1994 WORLD CUP UNITED STATES 1994 / sestava 5ks různých medailí, každá Ag 0.999, 40mm, 19,87 g; uloženo v původních plastových kaplích, patinaVyvolávací cena: 2 000 Kč +20,0 %
1998 DUKÁTY SVATÝ VÁCLAVE... / odražek 10-dukátu 1998, Ag 0.986, 42mm, 30 g; patinaVyvolávací cena: 500 Kč +80,0 %
1998 ZEMAN Karel (*1949), Ag medaile 150. výročí Kroměřížského sněmu, Ag 0.900, 50mm, 78,83 g, puncováno, vydala ČNS Kroměříž, náklad 450ks; duhová patina, včetně etue, oblíbený autorVyvolávací cena: 1 000 Kč +140,0 %
1998 ZEMAN Karel (*1949), Ms medaile 150. výročí Kroměřížského sněmu, mosaz, 50mm, 64,32 g, vydala ČNS Kroměříž, náklad 450ks; duhová patina, včetně etue, oblíbený autorVyvolávací cena: 500 Kč +20,0 %
2000 ČEŠTÍ PANOVNÍCI - FERDINAND V. a MARIE ANNA SAVOJSKÁ / sada 2ks Ag medailí (repliky korunovačních medailí na české vladaře), každá Ag 0.999, 35mm, celková hmotnost 59,3 g, puncováno, náklad 100ks; včetně etuí a certifikátů, pěkná patinaVyvolávací cena: 1 500 Kč +20,0 %
2005? ALFONS MUCHA - ČTVERO ROČNÍCH DOB / sestava 3ks různých medailí, každá Ag 0.999, 50mm, 49,3 g, puncováno; uloženo v původních plastových kaplích, patinaVyvolávací cena: 3 600 Kč +25,0 %
2005? STARÉ POVĚSTI ČESKÉ / sestava 5ks různých medailí, každá Ag 0.925, 40mm, 19,9 g, puncováno; uloženo v původních plastových kaplích (některé poškozené), místy patinaVyvolávací cena: 2 000 Kč +10,0 %
1960-2000 [SBÍRKY] PARTIE / více než 50ks různých medailí a žetonů, větší část Ag (puncováno, vysoká hmotnost), mnohé v originálních etuích s certifikáty; celková hmotnost přes 2,6kg, různá kvalita, doporučujeme prohlídkuVyvolávací cena: 10 000 Kč +10,0 %