12, 30-39, sestava 53ks dopisů se strojovými otisky, mimo 3 a 12 ve více kusech, různé domicily; zachovalé, převážně pěkné otisky
Vyvolávací cena:
204942 - 1939-1945 [SBÍRKY]  sbírka příležitostných razítek na
1939-1945 [SBÍRKY] sbírka příležitostných razítek na více jak 100 albových listech, různé celistvosti, výstřižky, pamětní listy atd.; převážně dobrá kvalita
Vyvolávací cena:
206325 - 1939-1945 [SBÍRKY]  větší sbírka protektorátních př
+22
1939-1945 [SBÍRKY] větší sbírka protektorátních příležitostných raz. v jednom zásobníku na celistvosti, obsahuje cca 130ks celistvostí a 70ks pamětních listů, doplněno 30ks výstřižků s razítky - převážně filatelisticky motivovaných, obsahuje mj. PR7 BLATNICE POD SVATÝM ANTONÍNKEM/ 13.VI.39, PR73 ZLÍN 1/ 16.IX.41 na výstřižku, několik výstřižků s raz. AUTOPOŠTY, PL FILMOVÉ ŽNĚ 1941, PL 52. VÝROČÍ NAROZENIN VŮDCE 1941, celistvost ke 3. výročí v Říši; zajímavé, převážně dobrý stav
Vyvolávací cena:
206245 -  Rekomandační nálepka Lázně Bělohrad, 2ks ve spojce s
Rekomandační nálepka Lázně Bělohrad, 2ks ve spojce s č. 10+51; bez lepu, ojedinělé
Vyvolávací cena:
205214 - 1940-1945 POŠTOVNÍ NÁLEPKY  sestava 29ks celých archů p
1940-1945 POŠTOVNÍ NÁLEPKY sestava 29ks celých archů poštovních nálepek jako LETADLEM, SPĚŠNĚ, DODATI BEZ POPLATKŮ, DOBÍRKA, DORUČENO OPOŽDĚNE..., NEPŘÍPUSTNÉ, FIRMA ZANIKLA, ZEMŘEL, NEVYŽÁDÁNO, ODCESTOVAL, NEPŘIJATO atd., doplněno několika listy reklamních nálepek
Vyvolávací cena:
205999 - 1941 KOMMANDO - 23. MARINE - ERSATZABTEILUNG   zelené kruho
1941 KOMMANDO - 23. MARINE - ERSATZABTEILUNG zelené kruhové útvarové raz. na protektorátní dopisnici A.H. 60h adresovaná do Mödlingu u Vídně pracovníkem 2/23 M.E.A., podací DR PLZEŇ 1/ 16.VI.44; zachovalé, zajímavé
Vyvolávací cena:
204975 - 1939-1944 sestava 17ks celistvostí zaslaných přes německ
1939-1944 sestava 17ks celistvostí zaslaných přes německou DD BuM, DR TÁBOR, MARISCH OSTRAU, BRÜN 2ks z toho 1x R, IGLAU R dopis, OLMÜTZ R dopis, PRAG 1 2ks, PRAG 2 8ks, různá doplňková razítka a služební razítka vojenských útvarů; různá kvalita
Vyvolávací cena:
204867 - 1942 GHETO IZBICA  lístek GG zaslaný do Protektorátu z tr
1942 GHETO IZBICA lístek GG zaslaný do Protektorátu z tranzitního tábora IZBICA, dle textu Transport Ab 116 z Terezína, An der Ältestenrat; zachovalé, vzácný dokument z transportu českých židů do německých vyhlazovacích táborů na východě Polska, ex Procházka
Vyvolávací cena:
205821 - 1942 GHETTO TEREZÍN  1. díl z dvojité nizozemské (!) dop
1942 GHETTO TEREZÍN 1. díl z dvojité nizozemské (!) dopisnice adresované do terezínského ghetta přes Židovskou obec v Praze, podací SR AMSTERODAM/ 8.X.1942, doplněno německým cenzurním raz. s orlicí a řádkovým cenzurním raz. Zensuriet/ JKG Prag ve fialové barvě, v textu uvedeno "...obdržel jsi peníze..."; bez poškození, výjimečná destinace, velmi pěkná kvalita, zásilky z ciziny jsou ojedinělé a sběrateli hledané!
Vyvolávací cena:
205808 - 1943 GHETTO TEREZÍN  dofr. maďarská dopisnice Mi.P112 adr
1943 GHETTO TEREZÍN dofr. maďarská dopisnice Mi.P112 adresovaná do terezínského ghetta přes Židovskou radu straších v Berlíně, podací DR BUDAPEST 943/ Okt.18., německá cenzura; bez poškození, zásilky z ciziny jsou výjimečné
Vyvolávací cena:
205852 - 1943 GHETTO TEREZÍN  předtištěný lístek - poděkován
1943 GHETTO TEREZÍN předtištěný lístek - poděkování za balík adresovaný do Uherského Hradiště, vyfr. zn. A.H. 30h, DR BOHUŠOVICE NAD OHŘÍ 25.IX.43; zachovalé
Vyvolávací cena:
205833 - 1943 GHETTO TEREZÍN - PRACOVNÍ TÁBORY /  lístek zaslaný
1943 GHETTO TEREZÍN - PRACOVNÍ TÁBORY / lístek zaslaný přes GHETTOPOST do pracovního tábora v Oslavanech (kde bylo nasazeno pouze 100 vězňů z Terezína), rámečkové cenzurní raz. "Z"; zahnědlý růžek, vzácné!
Vyvolávací cena:
206262 - 1944 PRACOVNÍ TÁBOR DIANA, TIŠNOV  frankovaný lístek ad
1944 PRACOVNÍ TÁBOR "DIANA", TIŠNOV frankovaný lístek adresovaný do Olomouce, raz. PŘEDKLÁŠTEŘÍ/ 1944, podzemní továrna pro výrobu letounů MESSERSCHMITT Me 109, přiložený text o historii tábora; bez poškození, zcela ojedinělé
Vyvolávací cena:
204903 - 1945 PRACOVNÍ TÁBOR BYSTŘICE U BENEŠOVA - HAGIBOR  dopis
1945 PRACOVNÍ TÁBOR BYSTŘICE U BENEŠOVA - HAGIBOR dopisnice AH 60h odeslaná vězněm pracovního tábora pro židovské míšence Sonderlager A/2D do Prahy, cenzurní řádkové razítko Rückantwort nur auf Postkarten in deutschen Sprache, podací DR BYSTŘICE U BENEŠOVA/ 21.I.45, adresováno do Hagiboru; svislý přehyb, odřené růžky
Vyvolávací cena:
204907 - 1945 PRACOVNÍ TÁBOR BYSTŘICE U BENEŠOVA  dopisnice AH 60
1945 PRACOVNÍ TÁBOR BYSTŘICE U BENEŠOVA dopisnice AH 60h zaslaná do pracovního tábora pro židovské míšence, Sonderlager A, podací DR OLMÜTZ 24.II.45, zaslaná zpět s textem červenou rudkou "Zurück Absender, 30 Worte 1x wöchentlich", doplněno ručně "Zpět Olomouc"; bez poškození, hledané
Vyvolávací cena:
205847 - 1943 PRACOVNÍ TÁBOR OSLAVANY - GHETTO TEREZIN / lístek za
1943 PRACOVNÍ TÁBOR OSLAVANY - GHETTO TEREZIN / lístek zaslaný kurýrní poštou z pracovního tábora v Oslavanech do Terezína, cenzurní rámečkové raz. "Z" s parafou a datumovka 28.VI.1943; bez poškození, v pracovním táboře bylo nasazeno pouze 100 vězňů z Terezína, velmi vzácné!
Vyvolávací cena:
205838 - 1943 PRACOVNÍ TÁBOR OSLAVANY - GHETTO TEREZIN / lístek za
1943 PRACOVNÍ TÁBOR OSLAVANY - GHETTO TEREZIN / lístek zaslaný kurýrní poštou z pracovního tábora v Oslavanech do Terezína, pouze datumovka 15.VI.1943; bez poškození, v pracovním táboře bylo nasazeno pouze 100 vězňů z Terezína, velmi vzácné!
Vyvolávací cena:
205723 - 1942 SBĚRNÝ TÁBOR HODONÍN U KUNŠTÁTU sestava 3ks vět
1942 SBĚRNÝ TÁBOR HODONÍN U KUNŠTÁTU sestava 3ks větších dílů průvodek vyfr. Protektorátními zn., podací DR UHERSKÉ HRADIŠTĚ 2/ 26.X.42, BOJKOVICE/ 26.X.42 a KYJOV/ 1.VIII.42, vše adresováno do sběrného tábora, vzadu příchozí DR ROZSEČ U KUNŠTÁTU; zachovalé
Vyvolávací cena:
204961 - 1943 VĚZNICE GESTAPO BRNO - KOUNICOVY KOLEJE   sestava 2ks
1943 VĚZNICE GESTAPO BRNO - KOUNICOVY KOLEJE sestava 2ks dopisnic AH 60h od vězňů v Kounicových kolejích, podací DR BRÜNN/ 23.I.43 a 10.IV.43, prošlé cenzurou; 1x svislý přehyb
Vyvolávací cena:
204963 - 1942 VĚZNICE GESTAPO BRNO - VEVEŘÍ  sestava 3ks protektor
1942 VĚZNICE GESTAPO BRNO - VEVEŘÍ sestava 3ks protektorátních dopisnic zaslaných jedním vězněm, 1x DR BRNO 1/ 2.I.42, 2x SR BRNO 2/ 13.IX. a 14.X.42; 2x lehký svislý přehyb
Vyvolávací cena:
204960 - 1941 VĚZNICE MÍROV V SUDETECH  dopis od českého vězně
1941 VĚZNICE MÍROV V SUDETECH dopis od českého vězně adresovaný do Protektorátu, předtištěný dopisní papír Strafgefängnis Mürau, Sudetengau, obálka vyfr. zn. A.H. 12Pf, SR BRESLAU 18.6.41; bez poškození, ex Procházka
Vyvolávací cena:
204972 - 1944 VĚZNICE PRAHA PANKRÁC  úřední předtištěná obá
1944 VĚZNICE PRAHA PANKRÁC úřední předtištěná obálka zaslaná jako R s DR PRAHA 66/ 10.VII.44; lehký ohyb
Vyvolávací cena:
203054 - 1939 ZEMSKÁ DONUCOVACÍ PRACOVNA V RUZYNI  fialové řádko
1939 ZEMSKÁ DONUCOVACÍ PRACOVNA V RUZYNI fialové řádkové raz. na větším dílu poštovní průvodky na zásilku potravin do věznice, příchozí DR PRAHA 51/ 5.XII.39, část předběžné zn. potravní daně 1Kč, podací DR VLAŠIM/ 4.XII.39 na smíšené frankatuře čs. a protektorátních zn.; bez poškození
Vyvolávací cena:
204279 - 1940-1943 CDV1, 7, 10, 11, 16  sestava 11ks prošlých dopis
1940-1943 CDV1, 7, 10, 11, 16 sestava 11ks prošlých dopisnic, obsahuje mj. CDV11 zaslaná Let do Bulharska s tranzitním DR WIEN1/ 22.XII.41, I. díl z CDV10 s červeným raz. "V" Viktoria JIHLAVA, CDV11 s raz. VLP BRNO - BYLNICE atd.; vše zachovalé
Vyvolávací cena:
191733 - 1940-1944 CDV1, CDV12, CDV16, sestava 3ks protektorátních
1940-1944 CDV1, CDV12, CDV16, sestava 3ks protektorátních dopisnic adresovaných do Itálie, 1x Lipové listy 50h zelená s bohatou frankaturou a DR KRASONICE / 26.VIII.40 (přehyb), 1x mezinárodní Lipové listy 1.50K s DR OLOMOUC 3/ 5.VIII.40 a 1x A.H. 60h zaslaná jako R se zpátečním lístkem (!), dofr. 2ks zn. A.H. 3K, podací DR PRAHA 77/ 17.XI.44, vše prošlé německou cenzurou; zachovalé
Vyvolávací cena:
204249 - 1939 CDV6/1-12, Lipová ratolest, kompletní řada obrazový
1939 CDV6/1-12, Lipová ratolest, kompletní řada obrazových dopisnic, navíc č.1 s vadou v "R" v horním nápisu MÄHREN; nepoužité, luxusní
Vyvolávací cena:
206009 - 1940 CDV6/1, Praha 60h Lipová ratolest dofr. zn. 8K Kromě
1940 CDV6/1, Praha 60h Lipová ratolest dofr. zn. 8K Kroměříž, zaslaná R+Ex v místě (novoroční přání), znehodnoceno PR40, TAG DER BRIEFMARKE, PRAHA/ 31.XII.40; bez poškození, dekorativní
Vyvolávací cena:
204274 - 1939-1944 [SBÍRKY]  CDV1-5, CDV7-20, kompletní sestava dop
1939-1944 [SBÍRKY] CDV1-5, CDV7-20, kompletní sestava dopisnic Lipové listy a A.H., mimo obrazových, 11ks jednoduchých dopisnic a 10ks dvojitých dopisnic, navíc různé druhy papíru + doplněno 8ks zálepek CZL2, 3, 4x+y, 5; nepoužité, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
204246 - 1939 CTU1a, telegram s posečkaným vyúčtováním, Lipové
1939 CTU1a, telegram s posečkaným vyúčtováním, Lipové listy 40h hnědá, hrubá perforace; nepoužitý, nepatrný přehyb a ohyb v horním okraji
Vyvolávací cena:
205770 - 1939 CTÚ1b  telegram s posečkaným vyúčtováním, Lipov
1939 CTÚ1b telegram s posečkaným vyúčtováním, Lipové listy 40h hnědá, jemná (!!) perforace; nepoužitý, nepřeložený, bezvadný, kat. 40.000Kč kurzivou, poprvé nabízen v naší aukci!
Vyvolávací cena:
204247 - 1939 CPA1A, Poštovní příkazní arch, Lipové listy 50h
1939 CPA1A, Poštovní příkazní arch, Lipové listy 50h černá, pouze lehký přehyb v perforaci; nepoužité, luxusní
Vyvolávací cena:
204248 - 1939-1940 CUP1, CAZ1, CPL1, sestava 6ks celin, z toho Dopisn
1939-1940 CUP1, CAZ1, CPL1, sestava 6ks celin, z toho Dopisnice pojišťovny 1x komplet nepoužitá + 2x prošlý II. díl s rozdílným posunem spodního řádku "Tohoto...", 2x Adresní záznamní lístek, 1x Podací lístek na telegram
Vyvolávací cena:
204965 - 1939 CMO2, 2x mezinárodní odpovědka 3.35K, obě šířky
1939 CMO2, 2x mezinárodní odpovědka 3.35K, obě šířky rámu 96mm a 97mm, každá se dvěma raz. PRAHA / QUITO; pěkný stav, kat. Pofis pro dvě raz. -,-, zajímavé
Vyvolávací cena:
204927 - 1944 CZS1, spěšná zpráva zaslaná z Pardubic do Rakovní
1944 CZS1, spěšná zpráva zaslaná z Pardubic do Rakovníku, DR PARDUBITZ 26.VIII.44; zachovalé
Vyvolávací cena:
203190 - 1941 větší díl mezinárodní balíkové průvodky adreso
1941 větší díl mezinárodní balíkové průvodky adresované na Slovensko jako Dobírka, bohatě vyfr. zn. emise Krajinky II. vydání, mj. hodnoty 10K a 8K, Pof.48 2x, 47, 21 2x, podací DR PRAHA 26/ 12.XII.41, vylepena žlutá nálepka BRNO 2 (Říše průchod), tranzitní DR WIEN a příchod BRATISLAVA/ 20.XII.41; bez poškození
Vyvolávací cena:
206249 - 1942 TELEGRAM  nepoužitý blanket telegramu s tiráží, 76
1942 TELEGRAM nepoužitý blanket telegramu s tiráží, 768 (II. - 1942), černý tisk na červeném papíru, jemná perforace dodacího lístku; pouze velmi lehký svislý přehyb
Vyvolávací cena:
205583 - 1943 COF6, telegrafická poštovní poukázka 2.díl - pouk
1943 COF6, telegrafická poštovní poukázka 2.díl - poukázkový telegram, vyfr. na zadní straně 4-blokem zn. A.H. 10K zelená, Pof.96, DR PARDUBICE 1/ 4.III.43; bezvadný stav, velmi malý výskyt těchto prošlých formulářů!
Vyvolávací cena:
205989 - 1943 formulář Lístek na dovolenou, formát A4, vpředu vy
1943 formulář Lístek na dovolenou, formát A4, vpředu vylepena zn. A.H. 3K, znehodnocena červenou datumovkou 28.VII.1943, vzadu vylepeny fiskální zn. pro dovolenou, vystaveno v Nasavrkách; pěkná kvalita, podobný exemplář v kat. ČaM Pofis 2013 str. 201, vzácný formulář kde poplatky jsou uhrazeny poštovními známkami!
Vyvolávací cena:
205327 - 1939-1945 partie 19ks celin, mj. obrazové celiny, dvojité,
1939-1945 partie 19ks celin, mj. obrazové celiny, dvojité, záznamní lístek, zálepka atd.; vše neprošlé
Vyvolávací cena:
204994 - 1939-1944 [SBÍRKY]  obchodní zásoba Protektorátních cel
1939-1944 [SBÍRKY] obchodní zásoba Protektorátních celin, cca 250ks dopisnic, dvojitých dopisnic, obrazových dopisnic mj. An der Sazava a Böhmisch Budweis po 9ks, 2x dvojitá dopisnice pojišťovny, zálepky, podací lístky na telegram, adresní záznamní lístky atd.; převážně velmi dobrý stav, kat. odhadem 15.000Kč, pozústalost po obchodníkovi
Vyvolávací cena:
205713 - 1939-1945 [SBÍRKY]  partie 37 celin, obsahuje obrazové CDV
1939-1945 [SBÍRKY] partie 37 celin, obsahuje obrazové CDV6, CAZ1, CUP1, CLP1, dále dvojité dopisnice, zálepky atd.; velmi pěkná kvalita, vysoký katalog
Vyvolávací cena:
204946 - 1939-1945 [SBÍRKY]  sbírka převážně neprošlých celin
1939-1945 [SBÍRKY] sbírka převážně neprošlých celin na cca 40 albových listech, mj. obrazové, zálepky, CSZ2, CAZ1, CUP1 atd.; převážně dobrý stav, vyšší katalog
Vyvolávací cena:
204876 - 1939-1945 [SBÍRKY]  pěkná, mírně specializovaná sbírk
+21
1939-1945 [SBÍRKY] pěkná, mírně specializovaná sbírka na zasklených listech v pérových deskách, mj. Přetisková emise, základní kupony u 4K-10Kč, dále jednotlivé emise, DČ, část kupony, také podkovy apod., služební s DČ, doplatní meziarší, připouštěcí zn. raz. (dv) atd.; celkově pěkná kvalita, vyšší katalog přes 10.000Kč
Vyvolávací cena:
204962 - 1939-1945 [SBÍRKY]  velmi pěkná rozpracovaná specializov
+67
1939-1945 [SBÍRKY] velmi pěkná rozpracovaná specializovaná sbírka na cca 150 zasklených albových listech, od přetiskové emise - mj. základní kupóny (**/*), dále vydání Města podle * / křížek, kupony, miniatury, DČ, meziarší, také doruční a služební, bez doplatních a novinových, navíc doplněno několika celistvostmi a 2x album A4 s dublety; celkově pěkná kvalita, až na jednotlivosti vše svěží, vysoký katalog, stojí za prohlídku
Vyvolávací cena:
203850 - 1939-1945 [SBÍRKY]  pěkná generální sbírka na zasklen
1939-1945 [SBÍRKY] pěkná generální sbírka na zasklených listech, obsahuje přetiskovou emisi, dále mj. kupóny KH a KD 10Kč **, KP 5Kč **, 4Kč KD * a KH **, dále další emise Hrady, města, A.H. s kupónem, služební, doplatní atd.; celkově pěkná kvalita, kat. odhadem více jak 7.000Kč
Vyvolávací cena: