1903 BENEŠOV - koláž čtyřlístek, vícebarevná lito, náměstí, Konopiště, nemocnice, klášter, DA, prošlé; lom v růžku patina, zachovaléVyvolávací cena: 400 Kč
1902 ZDICE - barevná litografická koláž, celkový pohled na město, cukrovar a nádraží doplněno květinami, Th. Böhm, DA, prošlá; pouze nepatrně omačkané růžkyVyvolávací cena: 300 Kč
1890 JINDŘICHOV U LETOVIC - barevná litografická koláž, zámek, celkový pohled, textilní továrny na krajky, DA, prošlé; zachovalé, bez poškozeníVyvolávací cena: 300 Kč
1898-1905 [SBÍRKY] OKRES BLANSKO / sestava 4ks pohlednic, Boskovice, Svitávky, Blansko, Černá Hora, vše litografie, 2x DA; různá kvalitaVyvolávací cena: 600 Kč +33,3 %
1940 BRNO - Obchodní škola - ubytovna SS, fotopohlednice, malý formát, vzadu s tištěným popisem Unterkunft 7. SS-T. St. Brün, zaslaná přes služební poštu do Vídně; bez poškození, vzácnéVyvolávací cena: 500 Kč
1899-1905 [SBÍRKY] OKRES BRNO + BRNO VENKOV / sestava 25ks pohlednic, Brno, Komárov, Královo Pole, Želešice, Ivančice, Podolí, Zastávka u Brna, Rosice, Vranov, Pohořelice, Přísnotice, Židlochovice, Pisárky, z toho 16ks litografie, koláže, DA; různá kvalitaVyvolávací cena: 1 600 Kč +212,5 %
1898 BŘEZÍ (Bratelsbrunn) - barevná litografická koláž, fara, radnice, obchod s vínem, škola, hospoda s hroznem vinné révy, vydal Joh. Knoth, DA, prošlá; bez vadyVyvolávací cena: 400 Kč
1898-1905 [SBÍRKY] OKRES BŘECLAV / sestava 14ks pohlednic, Hustopeče, Březí, Sedlec u Mikulova, Poštorná, Drnholec, Valtice, Moravská Nová Ves, Velké Pavlovice, z toho 12ks litografie, 1x reliéfní, DA; různá kvalitaVyvolávací cena: 2 000 Kč +80,0 %
1890 FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ (Frýdlant u Místku) - 2-záběrová barevná litografická koláž, huť, ústav Bedřichův, vydal K. Schwidernoch, DA, nepoužitá; luxusní stavVyvolávací cena: 500 Kč
1897-1905 [SBÍRKY] OKRES HODONÍN / sestava 12ks pohlednic, Hodonín, Strážnice, Čejč, Lužice, Veselí n. Moravou, z toho 11ks litografie, DA; různá kvalitaVyvolávací cena: 1 400 Kč +57,1 %
1897 JABLONECKÉ PASEKY (Bad Schlag bei Gablonz) - barevná litografická koláž, lázeňské budovy s železnicí a vlakem, tisk Ed. Strache, DA, prošlá; nepatrně omačkané růžky, velmi dobrý stavVyvolávací cena: 500 Kč
1898 ČESKÝ TĚŠÍN (Teschen) - barevná litografická koláž, znak města, zámek, náměstí, škola, kasárna, V. K. Prochazka, DA, prošlá; zachovaléVyvolávací cena: 500 Kč
1890 DOUBRAVA (Dombrová) - barevná litografická koláž, horník, doly, kostel, nádraží, K. Schwidernoch, DA, nepoužitá; pouze omačkané růžky a pravý okrajVyvolávací cena: 500 Kč
1897-1910 [SBÍRKY] OKRES KROMĚŘÍŽ / sestava 13ks pohlednic, Hulín, Kroměříž, Holešov, Kvasice, Střílky, Hostýn, z toho 10ks litografie, DA; různá kvalitaVyvolávací cena: 1 100 Kč +81,8 %
1900 MORAVSKÁ OSTRAVA - VRATIMOV (Rattimau) - vícezáběrová barevná litografická koláž, kostel, škola, celulózka, hotel, F. Hoblík Pardubitz, DA, prošlá; pouze nepatrně omačkané růžky, zachovaléVyvolávací cena: 500 Kč
1897 MORAVSKÁ OSTRAVA (Mähr. Ostrau) - litografická koláž permoníci, Německý dům a celkový pohled, nakladatel J. Kittl, DA, prošlé; nepatrné ohyb v růžcíchVyvolávací cena: 500 Kč
1890-1950 [SBÍRKY] PLZEŇ / velká sbírka 470ks pohlednic malého formátu ve 3 zásobnících, obsahuje Plzeň město, městské části, Plzeňský pivovar, Škodovy závody, Doubravka, Nezvěstice, Nebylov, Letná u Plzně, Doudlevce, Lochotín, Šťáhlavy, Škvrňany, Zábělá a další, litografie, koláže, fotopohledy, dlouhé adresy, prošlé i neprošlé; různá kvalita, ex HauznerVyvolávací cena: 20 000 Kč +260,0 %
1890-1910 [SBÍRKY] PRAŽSKÉ TYPY - REACH Zikmund / sestava 16ks fotopohlednic, s popisy, mj. slepec Matějček, hráči karet v příkopě Vyšehradském, Pepe Čuču plete punčochy, slepec Kilián, poslední hlásný sv. Víta p. Seidl, Švertásek prodává rybičky, vrátný vorář Buchta Podskalák, preclikář, párkář Sauer a další; bez poškození, sběrateli hledanéVyvolávací cena: 2 000 Kč +150,0 %
1897 PRAHA - Mikulandská ulice, čb přítisk rohového domu na zadní straně celinové dopisnice FJI. 2Kr, emise 1897, nepoužitá; bezvadnáVyvolávací cena: 1 000 Kč
1890-1910 [SBÍRKY] PRAHA - REACH Zikmund / sestava 17ks fotopohlednic, z toho 12ks originální foto s popisy, mj. ve Vratislavské ulici na Vyšehradě, zbouraný dům v Kanovnické ulici, opěrník v Saské uličce, dvorek na Haštalském nám., nároží na Vlašské ulici, ulička pod Emauzy, Pražské ghetto Střelná ulice, fotoreprodukce Staronová synagoga a další; bez poškození, sběrateli hledanéVyvolávací cena: 3 000 Kč +233,3 %
1907 KONICE - v budoucnosti, koláž, vzducholoď, tramvaje, auta, lidé na náměstí, kolorovaný sítotisk, vydal F. Klíč - Konice, prošlé; dolepená zn. a odřené růžkyVyvolávací cena: 1 500 Kč +33,3 %
1898-1908 [SBÍRKY] OKRES PROSTĚJOV / sestava 12ks pohlednic, Nezamyslice, Konice, Skřípov, Čechy u Prostějova, Plumlov, Biskupice, Brodek u Prostějova, z toho 10ks litografie, DA; různá kvalitaVyvolávací cena: 1 200 Kč +150,0 %
1905 KOJETÍN - v budoucnosti, koláž, vzducholoď, tramvaje, auta, lidé na náměstí, kolorovaný sítotisk, vydal A. Vláčilík - Kojetín, prošlé; skvrny v papíruVyvolávací cena: 1 500 Kč +46,7 %
1898 PŘEROV - barevná litografická koláž, pivovar, hotel, elektrárna a krojovaná dvojice, vydala Společenská tiskárna v Přerově, DA, prošlá; lom v růžku, lehká patinaVyvolávací cena: 300 Kč
1898-1920 [SBÍRKY] OKRES PŘEROV / sestava 11ks pohlednic, Drahotuše, Veselíčko, Kojetín, Horní Moštěnice, Přerov, Lipník n. Bečvou, z toho 5ks litografie, 5x koláž Přerov balon, židé, přístav, DA; různá kvalitaVyvolávací cena: 1 200 Kč +100,0 %
1905 LIBAVSKÉ ÚDOLÍ - (Liebauthal), koláž chlapec v kroji se záběrem na továrnu, kolorovaný světlotisk, prošlá; bez poškození, dekorativníVyvolávací cena: 900 Kč
1905 TEPLICE - (Ein Ausflug nach Teplitz), koláž pán s deštníkem se záběrem náměstí, kolorovaný světlotisk, DA, prošlé; lehká patina, zachovaléVyvolávací cena: 800 Kč
1908 SNĚŽKA - v budoucnosti (Schneekope in der Zukunft), koláž, vlak v tunelu s nádražím, balon, automobily, kolorovaný světlotisk, vydal Hermann Poy, Dresden, prošlé; odřené růžky, zachovaléVyvolávací cena: 800 Kč +25,0 %
1890 STARÝ HROZENKOV - vícezáběrová barevná litografická koláž, škola, kostel, krojovaná dvojice, Th. Böhm, DA, nepoužitá; bez vady, luxusníVyvolávací cena: 700 Kč
1899-1905 [SBÍRKY] OKRES UHERSKÉ HRADIŠTĚ / sestava 5ks pohlednic, Bojkovice, Uherský Brod, Buchlovice, Uherský Ostroh, Uherské Hradiště, vše litografie a DA; zachovaléVyvolávací cena: 600 Kč +83,3 %
1897-1910 [SBÍRKY] SESTAVA - OKR. ÚSTÍ NAD ORLICÍ / sestava 32ks pohlednic, obsahuje mj. Králiky, Landškroun, Třebovice, Jablonné nad Orlicí, Dobříkov, Knířov, Česká Třebová, Choceň, Kyšperk, Ústí nad Orlicí, Štíty, z toho 20ks litografie, mimo 1ks vše DA; převážně velmi dobrý stavVyvolávací cena: 5 000 Kč +30,0 %
1909 VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ (Wal. Meseritsch) - čtyřlístek, koláž, náměstí, gymnázium, Nová čtvrť, prošlá; pouze lehká patinaVyvolávací cena: 500 Kč
1897-1900 [SBÍRKY] OKRES VSETÍN / sestava 4ks pohlednic, Valašské Meziříčí, Rožnov p. Radh., Radhošť, z toho 3ks litografie, DA; zachovaléVyvolávací cena: 600 Kč +66,7 %
1898-1920 [SBÍRKY] OKRES VYŠKOV / sestava 15ks pohlednic, Vyškov, Kučerov, Ivanovice, Roštěmice, Rousínov, Bučovice, Habrovany, z toho 8ks litografie, 2x koláže, 1x fólie, DA; různá kvalitaVyvolávací cena: 1 300 Kč +115,4 %
1897-1910 [SBÍRKY] OKRES ZLÍN / sestava 13ks pohlednic, Napajedla, Vizovice, Lešná, Holešov, Luhačovice, Fryšták, Kvasice, z toho 7ks litografie, DA; různá kvalitaVyvolávací cena: 2 000 Kč +60,0 %
1897-1908 [SBÍRKY] OKRES ZNOJMO / sestava 9ks pohlednic, Jaroslavice, Štítary, Vymyslice, Hnanice, Hrušovany, Šafov, Bítov, Moravský Krumlov, z toho 7ks litografie, DA; různá kvalitaVyvolávací cena: 1 300 Kč +115,4 %
1899 VELKÉ MEZIŘÍČÍ - barevná litografická koláž, celkový pohled, náměstí, ulice, radnice, zámek, továrna, vydal V. Řeholka, DA, prošlá; smytá zn., jinak bez vadyVyvolávací cena: 300 Kč
1897-1905 [SBÍRKY] OKRES ŽĎÁR N. SÁZAVOU / sestava 7ks pohlednic, Fryšava, Velké Meziříčí, Bystřice n. Pernštýnem, Jimramov, Perštýn, z toho 5ks litografie, 1x reliéfní, DA; různá kvalitaVyvolávací cena: 1 000 Kč +60,0 %
1890-1910 [SBÍRKY] SESTAVA - ČECHY / sestava 24ks pohlednic, obsahuje pohlednice z okresů Nymburk, Mělník, Kolín, Kutná Hora, Kladno, a to mj. Žleby, Unhošť, Zlonice, Třebíz, Slaný, Žiželice n. Orlicí, Červené Pečky, Kolín, Zásmuky, Nymburk, Rožďálovice, Sadská, z toho 14ks litografie, převážně dlouhé adresy DA; různá kvalitaVyvolávací cena: 2 000 Kč +175,0 %
1894-1915 [SBÍRKY] SESTAVA - ČECHY / sestava 34ks pohlednic, obsaženy okresy Česká Lípa, Děčín, Chomutov, Teplice. Litoměřice, Louny a města jako Zákupy, Česká Lípa, Kravaře, Jiřetín p. Jedlovou, Děčín, Rumburk, Kadaň, Chomutov, Měděnec, Milešovka, Duchcov, Doksany, Štětí, Žatec, Terezín, Vejprty a další, z toho 21ks litografie, koláže, převážně dlouhé adresy DA; různá kvalitaVyvolávací cena: 3 000 Kč +150,0 %
1895-1908 [SBÍRKY] SESTAVA - ČECHY / sestava 14ks pohlednic, Praha, Německý dům, 2x koláž poštovní poukázka, 2x koláž okno, U Pinkasů, U Fleků, Chuchle, Stará synagoga, Stará Boleslav Houšťka, z toho 4x litografie, převážně DA; různá kvalitaVyvolávací cena: 700 Kč +242,9 %
1896-1910 [SBÍRKY] SESTAVA - ČECHY / sestava 20ks pohlednic, obsaženy okresy Sokolov, Cheb a Karlovy Vary, z míst Jindřichovice, Kynšperk n. Ohří, Cheb, Dalovice, Karlovy Vary, Mariánské Lázně, Františkovy Lázně a další, z toho 12ks litografie, reliéfní, koláž, lepolero atd., převážně dlouhé adresy DA; různá kvalitaVyvolávací cena: 1 000 Kč +300,0 %
1896-1910 [SBÍRKY] SESTAVA - ČECHY / sestava 23ks pohlednic, obsaženy okresy Plzeň, Klatovy, České Budějovice, Jindřichův Hradec, Domažlice, Tábor, Prachatice, Český Krumlov z míst Železná Ruda, Stráž n. Nežárkou, Třeboň, Římov, Hluboká, Soběslav, Veselí n. Lužnicí, Rožmberk, Kout, Vodňany a další, z toho 12ks litografie, reliéfní, koláž atd., převážně dlouhé adresy DA; různá kvalitaVyvolávací cena: 1 700 Kč +164,7 %
1897-1920 [SBÍRKY] SESTAVA - ČECHY / sestava 43ks pohlednic, obsaženy okresy Jičín, Rychnov n. Kněžnou, Náchod, Trutnov, místa jako Kopidlno, Jilemnice, Libáň, Miletín, Mlazovice, Nová Paka, Žamberk, Solnice, Vamberk, Přepych, Kvasiny, Poštýn, Týniště n. O., Dobrá, Opočno, Dobruška, Jaroměř, Chvalkovice, Police n. M., Josefov, Jánské Lázně, Žacléř, Dvůr Králové a další, z toho 34ks litografie, několik koláží, 2x reliéfní, 1x folie, převážně dlouhé adresy DA; různá kvalitaVyvolávací cena: 3 000 Kč +83,3 %
1898-1901 [SBÍRKY] SESTAVA - MORAVA / sestava 7ks pohlednic, obsaženy okresy Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, místa jako Moravské Budějovice, Náměšť n. Oslavou, Nový Etink, Rantířov, Jihlava a Stonařov, z toho 6ks litografie, DA; různá kvalitaVyvolávací cena: 800 Kč +50,0 %
1899-1910 [SBÍRKY] SESTAVA - ČECHY / sestava 23ks pohlednic, obsahuje pohlednice z okresů, Hradec Králové, Pardubice, Chrudim, Svitavy a Havličkův Brod a to mj. Smiřice, Třebechovice pod Orebem, Chlumec nad Cidlinou, Nechanice, Bydžov, Skuteč, Chroustovice, Hlinsko, Pardubice, Březová nad Svitavou, Litomyšl, Herálec a další, z toho 16ks litografie, koláže, folie, převážně dlouhé adresy DA; různá kvalitaVyvolávací cena: 2 000 Kč +90,0 %
1899-1920 [SBÍRKY] SESTAVA - ČECHY / sestava 10ks pohlednic, obsaženy okresy Liberec, Jablonec n. N., Semily, místa jako Turnov, Rokytnice n. Jizerou, Harrachov, Jilemnice, Hrádek n. Nisou, Železný Brod, Vratislavice n. Nisou a další, z toho 7ks litografie, reliéfní, převážně dlouhé adresy DA; různá kvalitaVyvolávací cena: 1 000 Kč +50,0 %
1900-1920 [SBÍRKY] SESTAVA ČS. MÍSTOPIS + MOTIV / sestava 29ks pohlednic malého formátu, obsahuje několik zajímavých kusů z čs. místopisu jako: opilecký pouzdrav ze Znojma, zlatodůl Roudný poblíže vrchu Blaníka, Těšín - nádraží, Vamberk po povodni a další, fotopohlednice T.G. Masaryk, Beneš, Kramář, Čs. legie ve Francii, sokolské, blahopřejné a část cizina; různá kvalitaVyvolávací cena: 1 000 Kč +240,0 %
1900-1940 [SBÍRKY] SESTAVA / cca 50ks pohlednic malého formátu, místopis z Čech mj. Podmokly, Ústí nad Labem, Děčín, Haida a další, doplněno cizinou z Německa, Rakouska a motivem jako vojenské, nacistická propaganda atd., několik litografií, DA, fotopohlednice; různá kvalitaVyvolávací cena: 1 000 Kč +100,0 %
1900-1960 [SBÍRKY] ČESKÝ MÍSTOPIS + CIZINA + MOTIV / sestava několika stovek pohlednic malého formátu, z velké části český místopis, část cizina, doplněno motivy jako blahopřejné, kroje či válečné, malá část velký formát mj. soubor Cyril Bouda - Tvář našich měst; různá kvalitaVyvolávací cena: 2 000 Kč +450,0 %
1910 MUKAČEVO v budoucnosti, čb pohlednice radnice s auty a vzducholoděmi, prošlé jako čs. PP; zachovalé, ojediněléVyvolávací cena: 1 000 Kč