1943 KT AUSCHWITZ / úřední předtištěný skládaný dopis, vyfr. zn. AH 12Pf, podací DR AUSCHWITZ 24.6.43, táborové cenzurní raz. "Geprüft 10 K.L. Auschwitz" v červené barvě; vodorovný přehyb, zachovaléVyvolávací cena: 1 100 Kč +136,4 %
1943 KT BUCHENWALD / nevyplněný formulář pro registraci nového vězně (označení RU pro vězně z území SSSR), použitý jako poznámkový papír a takto po válce vynesený ven jedním z pracovníků registratury vězňů; místy natržení v okraji, celkově zachovalé, ojediněléVyvolávací cena: 1 500 Kč
1943-1944 KT BUCHENWALD / příběh - sestava 2ks předtištěných obsahů dopisů od jednoho českého vězně, vše s cenzurními razítky na zadní straně; zachovaléVyvolávací cena: 300 Kč +266,7 %
1942 KT DACHAU / předtištěný skládaný formulář zaslaný do Protektorátu, vyfr. zn. A.H. 12Pf, podací DR DACHAU 18.8.42, cenzurní razítko "Postzenzurstelle K.L. Dachau" s parafou; zachovaléVyvolávací cena: 1 000 Kč +10,0 %
1940 KT FLOSSENBÜRG / předtištěný lístek zaslaný z KT do Domažlic, vyfr. zn. 6Pf s DR FLOSSENBÜRG 25.5.40, doplněno fialovým řádkovým Zensiert a parafou cenzora; bezvadnéVyvolávací cena: 1 500 Kč +100,0 %
1944 KT GUSEN / předtištěný skládaný dopis, určený pro KT Mauthausen / Gusen, rukopisně opraveno, vyfr. protektorátní (!) zn. AH 1,20K, podací DR SANKT GEORGEN / GUSEN 04.5.44, adresovano do Protektorátu, řádkové cenzurní raz. "Poststelle K.L.M./Gusen/ zensiert....." s parafou; roztrženo v okraji, patinaVyvolávací cena: 1 000 Kč +10,0 %
1941-1942 KT NEUENGAMME / příběh - sestava 3ks předtištěných obsahů dopisů od vězně jménem Vavřinec Míša (1894-1945, strážmistr na četnické stanici ve Valašské Polance), který strávil 5 let v několika koncentračních táborech (Dachau, Neuengamme, Mauthausen, Gusen) a zemřel krátce před osvobozením, vše s cenzurními razítky na zadní straně, 1x instrukce na formuláři přetištěny rámečkovým raz. "Pakete können ab sofort empfangen werden!"; zachovalé, zajímavéVyvolávací cena: 1 000 Kč +10,0 %
1943 KT NEUENGAMME předtištěná dopisnice vyplacena SR 6Pf HAMBURG/ 19.10.43, doplněno rámečkovým cenzurním raz. "Postzensur K.L. Ng./ zensiert ..." s parafou a řádkovým raz. "Auch Bücher/ Darf ich Epfangen", zasláno do protektorátu; přehyb a stopa po přilepení v okraji, malý výskyt!Vyvolávací cena: 1 700 Kč +29,4 %
1943 KT NEUENGAMME předtištěná zálepka vyplacena zn. AH 12Pf s DR HAMBURG - BERGEDORF 6.3.43, doplněno rámečkovým cenzurním raz. "Postzensur K.L. Ng./ zensiert ..." s parafou a řádkovým raz. "Auch Bücher/ Darf ich Epfangen", zasláno do protektorátu; drobné natržení v okraji a patina, malý výskyt!Vyvolávací cena: 1 700 Kč +252,9 %
1945 KT RAVENSBRÜCK / předtištěná skládaná zálepka vyfr. zn. 12Pf, DR FÜRSTENBERG 6.1.45, rámečkové táborové cenzurní raz. s parafou, adresováno do Protektorátu; bez okrajů, jinak bez vadyVyvolávací cena: 1 500 Kč +6,7 %
1941 KT SACHSENHAUSEN - ORANIENBURG / předtištěný lístek adresovaný do Protektorátu, vyfr. zn. Hindenburg 6Pf, podací PR ORANIENBURG 27.3.41, kruhové raz. Postzenzurstelle "E." na adresní straně; bezvadný stavVyvolávací cena: 900 Kč
1939-1940 KT SACHSENHAUSEN - ORANIENBURG / příběh - sestava 6ks předtištěných obsahů dopisů od jednoho českého vězně, vše s cenzurními razítky na zadní straně; zachovaléVyvolávací cena: 600 Kč +50,0 %
1941-1943 KT SACHSENHAUSEN - ORANIENBURG / sestava 4ks předtištěných zálepek adresovaných do Protektorátu, podací DR ORANIENBURG, různá cenzurní kruhová raz. K.L. Sachsenhausen/ E., G., K. a L. (zde stržená známka); zachovaléVyvolávací cena: 2 200 Kč