Písemná aukce 18 / Filatelie / ČSR I. / Hradčany 1918 - nezoubkované
ZT hodnoty 25h, hnědoolivová barva, papír s lepem, ZP 78/I., V.kresba, IIa typ příčky, velmi lehké zahnědnutí v lepu, jinak dobrá kvalita, výjimečný výskyt
Vyvolávací cena: Kč
Pof.13N, 30h fialová, nepravidelné okraje, téměř neznatelná stopa, zk. Gi., Šu.
Vyvolávací cena: Kč
Pof.13N, 30h nezoubkovaná tmavě fialová s razítkem z ochoty, pěkný střih, zk. Kar, kat. 2400Kč
Vyvolávací cena: Kč
Pof.13N, 30h světlefialová, pěkné okraje, menší nálepka, zk. Lý, Gi, kat. 2800Kč
Vyvolávací cena: Kč
Pof.13N, 30h fialová, 2-páska s dvojím tiskem a 1x strojovým obtiskem, šikmý lom, černá skvrna vzadu, známkový papír s lepem, nezoubkované, zajímavé
Vyvolávací cena: Kč
ZT hodnoty 50h, neotypie, ze soutisku z I. soutěže, tmavě fialová barva, papír s lepem, široké okraje, zbytky nálepek, zk. Be., vzácný a hledaný kus
Vyvolávací cena: Kč
Pof.18STs, 75h svislá 2-páska, spojený spirálový typ, ZP 82, 92, TD 2, pěkné střihy, kat. 1400Kč
Vyvolávací cena: Kč
ZT hodnoty 75h v černozelené barvě na známkovém papíru s lepem, horní rohový kus s otiskem hřebu v okraji, nepatrná stopa po nálepce, zk. Kar.
Vyvolávací cena: Kč
Pof.22a, 200h fialově modrá, pravý horní rohový kus, lomy v okrajích, zk. Gil., Kar.
Vyvolávací cena: Kč
Pof.23, 300h zelenošedá, na okrajích barevné skvrny z nevyfrézovaných mezer, pro specialisty zajímavé, svěží
Vyvolávací cena: Kč
Pof.25 II, uzavřená spirála, krátká příčka, označeno, dobré okraje, dřívko v papíru jinak svěží, zk. Gi, kat. 1500Kč
Vyvolávací cena: Kč
Pof.25 IIa p, podtyp příčky na zn. 500h, ZP 46, TD 2, pěkný kus, lehké razítko, kat. 1500Kč
Vyvolávací cena: Kč
Pof.25 STp, 500h svislá 2-páska, spojený příčkový podtyp, ZP 46, 56, TD 2, čisté bez poškození, kat. 6000Kč (Merkur 15000Kč)
Vyvolávací cena: Kč
Pof.25, 500h hnědá, 4-blok, I. typ spirály, lehké stopy v horním okraji, kat. 750Kč
Vyvolávací cena: Kč
Pof.26, 1000h modrofialová, široké okraje, stopa po nálepce téměř neznatelná, zk. Kar., kat. 500Kč
Vyvolávací cena: Kč
Pof.26a, modrofialová ve 4-bloku, lehká stopa v horním okraji, zk. Šrámek, Škaloud, kat. 3100Kč
Vyvolávací cena: Kč