Písemná aukce 18 / Souvislé zobrazení
Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Brno-venkov
arrow_forward_ios
2414
1905 Vranov - lidé v uličce; DA, prošlá, lehké skvrny, zlomené růžky vpravo
Vyvolávací cena: Kč
2415
1900 VRANOV - rytina z roku 1740 na hnědém papíru; DA, nepoužitá, odřené růžky i okraje
Vyvolávací cena: Kč
2417
Vyvolávací cena: Kč
Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Bruntál
arrow_forward_ios
2418
Vyvolávací cena: Kč
2419
Vyvolávací cena: Kč
2420
1905 Krnov (Jägerndorf) - pohled přes rybník; DA, nepoužitá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Břeclav
arrow_forward_ios
2422
Vyvolávací cena: Kč
Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Česká Lípa
arrow_forward_ios
2424
1898 Jestřebí (Habstein) - povoz na ulici; DA, prošlá, odřené růžky, lehké skvrny
Vyvolávací cena: Kč
2426
1905 SLOUP V ČECHÁCH (Bürgstein) - restaurace Fichrelschänke, zlaceno; DA, nepoužitá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres České Budějovice
arrow_forward_ios
2427
Vyvolávací cena: Kč
2429
Vyvolávací cena: Kč
2430
Vyvolávací cena: Kč
2431
Vyvolávací cena: Kč
Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Český Krumlov
arrow_forward_ios
2432
1897 Český Krumlov - litografická koláž, rozhledna Kleť; DA, prošlá, výborný stav
Vyvolávací cena: Kč
2433
1894 Český Krumlov (Krumau) - 4okénková koláž, rozhledna Kleť; DA, prošlá, lehké skvrny
Vyvolávací cena: Kč
Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Děčín
arrow_forward_ios
2434
1905 Děčín (Tetschen) - litografická koláž, restaurant Peschke, interiér; DA, prošlá, stržená známka
Vyvolávací cena: Kč
Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Domažlice
arrow_forward_ios
2436
Rýzmberk - barevná lakovaná pohlednice s hradem a hostincem u Pešků, prošlé, velmi lehké lomy v dolních růžcích
Vyvolávací cena: Kč
Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Frýdek-Místek
arrow_forward_ios
2438
Vyvolávací cena: Kč
2439
1917 Paskov - 5okénková, nádraží, pivovar, zámek, most, náměstí; nepoužitá, luxusní
Vyvolávací cena: Kč
Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Havlíčkův Brod
arrow_forward_ios
2440
1898 Havlíčkův Brod (Německý Brod) - styl předchůdce pohlednice; DA, nepoužitá, oxidace v okrajích, zakulacené rohy, odřený spodní okraj
Vyvolávací cena: Kč
Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Hodonín
arrow_forward_ios
2441
1897 Kyjov (Gaya) - 3-okénková koláž, hnědý odstín; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2442
1897 Kyjov (Gaya) - 5-okénková koláž, sklárna, modrý odstín; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Hradec Králové
arrow_forward_ios
2443
1897 Hradec Králové - litografická koláž; DA, prošlá, odřené okraje, natržení v horním okraji (2mm)
Vyvolávací cena: Kč
2444
1904 Chlumec nad Cidlinou - čb koláž, lidé na náměstí; DA, prošlá, výborný stav
Vyvolávací cena: Kč
Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Cheb - Františkovy Lázně
arrow_forward_ios
2445
1897 Františkovy Lázně (Franzensbad) - 4okénková litografická koláž, bahenní lázně; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Cheb - Mariánské Lázně
arrow_forward_ios
2446
1900 Mariánské Lázně (Marienbad) - litografie, karikatura návštěvníků lázní; DA, prošlá, lehké skvrnky
Vyvolávací cena: Kč
Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Cheb
arrow_forward_ios
2447
1902 Aš (Asch) - litografická koláž, radnice, erb, tlačená, zlacená; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2448
1902 Cheb (Eger) - obrazová koláž "podloubí", Valdštejnský dům, Valdštejn ve štítku, zlaceno; DA, prošlá, zlomený růžek
Vyvolávací cena: Kč
2449
1924 PODHOŘÍ (Kreuzenstein) - zaniklá obec, výletní restaurace Mlýnek (Insel Mühlerl); prošlá, zachovalá
Vyvolávací cena: Kč
Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Chomutov
arrow_forward_ios
2450
Vyvolávací cena: Kč
2451
1909 Chomutov, 5-okénková barevná koláž uprostřed Kaiser Josef Strasse, prošlé, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
2452
1915 Chomutov, barevná koláž, náměstí s vojákem "O du mein Österreich!", prošlé bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
2453
1905 Chomutov, kolorovaná koláž pohled z okna na ulici Plattnerstrasse, prošlé, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Chrudim
arrow_forward_ios
Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Jablonec nad Nisou
arrow_forward_ios
2457
1902 Jablonec nad Nisou, pivovar, barevná koláž, DA, použitá, lehký lom a otlak z alba, jinak zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
2458
1900 MALÁ SKÁLA - litografická koláž, rozhledna Na Kopaninách; DA, nepoužitá, vzadu stopy po přilepení
Vyvolávací cena: Kč
2459
1898 MALÁ SKÁLA (Kleinskal) - předchůdce pohlednice, DA, prošlá, velmi lehké skvrny
Vyvolávací cena: Kč
Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Jičín
arrow_forward_ios
2460
1926 Dřevěnice - 3okénková, pivovar, hostinec, obchod; nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2462
1906 Jičín - fotografická koláž, 3okénková pohlednice, dáma v šatech; prošlá, lehké skvrny
Vyvolávací cena: Kč
2463
1899 Jičín - litografická koláž, Prachovské skály; DA, prošlá, zlomený růžek, vzadu stopy po přilepení
Vyvolávací cena: Kč
Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Jihlava
arrow_forward_ios
2466
1900 Jihlava (Iglau) - litografická koláž, dívka v kroji, plavecká škola; DA, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Jindřichův Hradec
arrow_forward_ios
2467
1914 Jarošov nad Nežárkou - čb 8-okénková pohlednice, mj. mlékárna, hostinec, fara aj., použitá, zachovalá
Vyvolávací cena: Kč
2468
1900 Jindřichův Hradec - litografická koláž, zimní pohledy, bruslaři na zamrzlém rybníku; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2469
1904 Jindřichův Hradec - pohled přes řeku, tlačená, široký ozdobný zlacený rámeček; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2470
Vyvolávací cena: Kč
Pohlednice / Místopis / Česká republika / lázně Karlovy Vary
arrow_forward_ios
2471
1901 Karlovy Vary (Karlsbad) - litografická koláž "čtyřlístek", kostely; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2472
1901 Karlovy Vary (Karlsbad) - litografická koláž "čtyřlístek", rozhledny; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč