Aukce 58 / Filatelie / ČSR I. / Celiny ČSR I.

2989
190741 - 1918 rakouská, již neplatná dopisnice FJ 5h vydání 1908
1918 rakouská, již neplatná dopisnice FJ 5h vydání 1908, Mi.P216, dofr. rakouskou předběžnou zn. Koruna 5h, Mi.186, DR PODĚBRADY/ 20.XI.18; mírně zahnědlá perforace zn., zk. Kar, použití rakouské dopisnice po době platnosti bylo poštou tolerováno, malý výskyt
Vyvolávací cena: 700
2990
203269 - 1919 rakouská, již neplatná dopisnice FJ 8h vydání 1916
1919 rakouská, již neplatná dopisnice FJ 8h vydání 1916, Mi.P229, dofr. rakouskou souběžnou zn. Spěšná 2h obdélník, Mi.219, znárodněné DR KONICE MOR., datum dle textu 16.I.19; drobné natržení v levém okraji, jinak zachovalé, zk. Hirš, použití rakouské dopisnice po době platnosti bylo poštou tolerováno, velmi malý výskyt, ex Pour
Vyvolávací cena: 1 000  +0,0 %
Vydraženo za: 1 000 Kč
2991
203335 - 1919 sestava 2ks již neplatných rakouských dopisnic FJI 5
1919 sestava 2ks již neplatných rakouských dopisnic FJI 5h a 8h, vydání 1908, Mi.P216 dofr. zn. Koruna 5h s DR EGER 6.II.19 + vydání 1916, Mi.P229, dofr. Spěšnou zn. 2h obdélník, podací SR OLOMOUC 4.I.19; bez poškození, použití rakouských dopisnic po době platnosti bylo poštou tolerováno, velmi malý výskyt
Vyvolávací cena: 1 300  +0,0 %
Vydraženo za: 1 300 Kč
2992
203270 - 1919 CPŘ1, CPŘ2  sestava 4ks rakouských mezinárodních d
1919 CPŘ1, CPŘ2 sestava 4ks rakouských mezinárodních dopisnic 10h Koruna s orámováním, z toho 1x 2. díl z dvojité dopisnice CPŘ2, 1x dofr. zn. Hradčany 5h, různá podací DR; zachovalé, zk. Kar, Hirš
Vyvolávací cena: 500  +0,0 %
Vydraženo za: 500 Kč
2993
203271 - 1918-1919 CPŘ3, CPŘ4  sestava 29ks rakouských předběžn
1918-1919 CPŘ3, CPŘ4 sestava 29ks rakouských předběžných a souběžných dopisnic Karel 8h, dofr. zn. Spěšné 2h a 5h obdélník (15x) z toho 1x s přitištěnou známkou, Spěšné 2h trojúhelník (3x), 1x s perforací do psacího stroje a přítiskem CPŘ3Pa, 8x dofr. různými rakouskými zn. jako Koruna 3h, 5h, 10h, Novinová 2h, 2x dofr. zn. emise 1908 atd., doplněno 2ks dofr. zálepek Karel 15h a 20h, CPŘ7, CPŘ8; převážně zachovalé, část zk. Kar, Hirš, ex Pour
Vyvolávací cena: 1 000  +70,0 %
Vydraženo za: 1 700 Kč
2994
203336 - 1918-1919 CPŘ3, sestava 8ks rakouskoých předběžných a
1918-1919 CPŘ3, sestava 8ks rakouskoých předběžných a souběžných dopisnic Karel 8h, převážně dofr. výplatními zn. Koruna 3h, 5h, 6h, 10h, 1x půlená (!) zn. Karel 20h navíc s raz. poštovny TELCE (KLOBOUKY, ČECHY), 1x dofr. zn. 3h emise 1908, 1x zn. Novinová 2h ve funkci výplatní; bez poškození
Vyvolávací cena: 500  +100,0 %
Vydraženo za: 1 000 Kč
2995
193727 - 1919 CPŘ3, rakouská souběžná dopisnice 8h Karel dofr. r
1919 CPŘ3, rakouská souběžná dopisnice 8h Karel dofr. rakouskou spěšnou zn. obdélník 2h červená, Mi.219B, s perforací ŘZ 11½, jako předběžná zn. ve funkci výplatní, podací DR FREIWALDAU/ 14.3.19, pošta chybně zatížila doplatkem 5h, Pof.DL1, znárodněné DR BRNO 2/ 15.III.19; zachovalé, zk. Kar
Vyvolávací cena: 600
2996
203268 - 1919-1920 CPŘ3, sestava 17ks dofr. dopisnic Karel 8h, z toh
1919-1920 CPŘ3, sestava 17ks dofr. dopisnic Karel 8h, z toho 3x se soukr. přítiskem mj. ZORA Olomouc, 1x II. díl z dvojité dopisnice CPŘ4, dofr. rakouskými souběžnými zn. Spěšné 2h Trojúhelník (2x) obdélník (3x) a čs. zn. Spěšné 2h a 5h, Novinové 2h, Hradčany 1h, 3h, 5h a 15h, 1x přelep zn. Hradčany 2x 20h, různá podací DR; převážně zachovalé, část zk. Kar, Hirš, ex Pour
Vyvolávací cena: 1 000  +50,0 %
Vydraženo za: 1 500 Kč
2997
203327 - 1918 CPŘ3, rakouská předběžná dopisnice Karel 8h se so
1918 CPŘ3, rakouská předběžná dopisnice Karel 8h se soukromým přítiskem fy knihtiskárna Ant. Škrombacha v Lounech, zaslaná jako R, dofr. rakouskými zn. Koruna 3+5h a Karel 20h, podací DR LOUNY/ 3.XII.18, vzadu příchozí DR KLOSTERGRAB/ 4.XII.18; bez poškození, dekorativní skutečně prošlý kus obchodní korespondence
Vyvolávací cena: 1 000
2998
190790 - 1918 CPŘ3, rakouská souběžná dopisnice 8h Karel dofr. r
1918 CPŘ3, rakouská souběžná dopisnice 8h Karel dofr. rakouskou spěšnou zn. obdélník 2h červená, Mi.219D, s výjimečnou perforací ŘZ 12½ : 11½ (!), jako souběžná zn. ve funkci výplatní, podací DR VLKOŠ - KANOVSKO 3/11 18; zk. Hirš, zcela ojedinělá celistvost s nejvzácnější perforaci na spěšné rakouské známce, kat. Hirš uvádí 20.000Kč kurzivou, ex Pour
Vyvolávací cena: 10 000
2999
190778 - 1918 CPŘ3, rakouská souběžná dopisnice 8h Karel zaslan
1918 CPŘ3, rakouská souběžná dopisnice 8h Karel zaslaná jako Ex, dofr. rakouskou spěšnou zn. 2h trojúhelník a Znak 60h, Mi.217, 196, podací DR PODĚBRADY/ 14.XII.18, doplněno příchozím těžším DR PRAHA TGF/ 14.XII.18 na přední straně; bez poškození, zk. Kar, ex Pour
Vyvolávací cena: 600
3000
203332 - 1918 CPŘ3, sestava 2ks rakouských předběžných dopisnic
1918 CPŘ3, sestava 2ks rakouských předběžných dopisnic 8h Karel zaslaných jako R, 1x dofr. rakouskými zn. Karel 25 a Koruna 3h, podací DR TVAROŽNÁ/ 2.XI.18 (zachovalé), doplněno lístkem se silnější patinou, dofr. zn. Karel 30h, podací DR TŘEBECHOVICE/ 12/11 18
Vyvolávací cena: 1 000
3001
12 000
190792 - 1919 CPŘ3, rakouská souběžná dopisnice 8h Karel dofr. r
1919 CPŘ3, rakouská souběžná dopisnice 8h Karel dofr. rakouskou spěšnou zn. obdélník 2h červená, Mi.219C, s výjimečnou perforací ŘZ 11½ 12½ (!), jako předběžná zn. ve funkci výplatní, podací DR TROPPAU/ 22.I.19; opravený růžek zn., atest Karásek, zk. Hirš, zcela ojedinělá celistvost s nejvzácnější perforaci na spěšné rakouské známce, kat. Hirš uvádí 20.000Kč kurzivou, ex Pour
Vyvolávací cena: 12 000  +0,0 %
Vydraženo za: 12 000 Kč
3002
193741 - 1919 CPŘ3, rakouská souběžná dopisnice 8h Karel zaslan
1919 CPŘ3, rakouská souběžná dopisnice 8h Karel zaslaná bez dofrankování, doplatek uhrazen spěšnou zn. 5h zelená obdélník s přetiskem "T" s perforací ŘZ 11½, Mi.220B, DR EGER 2.I.19, doplatek s DR KRÁL. VINOHRADY 4.I.19; bez poškození, zk. Kar, zajímavé doplatní provizorium na spěšné zn. s lepší perforaci, ex Pour
Vyvolávací cena: 700
3003
203328 - 1919 CPŘ3, rakouská souběžná dopisnice 8h Karel zaslan
1919 CPŘ3, rakouská souběžná dopisnice 8h Karel zaslaná jako Ex v I. TO, dofr. rakouskou spěšnou zn. 2h trojúhelník, Znak 40h a Karel 20h, podací DR PRAHA/ 15/1 19; pouze lehké zažloutnutí v perforaci
Vyvolávací cena: 800  +0,0 %
Vydraženo za: 800 Kč
3004
203330 - 1919 CPŘ3, rakouská souběžná dopisnice 8h Karel zaslan
1919 CPŘ3, rakouská souběžná dopisnice 8h Karel zaslaná jako R v I. TO do Vídně, dofr. zn. Hradčany 25h a 3h, podací znárodněné DR PROSTĚJOV/ 29.III.19; zachovalé
Vyvolávací cena: 900  +77,8 %
Vydraženo za: 1 600 Kč
3005
203331 - 1919 CPŘ3, rakouská souběžná dopisnice 8h Karel zaslan
1919 CPŘ3, rakouská souběžná dopisnice 8h Karel zaslaná jako R v I. TO do Vídně, dofr. zn. Hradčany 25h a Spěšné 2h, podací znárodněné DR OLOMOUC/ 5.V.19; bez poškození
Vyvolávací cena: 900  +11,1 %
Vydraženo za: 1 000 Kč
3006
203329 - 1919 CPŘ3, rakouská souběžná dopisnice 8h Karel zaslan
1919 CPŘ3, rakouská souběžná dopisnice 8h Karel zaslaná jako R v I. TO, dofr. rakouskou spěšnou zn. 2h obdélník a zn. Hradčany 20h a 5h, podací DR SAAR. BÖHMEN/ 18.II.19, doplněno firemním razítkem na přední straně; pouze lehké zažloutnutí v perforaci R nálepky, přesto dekorativní kus
Vyvolávací cena: 1 000  +160,0 %
Vydraženo za: 2 600 Kč
3007
203342 - 1919 CPŘ3, sestava 11ks rakouských souběžných dopisnic
1919 CPŘ3, sestava 11ks rakouských souběžných dopisnic Karel 8h, vše s dofrankováním zn. Hradčany různých hodnot, dle 2x s doplatkem, 1x smíšená frankatura s rakouskou Spešnou zn. trojůhelník 2h; zachovalé
Vyvolávací cena: 900  +11,1 %
Vydraženo za: 1 000 Kč
3008
203338 - 1919 CPŘ3, sestava 7ks rakouských souběžných dopisnic K
1919 CPŘ3, sestava 7ks rakouských souběžných dopisnic Karel 8h se soukromými přítisky, vše dofr. zn. Hradčany, Spěšné nebo Koruna, z toho 3x s perforací do psacího stroje, z toho 1x s přítiskem J.K. Chudý - Týniště nad Orlicí (velmi dekorativní přítisk s vyobrazením stroje), dále Broft a spol. - Praha, František Dubský - Pardubice, Sigmund Deutsch - Olbersdorf a Julius Wolf - Komotau (s otvory do pořadače v dolním okraji), Petschek - Aussig, Max Böhm - Wien; zachovalé
Vyvolávací cena: 900  +44,4 %
Vydraženo za: 1 300 Kč
3009
190786 - 1919 CPŘ3, souběžná rakouská dopisnice Karel 8h, dofr.
1919 CPŘ3, souběžná rakouská dopisnice Karel 8h, dofr. 4-páskou rakouské Spěšné zn. 2h obdélník, Mi.219A, podací DR MOHELNICE/ 8.X.19; zachovalé, zk. Hirš, vzácná násobná frankatura použitá po ukončení platnosti rakouských zn., ale poštou tolerováno, ex Pour
Vyvolávací cena: 700
3010
203343 - 1918 CPŘ5, souběžná rakouská dopisnice Koruna 10h zasla
1918 CPŘ5, souběžná rakouská dopisnice Koruna 10h zaslaná jako R, dofr. pro I.TO rakouskými předběžnými zn. Koruna 5h a Karel 20h, podací DR KAADEN/ 12.XII.18, doplněno firemním oválným raz.; bez poškození, zk. Šablatúra, dekorativní kus
Vyvolávací cena: 1 000
3011
203344 - 1918 CPŘ5, souběžná rakouská dopisnice Koruna 10h zasla
1918 CPŘ5, souběžná rakouská dopisnice Koruna 10h zaslaná jako R, dofr. pro I.TO rakouskými zn. Koruna 3h 2x a Karel 20h, podací DR HRANICE/ 19.XII.18; lehká patina
Vyvolávací cena: 800
3012
203349 - 1918-1919 CPŘ5, CPŘ6, CPŘ1  sestava 14ks předběžných
1918-1919 CPŘ5, CPŘ6, CPŘ1 sestava 14ks předběžných a souběžných rakouských dopisnic Koruna 10h, 9ks CPŘ5 dofr. zn. Hradčany různých hodnot, 2x doplatek, 2x bez dofrankování + doplněno 4ks CPŘ6, 1x jednostranně prošlá dvojitá nerozdělená (!) dopisnice s DR PRAHA 14/ 3/12 18, 3x I. nebo II. díl z dvojité dopisnice + 1x mezinárodní dopisnice Koruna 10h s orámováním, CPŘ1, dofr. zn. Hradčany 5h; bez poškození
Vyvolávací cena: 1 000  +10,0 %
Vydraženo za: 1 100 Kč
3013
203348 - 1918-1919 CPŘ5, sestava 2ks rakouských dopisnic Koruna 10h
1918-1919 CPŘ5, sestava 2ks rakouských dopisnic Koruna 10h, 1x zaslaná jako R a dofr. zn. Hradčany 25h modrá, 1x zaslaná jako Ex a dofr. rakouskou předběžnou zn. Znak 60h, Mi.196 (otvory do pořadače v levém okraji)
Vyvolávací cena: 1 000  +0,0 %
Vydraženo za: 1 000 Kč
3014
203346 - 1919 CPŘ5, souběžná rakouská dopisnice Koruna 10h adres
1919 CPŘ5, souběžná rakouská dopisnice Koruna 10h adresována jako R do Boskovic, dofr. pro I.TO zn. Hradčany 20h a 5h, Pof.8, 3, znárodněné DR OSTROV U MACOCHY/ 7.III.19; bez poškození, dekorativní kus
Vydraženo za: 1 100 Kč
3015
203347 - 1919 CPŘ5, souběžná rakouská dopisnice Koruna 10h adres
1919 CPŘ5, souběžná rakouská dopisnice Koruna 10h adresována jako R do Vídně, dofr. pro I.TO smíšenou frankaturou zn. Hradčany 10h a a rakouskou Karel 15h, podací znárodněné DR BRNO 6/ 21/2 19, doplněno firemním raz. a příchozím evidenčním raz. Patentního úřadu 24.Feb.19, prošlé čs. cenzurou; bez poškození, dekorativní kus
Vyvolávací cena: 1 500  +166,7 %
Vydraženo za: 4 000 Kč
3016
203345 - 1919 CPŘ5, souběžná rakouská dopisnice Koruna 10h adres
1919 CPŘ5, souběžná rakouská dopisnice Koruna 10h adresovaná jako R do Vídně, dofr. pro II.TO zn. Hradčany 50h fialová a 5h, Pof.15, 3, znárodněné DR PRAHA 7/ 18.VI.19; bez poškození, dekorativní kus
Vyvolávací cena: 1 000
3017
189298 - 1919 CPŘ27, 1. + 2. díl uherské dvojité dopisnice 5f +2f
1919 CPŘ27, 1. + 2. díl uherské dvojité dopisnice 5f +2f + 5f s červeným přítiskem pro Válečnou pomoc Hadi segély..., oba jednotlivé díly dofr. zn. Hradčany 2x 1h, 3h a 5h, DR POZSONY/ 919 Jul.28., obě celiny opatřeny oválným úředním raz. pošty POZSONY 1; zk. Hirš, ex Pour
Vyvolávací cena: 600  +83,3 %
Vydraženo za: 1 100 Kč
3018
203356 - 1918-1919 CPŘ28, CPŘ30, sestava 5ks uherských předběžn
1918-1919 CPŘ28, CPŘ30, sestava 5ks uherských předběžných a souběžných dopisnic 8f zelená s orámováním, 1x dofr. uherskou předběžnou zn. Ženci 2f s DR HOLICS/ 918 Nov.23, ostatní dofr. zn. Hradčany 1h, 3h, 5h, 10h a 20h, dopisnice dofr. zn. 3h se zbytky perforace v horním a dolním okraji - celina do psacího stroje, CPŘ28a, různá DR; zachovalé, 1x zk. Tribuna
Vyvolávací cena: 1 000  +0,0 %
Vydraženo za: 1 000 Kč
3019
203357 - 1919 CPŘ28a, Mi.P56 II, souběžná uherská dopisnice 8f s
1919 CPŘ28a, Mi.P56 II, souběžná uherská dopisnice 8f s orámováním a s perforací do psacího stroje, s přítiskem fy STEIN REZSÖ - LYKÖR GYÁRA, letopočet 1916, dofr. 2-páskou zn. Hradčany 5h světle zelená, DR LIPTÓSZENTMIKLÓS/ 919 Okt.17.; bez poškození, kat. Hirš uvádí 30-násobek ceny dopisnice bez perforace - tedy 10.000Kč, velmi malý výskyt uherských dopisnic s perforací a s přítiskem
Vyvolávací cena: 2 000  +10,0 %
Vydraženo za: 2 200 Kč
3020
203351 - 1919 CPŘ33, uherská souběžná dopisnice 10f červená, a
1919 CPŘ33, uherská souběžná dopisnice 10f červená, adresovaná jako R do Vídně v I.TO, dofr. zn. Hradčany 25h modrá, Pof.10, podací DR POZSONY/ 919 Mar.13., doplněno firemním razítkem; bez poškození
Vyvolávací cena: 900  +11,1 %
Vydraženo za: 1 000 Kč
3021
203352 - 1919 CPŘ33, uherská souběžná dopisnice 10f, zaslaná ja
1919 CPŘ33, uherská souběžná dopisnice 10f, zaslaná jako Ex do Žiliny v I.TO, dofr. svislou 2-páskou zn. Hradčany 30h žlutá, Pof.12, podací DR SZIKLASZOROS/ 919 Apr.12. (Skalité); pouze lehký ohyb v levém dolním rohu, dekorativní předběžná dopisnice zaslaná Expres
Vyvolávací cena: 1 500  +6,7 %
Vydraženo za: 1 600 Kč
3022
203353 - 1919-1920 CPŘ33, sestava 9ks uherských souběžných dopis
1919-1920 CPŘ33, sestava 9ks uherských souběžných dopisnic 10f, mimo 2ks vše dofr. zn. Hradčany různých hodnot jako 1h, 3h, 5h, 10h, 1x s doplatkem 10h, různé druhy papíru, různá DR jako TRSTENA, PARKAŇ, VÁGYUJHÉLY, MALACZKA, POZSONY ZAVOD atd.; zachovalé
Vyvolávací cena: 800  +12,5 %
Vydraženo za: 900 Kč
3023
203355 - 1919 CPŘ35, sestava 2ks uherských souběžných dopisnic 8
1919 CPŘ35, sestava 2ks uherských souběžných dopisnic 8f zelená s nápisem Jegyezz ..., Mi.P68, obě dofr., 1x spěšnou zn. 2h, Pof.S1 a 1x zn. Hradčany 5h, Pof.3, podací DR KASSA a NAGYSZOMBAT; bez poškození
Vyvolávací cena: 500  +0,0 %
Vydraženo za: 500 Kč
3024
191082 - 1919 CPŘ37, Mi.U17A, uherská celinová obálka emise 1912
1919 CPŘ37, Mi.U17A, uherská celinová obálka emise 1912 10f červená, rozměr 150x95mm, dofr. uherskou souběžnou zn. Karel 10f, podací DR POZSONY/ 919 jAN.16.; zachovalé, zk. Kar, kat. Hirš 4.500Kč, velmi malý výskyt
Vyvolávací cena: 800  +0,0 %
Vydraženo za: 800 Kč
3025
203298 - 1919 CPŘ38, Mi.EU1, sestava 2ks uherských celinových obá
1919 CPŘ38, Mi.EU1, sestava 2ks uherských celinových obálek 16f zelená s červeným orámováním, obě dofrankované pro II. TO zn. Hradčany 2x 5h a 5+3+Spěšná 2h, DR POZSONY/ 919 Sep.25. respektive Okt.12.; obě KVP - stopy vlhkosti, zk. Kar, velmi vzácná předběžná celinová obálka, ex Pour
Vyvolávací cena: 2 000
3026
203334 - 1918-1920 sestava 8ks celinových zálepek, z toho 6x předb
1918-1920 sestava 8ks celinových zálepek, z toho 6x předběžné rakouské Karel 15h 4x a 20h 2x, 1ks Karel 20h bez dofrankování (!) se SR PRAHA/ 30.X.18, ostaní dofr. rakouskými zn. Koruna 3h nebo 5h a zn. Hradčany 3h, 5h, 10h, z toho 1x s předběžným raz. VLP PRAG - FURTH/ 34 + doplněno 2ks hradčanských zálepek, CZL1 dofr. zn. Hradčany a OR; vše bez okrajů, zachovalé s pěknými razítky
Vyvolávací cena: 2 000
3027
196622 - 1918 sestava 4ks celých (!) uherských poštovních průvod
1918 sestava 4ks celých (!) uherských poštovních průvodek s předběžnými frankaturami, 2x velká a 1x malá celinová průvodka 2f, doplněno žlutým formulářem mezinárodní peněžní poukázky, vyfr. zn. Ženci, 25 a 35f, Karel 10 a 20f, Válečné 15f, podací DR MAGYSZOMBAT, BEREZÓ a SZTROPKÓ; pouze přehyby, zk. Hirš, Kar, ex Pour
Vyvolávací cena: 1 800
3028
193978 - 1918 uherský formulář Távbeszélö - jegy / Telefonní s
1918 uherský formulář Távbeszélö - jegy / Telefonní stvrzenka, kompletní velký formulář v bílé barvě, kde poplatky byly uhrazeny na přední straně (!) uherskými zn. Ženci 5f, Karel 20f a 10f, Mi.192, 215, 213, znehodnoceno DR MEZOLABORCZ/ 918 Dec.12.; bez poškození, zk. Hirš, malý výskyt kompletních velkých telefonních formulářů, ex Pour
Vyvolávací cena: 1 600
3029
193976 - 1918 uherský formulář Távbeszélö - jegy / Telefonní s
1918 uherský formulář Távbeszélö - jegy / Telefonní stvrzenka, kompletní velký formulář v červené barvě, kde poplatky byly uhrazeny na přední straně (!) uherskými zn. Karel 3x 20f a 1x 10f, Mi.215, 213, znehodnoceno DR TAKCSÁNY/ 918 Dec.12. (Stakčín); bez poškození, zk. Hirš, malý výskyt kompletních velkých telefonních formulářů, ex Pour
Vyvolávací cena: 1 300
3030
191123 - 1918 uherský formulář Távbeszélö - jegy / Telefonní s
1918 uherský formulář Távbeszélö - jegy / Telefonní stvrzenka, kompletní velký formulář v zelenomodré barvě na zadní straně poplatky uhrazeny uherskými zn. Karel 10f 3x a Parlament 2K (!), Mi.213, 204, znehodnoceno DR MEZOLABORCZ 918 Dec.4.; bez poškození, zk. Kar, malý výskyt velkých telefonních formulářů, zde navíc s dekorativní předběžnou frankaturou, ex Pour
Vyvolávací cena: 1 000
3031
191127 - 1919 uherský formulář Díj-nyugta - Podací lístek na te
1919 uherský formulář Díj-nyugta - Podací lístek na telegram s poplatky uhrazenými uherskými zn. Ženci 2x 5f, Mi.192, znehodnoceno DR POZSONYLIGETFALU/ 919 Feb.18. (Petržalka); zachovalé, malý výskyt, zk. Kar
Vyvolávací cena: 600  +0,0 %
Vydraženo za: 600 Kč
3032
203297 - 1919 uherský formulář Távbeszélö - jegy / Telefonní s
1919 uherský formulář Távbeszélö - jegy / Telefonní stvrzenka, kompletní velký formulář v bílé barvě kde poplatky byly uhrazeny na přední straně (!) uherskými zn. Ženci 3x 20f, Karel 10f, Mi.196, 213, znehodnoceno DR BÁRTFA/ 919 Feb.13.; bez poškození, zk. Kar, malý výskyt kompletních velkých telefonních formulářů, ex Pour
Vyvolávací cena: 1 000  +0,0 %
Vydraženo za: 1 000 Kč
3033
191382 - 1918 celá peněžní poštovní poukázka 2f, V. vydání 1
1918 celá peněžní poštovní poukázka 2f, V. vydání 1914, na částku 40K, vyfr. předběžnou uherskou zn. Ženci 25f, Mi.197, podací DR SZÓMOLÁNY/ 918 Okt.30. (Smolenice); pouze lehký přehyb, zk. Kar, dekorativní, malý výskyt celých formulářů, ex Pour
Vyvolávací cena: 900
3034
191381 - 1918 celá peněžní poštovní poukázka 2f, V. vydání 1
1918 celá peněžní poštovní poukázka 2f, V. vydání 1914, na částku 1.000K, vyfr. předběžnými uherskými zn. Parlament 1K a Karel 20f, Mi. 203, 215, podací DR NYITRABÁNYA/ 918 Dec.5. (Handlová); pouze lehký přehyb, zk. Hirš, kompletní a dekorativní celinový formulář, ex Pour
Vyvolávací cena: 900
3035
203326 - 1918-1920 sestava 21ks neprošlých dopisnic, obsahuje 6ks r
1918-1920 sestava 21ks neprošlých dopisnic, obsahuje 6ks rakouských předběžných Karel a Koruna, z toho 2x dvojitá dopisnice, 2x zálepka Karel 15 a 20h, dále 8ks přetiskových dopisnic s Velkým i Malým monogramem, 1x dvojitá CDV2, 1x modrý přetisk CDV1b, 1x Malý monogram CDV5, doplněno 7ks hradčanských dopisnic - obsahuje mj. 1x dvojitou CDV19, 1x CDV 22 se soukromým přítiskem Osterreichsehen Länderbank in Prag, 3x zálepka 20h CZL1 - různé papíry; vše bez vady
Vydraženo za: 1 100 Kč
3036
204150 - 1918 CDV1, CDV2, Velký monogram - Karel 10/8h černý přet
1918 CDV1, CDV2, Velký monogram - Karel 10/8h černý přetisk, sestava 5ks jednoduchých dopisnic - různé papíry, 1x dva přetisky (!), + doplněno 5ks dvojitých dopisnic - obtisky přetisku; bezvadné
Vyvolávací cena: 1 000  +0,0 %
Vydraženo za: 1 000 Kč
3037
203321 - 1919 CDV1 + CDV2, Velký monogram - Karel 10/8h, sestava 2ks
1919 CDV1 + CDV2, Velký monogram - Karel 10/8h, sestava 2ks přetiskových dopisnic zaslaných jako R v I. TO, 1x I. díl z dvojité dopisnice CDV2, dofr. smíšenou frankaturou zn. Hradčany 10h červená a dvou půlených rakouských doplatních zn. ve funkci výplatní, Mi.P48, P62, podací DR VIMPERK 4.I.19 (lehká patina), 1x CDV1 dofr. zn. Hradčany 40h oranžová s DR SANCT JOACHIMSTHAL/ 10/3 19, (bez poškození)
Vyvolávací cena: 1 500  +0,0 %
Vydraženo za: 1 500 Kč
3038
203318 - 1919 CDV1, Velký monogram - Karel 10/8h, použitá na Slove
1919 CDV1, Velký monogram - Karel 10/8h, použitá na Slovensku (!) v II. TO, zaslaná jako R do Vídně, dofr. 3-barevnou frankaturou zn. Hradčany, Pof.8 2x, 5, 3, podací uherské DR ZSOLNA/ 919 Jun.19.; bez poškození, dekorativní kus první čs. dopisnice použité na Slovensku a zaslané do ciziny!
Vyvolávací cena: 1 500  +113,3 %
Vydraženo za: 3 200 Kč
3039
203322 - 1919 CDV1, Velký monogram - Karel 10/8h, přetisková dopis
1919 CDV1, Velký monogram - Karel 10/8h, přetisková dopisnice zaslaná jako Ex v I. TO, dofr. zn. Hradčany 40h oranžová a 20h modrozelená, podací DR PLZEŇ/ 5.III.19; lom v pravém horním rohu a 2x drobné natržení, malý výskyt těchto dopisnic zaslaných jako Expres
Vyvolávací cena: 800  +0,0 %
Vydraženo za: 800 Kč
3040
203320 - 1919 CDV1, Velký monogram - Karel 10/8h, zaslaná jako R v
1919 CDV1, Velký monogram - Karel 10/8h, zaslaná jako R v I. TO do Vídně, dofr. zn. Hradčany 25h modrá, Pof.10, podací DR ZWICKAU IN BÖHMEN/ 15/3 19, doplněno městským úředním raz.; zachovalé
Vyvolávací cena: 800  +0,0 %
Vydraženo za: 800 Kč
3041
203319 - 1919 CDV1, Velký monogram - Karel 10/8h, zaslaná jako R v
1919 CDV1, Velký monogram - Karel 10/8h, zaslaná jako R v I. TO, dofr. 2-barevnou frankaturou zn. Hradčany, Pof.8, 3, podací jednokruhové DR WALLERN IN BÖHMEN 27/III 19; zachovalé
Vyvolávací cena: 900  +0,0 %
Vydraženo za: 900 Kč
3042
203324 - 1919-1920 CDV1, Velký monogram - Karel 10/8h, sestava 20ks
1919-1920 CDV1, Velký monogram - Karel 10/8h, sestava 20ks prošlých přetiskových dopisnic, převážně dofr. zn. Hradčany 1h, 3h, 5h, dále dofr. Spěšnými zn. 2h a 5h, 2ks s doplatkem, 1ks se soukromým přítiskem atd., doplněno přetiskovou dopisnicí s Malým monogramem - CDV5; vše zachovalé, zajímavá sestava
Vydraženo za: 1 100 Kč
3043
203323 - 1919-1920 CDV2, Velký monogram - Karel 10/8h, sestava 5ks j
1919-1920 CDV2, Velký monogram - Karel 10/8h, sestava 5ks jednotlivých dílů z dvojité přetiskové dopisnice, 1x II. díl s modrým přetiskem CDV2b se SR PRAHA 2.V.19 (patina), 1x I. díl dofr. zn. Hradčany 15h - příčkový typ, Pof.7D IIp a s chybějící pomlčkou v přetisku za hodnotou "10" + další 3ks I. a II. díl, z toho 1x dofr. a zaslaný jako R (otvory z pořadače)
Vyvolávací cena: 500  +100,0 %
Vydraženo za: 1 000 Kč
3044
204244 - 1927-1946 SESTAVA / Pof.CZL2, CDV42, 49, 50, 65, CAZ1A, sest
1927-1946 SESTAVA / Pof.CZL2, CDV42, 49, 50, 65, CAZ1A, sestava 9ks dopisnic a zálepek, mj. obsahuje Znak 50h dvojitá, Zálepku Znak 1Kč, Adresní záznamní lístek Znak 50h modrá - český text, doplněno 3ks zálepek po roce 1945; vše nepoužité, pěkná kvalita
Vyvolávací cena: 700
3045
203316 - 1918 CDV3, 10/10h Velký monogram na rakouské dopisnici Kor
1918 CDV3, 10/10h Velký monogram na rakouské dopisnici Koruna 10h červená, neprošlá; bez poškození, vzácné, kat. 5.000Kč
Vyvolávací cena: 2 600  +111,5 %
Vydraženo za: 5 500 Kč
3046
204126 - 1918 CDV5a, sestava 4ks dopisnic Malý monogram - Karel 10/8
1918 CDV5a, sestava 4ks dopisnic Malý monogram - Karel 10/8h, nepoužité, z toho 3ks s přítiskem "Elektrické podniky hl. m. Prahy", 2x posun přetisku; bezvadné
Vyvolávací cena: 800
3047
3 800
204121 - 1919 CDV6, dopisnice Karel 10/8h s třířádkovým přetisk
1919 CDV6, dopisnice Karel 10/8h s třířádkovým přetiskem ČSR -10-; nepoužitá a bezvadná, kat. 5.000Kč
Vyvolávací cena: 1 600  +137,5 %
Vydraženo za: 3 800 Kč
3048
203317 - 1919 CDV6, Karel 10/8h, 3-řádkový přetisk ČSR -10-, pě
1919 CDV6, Karel 10/8h, 3-řádkový přetisk ČSR -10-, pěkné čitelné DR SLANÝ/ 10.I.19, firemní korespondence, velmi rané použití; bez poškození, vzácný výskyt, v kat. cena - , -
Vyvolávací cena: 3 000