1890 JINDŘICHOV U LETOVIC - barevná litografická koláž, zámek, celkový pohled, textilní továrny na krajky, DA, prošlé; zachovalé, bez poškozeníVyvolávací cena: 300 Kč
1898-1905 [SBÍRKY] OKRES BLANSKO / sestava 4ks pohlednic, Boskovice, Svitávky, Blansko, Černá Hora, vše litografie, 2x DA; různá kvalitaVyvolávací cena: 600 Kč +33,3 %