1940 BRNO - Obchodní škola - ubytovna SS, fotopohlednice, malý formát, vzadu s tištěným popisem Unterkunft 7. SS-T. St. Brün, zaslaná přes služební poštu do Vídně; bez poškození, vzácnéVyvolávací cena: 500 Kč
1899-1905 [SBÍRKY] OKRES BRNO + BRNO VENKOV / sestava 25ks pohlednic, Brno, Komárov, Královo Pole, Želešice, Ivančice, Podolí, Zastávka u Brna, Rosice, Vranov, Pohořelice, Přísnotice, Židlochovice, Pisárky, z toho 16ks litografie, koláže, DA; různá kvalitaVyvolávací cena: 1 600 Kč +212,5 %