1880-1970 [SBÍRKY] ČESKÉ ZEMĚ / sestava 28ks celinových dopisnic a zálepek a 1x dopis, vše s raz. VLP, z toho z velké části řádková poskonduktérská převážně z oblasti severních a západních Čech, obsahuje mj. KOMUTAU - BODENBACH, GRASLITZ - FALKENAU, LISSA - TETSCHEN, RUMBURG - EBERSBACH, NIXDORF - RUMBURG, BOHM. LEIPA - BODENBACH a další, doplněno dobovým jízdním řádem Fahr-Ordung Dux - Bodenbacher Eisenbahn z roku 1874; převážně zachovaléVyvolávací cena: 2 000 Kč +10,0 %
1906-1918 ČESKÉ ZEMĚ / sestava 6ks pohlednic a 1 dopisnice s raz. poštoven, mj. LAUSCHE, HLUBOKÉ MAŠŮVKY, MEDONOST, SCHELESEN atd., zajímavé i jako místopisné pohlednice; zachovaléVyvolávací cena: 500 Kč
1912 SLOVENSKÉ ÚZEMÍ / poštovna JAHODNÁ (TOMÁŠIKOVO) - č. 2133, raz. č. 2 na uherské doručence bez frankatury, POZSONYEPERJES/ 912 MÁR 2/ Postai Ügyn jako příchozí, doplněno řádkovým raz. "Pozsonyeperjes nagyközség elüljáróságától", podací DR KIRÁLYRÉV/ 912 MÁR 1; raz. dobře čitelná, Tekeľ 30 bodů, pěkný stavVyvolávací cena: 400 Kč
1913 SLOVENSKÉ ÚZEMÍ / poštovna MAJCICHOV (ABRAHÁM) - č. 2200, uherská doručenka bez frankatury, DR ABRAHÁM 913 NOV 28 + úřední raz. POZSONYVÁR MEGYE ALISPÁNJA na přední straně, vzadu raz. poštovny MAJTÉNYPOZSONY VM./ 913 NOV 28/ Postai Ügyn + 1-kruhové raz. POZSONY WARMEGYE/ MAJTÉNY KÖZSEG/ 1910 vzadu; zajímavé, Tekeľ 50 bodů, dobrý stav
Vyvolávací cena: 500 Kč
1892 Mng.J92, dopisnice 2Kr hnědá, Mi. P72, s českým perfinem Mng.J92 JRS, použitým ve Vídni, DR WIEN 1/1 23.8.12., byl používán na více místech Monarchie; pěkný kusVyvolávací cena: 1 500 Kč
1914 Mng.V1, identifikační celistvost, firemní obálka s reklamou nakladatelství J. R. Vilímka v Praze, vyfr. zn. 10H FJ I. s perfinem "V", DR PRAHA 3/ 13.1.14; vzadu firemní přelepka, pěkný stavVyvolávací cena: 400 Kč
1911 Mng.W19, celá poštovní průvodka vydání 1907 s přitištěným kolkem 10H, vyfr. zn. 2K Mi.154 adresovaná do Švýcarska, známka i formulář (!) jsou opatřeny perfinem "WK" fy Waldes & Ko., podací DR VRŠOVICE 9.XII.11; bez poškození, perfinované formuláře z českého území se vyskytují velmi vzácně!
Vyvolávací cena: 1 400 Kč
1898 Mng.W34, identifikační celistvost, japonská barevná obrazová dopisnice (Buddha), graficky upravená jako novoroční blahopřání s reklamou na zadní straně, vyfr. zn. Mi.51 s perfinem "W.S./P.", importérský závod W. Staněk, DR PRAHA 1/ 29.XII.98; pěkný stavVyvolávací cena: 600 Kč
1896-1915 SESTAVA / 4ks identifikačních celistvostí s perfiny, 1x dopis v místě z r. 1896 s Mng.W11 "W.B.V" fy Wiener Bank Verein, Prag + dopisnice z r. 1908 s Mng.S52 "S.S.S." fy S. Schulhof, Praha + reklamní dopisnice z r. 1914 s Mng.V21 "V.v.J." Akciová pojišťovna Danubius, Praha + reklamní dopisnice fy Emil Stern, Troppau (Opava) s rakouským perfinem "N.S." použitým na čs. území v r. 1915; vše velmi dobrý stav
Vyvolávací cena: 600 Kč
1899-1905 SESTAVA / Mng.J103, sestava 3ks firemních lístků fy čokoládovny Jordan & Timaeus z Podmokel, perfin "J.&T." na zn. FJ I., 1x 2Kr hnědá a 2x vyfr. zn. 5H, vše s podacím DR BODENBACH, perfin bez poškození; bez poškozeníVyvolávací cena: 800 Kč
1866 DUNAJSKÁ PAROPLAVBA / výplatní známka Znak 5Sld s modrým raz. AGENZIE D.D.S.G. SISTOV; bezvadné, Müller jen razítko 200-600P, raz. úřadů Dunajské paroplavby jsou na výplatních zn. extrémně vzácná - viz Ferch. 4. díl, str. 786Vyvolávací cena: 4 000 Kč
1868 DUNAJSKÁ PAROPLAVBA / ANK.3I - 2ks 10Kr zelená na výstřižku s datovými raz. 12/10; velmi pěkná a extrémně vzácná frankatura pro dopis přes 1 lot, viz Ferch. IV, str. 787 - je známo jen několik frankatur s dvěma známkami, kat. pro dopis 15.000€, na výstřižku cca 2.000€, mimořádná nabídka!Vyvolávací cena: 7 000 Kč
1866-1868 DUNAJSKÁ PAROPLAVBA/ ANK.1-4; kompletní vydání Dunajské paroplavby, 17Kr červená a 10kr lila, zelená a červená, 3x na výstřižku, z toho 2x se vzácným modrým raz. LOM PALANKA; nadprůměrná kvalita, atraktivní a oblíbené známky, kat. 1.140€Vyvolávací cena: 4 500 Kč +11,1 %
1868 DUNAJSKÁ PAROPLAVBA / ANK.2, Znak 10Kr lila; bezvadný kus s modrým raz. WIDDIN a s dokonale zachovalou perforací; kat. 250€ + 100 %, mimořádný exemplář!Vyvolávací cena: 2 000 Kč
1897 LLOYD AUSTRIACO XVII / 14/9 97, modré kruhové raz. na pohlednici Terstu zaslané do Haidy, vyfr. zn. FJI 2Kr, doplněno řádkovým černým raz. COL LLOYD/ DA TRIESTE a příchozí DR HAIDA 16.9.97; zachovaléVyvolávací cena: 700 Kč +100,0 %
1874 [SBÍRKY] DUNAJSKÁ PAROPLAVBA / 22ks “Gepäck-Control-Marke” kolkové známky pro odbavení nákladu, nominál 20 a 40 Bani v různých barvách, Braila-Galaz, Galaz-Braila, Ostrov-Silistria, Ostrov-Kalaras and Kalaras-Sinistria, 1 extrémně vzácná lodní poštou použitá (!) 20B zelená; na listech ze specializované sbírky, mimořádná nabídka!Vyvolávací cena: 7 000 Kč
1916 K.u.K. Seeflugstation Pola, kulaté červené razítko se znakem, doplněno raz. MFP POLA/ 7.XII.16, adresováno na Moravu; zachovalé, luxusní otisky razítekVyvolávací cena: 400 Kč
1914-1918 [SBÍRKY] RAKOUSKÁ VÁLEČNÁ LODNÍ POŠTA / sbírka 36ks pohlednic, dopisů a lístků s razítky RU válečné námořní pošty, obsahuje mj. RADETZKY, SZIGETVÁR, LACROMA, LLOYD DAMPFER AFRICA, SZENT ISTVÁN, WIEN, UNTERSEEBOOT "10", ALPHA, ZRINY, ERZH. RUDOLF, MONARCH a další + doplněno 19ks pohlednic s vyobrazením válečných lodí a ponorky; různá kvalita, uloženo v v průhledných listech v kroužkových deskáchVyvolávací cena: 4 000 Kč +12,5 %
1918 VYDÁNÍ PRO ITÁLII / ANK.1-19, přetiskové Karel I. 2c/1H - 4L22c/4K, kompletní série ve 4-blocích; několikrát kzy, jinak velmi pěkná kvalita bez nálepky, kat. 304€+Vyvolávací cena: 1 000 Kč
1918 VYDÁNÍ PRO ITÁLII / Novinové Sass.3, 3a, ANK.22a, 22b, Merkur 11Cts 4-blok "dunkel zinnoberrot" (světlá) a 4-blok "lebhaft lila" (tmavá) - velmi vzácná barva, dochoval se jediný arch, nalezený v roce 2015 ve vídeňském poštovním archivu, ANK " - ", Sassone 2.500€, mimořádná nabídka, jsou známy jen tři 4-bloky tmavých!Vyvolávací cena: 7 500 Kč
1918 VYDÁNÍ PRO ITÁLII / ANK.24-25, přetiskové Spěšné 3c/2h - 6c/5h, kompletní série ve 4-blocích; dv a dvl na horních 2 zn. hodnoty 6c/5h, jinak svěží, kat. 600€+Vyvolávací cena: 2 000 Kč
1918-1919 VYDÁNÍ PRO ITÁLII / ANK.VII., XIII., nevydané Karel I. 27C/25H a 95C/90H ve 4-blocích; svěží, kat. 224€+ Vyvolávací cena: 800 Kč
1918/1919 VYDÁNÍ PRO ITÁLII / ANK.I.-XIV., nevydané přetiskové Karel I. 2c/1H - 1L6c/1K, kompletní série v 6-blocích, pouze koncovka 1L6c/1K ve 4-bloku; svěží, kat. 2.320€+, v blocích ojedinělé!Vyvolávací cena: 8 000 Kč
1918 VYDÁNÍ PRO ITÁLII / PARTIE / ARCHOVINA / Sass. 2, 4, 5, 6, 8, 15 - 6 hodnot Karel I., s přetisky v CENTESIMI, vše cca 100x v půlarších, dále Espressi, Sass.1 - bosenská spěšná 2H s přetiskem 3Cts, 25-blok a 3x 10-blok; bezvadné, kat. jako jednotlivé zn. 34.000€, mimořádný set s enormním katalogem, za symbolickou cenu!Vyvolávací cena: 6 000 Kč
K.u.K. LUFTFAHRTRUPPEN/ FLIGERETAPPENPARK 7, řádkové fialové raz. na pohlednici zaslané jako FP do Prahy s DR KOLOZSVÁR 917 Maj.25. (dnes Kluž v Rumunsku); zachovaléVyvolávací cena: 400 Kč
1918 LEMBERG - WIEN, sestava 3ks Let dopisů adresovaných do Vídně, vyfr. zn. přetiskové letecké emise, 1x 1,50+2,50K + výplatní zn. Karel 20h, 1x 4K + Karel 20h a 1x 4K + Karel 15h, vše podací LEMBERG 1/ 1.X.18 respektive 6.VI.18, doplněné let. raz. FLUGPOST/ LEMBERG a vzadu příchozím raz. FLUGPOST WIEN 1/ 2.X.18 respektive 6.VI.18; vše s přehybem, celkově zachovaléVyvolávací cena: 2 000 Kč +100,0 %