1867 Heilige Schrift des Alten und Neuen Testaments aus der Bulgata übersetzt von Dr. Joseph Franz von Allioli / zajímavá, nákladně zdobená publikace, celokožená, bohatě zlacená vazba, 1382 stran, 127 celostránkových barevných litografií, kovové aplikace na vazbě, celkové rozměry cca 41x32x8cm; nevýrazně poškozená vazba na hřbetu, jinak velmi pěkně zachovaléVyvolávací cena: 3 000 Kč
1945 KOMIKS / sestava 7 různých komiksů vydaných jako neprodejné pro potřeby vojáků U.S. Army ve 2. světové válce: JEEP COMICS, G.I. COMICS, OVERSEAS COMICS, často zajímavé vojenské příběhy z období 2. světové války, dále např. Superman, Kačer Donald, Pepek Námořník, Dick Tracey, Blondie, Prince Valiant apod.; místy stopy stáří, celkově pěkný zachovalý stav, velmi zajímavé, vzácné a ojedinělé!Vyvolávací cena: 5 000 Kč
1945 KOMIKS / SUPERMAN #34 / originální dobový komiks nakladatelství DC Comics, zajímavé příběhy z období 2. světové války, mj. Superman bojující proti japonskému císařskému námořnictvu apod.; drobné stopy stáří na obálce, jinak pěkný zachovalý stav, vzácné a ojedinělé!Vyvolávací cena: 10 000 Kč
1940 SLOVENSKO 1939-1945 / Hlinkova Dopravná Garda - Vznik a práca, IV. úsek Zvolen, krátký přehled činnosti HDG od jejího založení až do volby prvního prezidenta; stopy stáří převážně na deskách, celkově dobře zachovalé, hledanéVyvolávací cena: 3 000 Kč +50,0 %
1941 SLOVENSKO 1939-1945 / Kalendár Hlinkovy slovenskej ľudovej strany 1942, množství různých zajímavých článků, fotografií a informací z období válečného Slovenska; stopy stáří převážně na deskách, celkově dobře zachovalé, zajímavéVyvolávací cena: 1 000 Kč +10,0 %
1943 SLOVENSKO 1939-1945 / Mária, Božie veľdielo - Konferencie, prednesené v parížskom Notre-Dame vo Veľkom týždni roku 1931 (Henry Pinard de la Boullaye), vyzdobeno 5 dřevořezy L. Fully; stopy stáří převážně na deskách, celkově pěkně zachovalé, hledanéVyvolávací cena: 3 000 Kč