Aukce 58 / Filatelie / ČSR I. / PČ 1919
Pof.70, Velké číslice 30h červená, I. typ; po nálepce, pěkný kus, zk. Mr, atest Vrba
Vyvolávací cena: Kč
Pof.71, Velké číslice 50h červená, II. typ; pěkný kus, zk. Mr, atest Vrba
Vyvolávací cena: Kč
2328
Pof.74, Malé číslice 15h červená, 2x 25-blok z různých částí archu; dobrá kvalita
Vyvolávací cena: Kč
Pof.82, Malé číslice 10K modrá, I. typ; nepatrná stopa po nálepce, zk. Mr., atest Mikulski
Vyvolávací cena: Kč
2330
Pof.82, Malé číslice 10K modrá, II. typ přetisku; lehká stopa po nálepce, opravený levý horní rohový zoubek, zk. Vrba
Vyvolávací cena: Kč
Pof.83-88, Přetisk PORTO 1h - 50/42h; kompletní série, 1h a 15/2h *, jinak svěží, zk. Gi, Mikulski, Darmietzel, Mr, kat. 7.190Kč
Vyvolávací cena: Kč
Pof.87, Přetisk PORTO 20/54h oranžová, II. typ přetisku; nepatrná stopa po nálepce, zk. Gi, Vrba
Vyvolávací cena: Kč
2335
Pof.91, 94, hodnoty 3f oranžová / černá, III. typ + 60f zelená / černá, IV. typ; lehké stopy po nálepce, zk. Vrba
Vyvolávací cena: Kč
Pof.111-117, Parlament 50h - 5K, hodnoty 3K (dvl) a 5K krajové; zk. Gi, Mr, Be, Vrba, kat. 5.300Kč
Vyvolávací cena: Kč
2338
Pof.116, Parlament 3K fialová / šedá, III. typ přetisku; svěží, zk. Vrba
Vyvolávací cena: Kč
Pof.117, 5Kč hnědá s levým okrajem s počítadlem, III. typ; svěží, zk. Gi a Vrba, kat. 3.850Kč
Vyvolávací cena: Kč
2340
Pof.119Pp, Karel 10f červená s převráceným přetiskem I. typu; nálepka, zk. Le, Vrba
Vyvolávací cena: Kč
2342
Pof.139, Červené číslice 30f, 2ks, I. a IV. typ; stopy po nálepce, zk. Mr, Vrba
Vyvolávací cena: Kč
2343
1920 sestava 2ks filatelisticky motivovaných R celistvostí z posledního dne platnosti 31.1.20, bohaté frankatury obsahují mj. Spěšná trojúhelník 2h, Koruna 6h, uherské Válečné 10f - 40f atd., podací znárodněné DR KRÁL. VINOHRADY 31.I.20; bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
2344
PADĚLKY / sestava 50ks různých padělků, mj. přetisky PČ 1919 na 5h Spěšná Trojúhelník, také Parlament 10K, dále "nezoubkované" SO 1920 Hradčany 10h apod.; vše označeno padělky, srovnávací materiál
Vyvolávací cena: Kč