Online aukce 81 / Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Blansko

2452
263204 - 1890 JINDŘICHOV U LETOVIC - barevná litografická koláž,
1890 JINDŘICHOV U LETOVIC - barevná litografická koláž, zámek, celkový pohled, textilní továrny na krajky, DA, prošlé; zachovalé, bez poškození
Vyvolávací cena: 300
Vydraženo za: 300 Kč
2453
269817 - 1898-1905 [SBÍRKY]  OKRES BLANSKO / sestava 4ks pohlednic,
1898-1905 [SBÍRKY] OKRES BLANSKO / sestava 4ks pohlednic, Boskovice, Svitávky, Blansko, Černá Hora, vše litografie, 2x DA; různá kvalita
Vyvolávací cena: 600  +33,3 %
Vydraženo za: 800 Kč