Prohlížíte si aukci v archivu, v této aukci již nelze dražit!
Sálová aukce 40 / Největší zájem
warning
info
Aktuálně běží Online aukce 75, kde můžete najít podobné položky a dražit!
1324
+4
1944- Kříž za Lenina + Medaile Za vězeňskou službu XV., X a V + medaile Štětínského vojvodství Gryf Szczecinski, pozlacený obecný kov, smalt + medaile Za zaslugi wojewódstwa plockiego, odznak, etue
Vyvolávací cena: Kč
U:X
1326
+2
1944- Medaile Za účast v obraně lidové moci Manifest 1944 + medaile Za účast v obranné válce 1939 + Kříž Varšavských povstalců + medaile Rodla + Osvětimský kříž
Vyvolávací cena: Kč
U:X
1328
+2
1944- Medaile Zasluźonym na polu chwaly II. stupeň, postříbřená + III. stupeň, bronz
Vyvolávací cena: Kč
U:X
1331
+2
1944- Záslužný kříž RP, bronz + Záslužný kříž ZSMP + Pamětní kříž Velkopolského povstání
Vyvolávací cena: Kč
U:X
1332
+2
1945- Medaile Za Warszawe + medaile Za Odre - Nyse - Baltyk + medaile Vítězství a svoboda + Válečný kříž
Vyvolávací cena: Kč
U:X
1333
+2
1945- Pamětní kříž 3. divize karpatských střelců, 50. výročí 1992 + Pamětní kříž 5. divize pěchoty, 30. výročí 1971
Vyvolávací cena: Kč
U:X
1335
+2
1989- Kříž Za wybitne zaslugi dla Ligi obrony kraju, 1x zlatý, 1x stříbrný + medaile Armia Krajowa, vzor 1992 + medaile Za zásluhy o obranu vlasti, vzor 1991
Vyvolávací cena: Kč
U:X
1336
+1
1944 [SBÍRKY] sestava 11ks medailí Za dlouholeté manželské soužití + Kříž polského Červeného kříže + medaile za Záchranu života a majetku + Za zvládání povodní + 2x Odznak za 25 a 35 let práce v hornictví + odznak Przododnikom pracy + klopová miniatura + medaile Na stráži míru + medaile Braterstwo broni
Vyvolávací cena: Kč
U:O5
1337
+1
1944- [SBÍRKY] sestava 8ks medailí, obsahuje medaile: Za zásluhy o dopravu, bronzová + Za účast v bitvě o Berlín + Za zásluhy o ochranu hranice + komise národní výchovy + Za zásluhy dobrovolných hasičů + Kříž svazu dobrovolných hasičů + 30 a 40 let Lidového Polska
Vyvolávací cena: Kč
U:O5
1340
+2
1922-1938 Zlatá medaile za zásluhy, pozlaceno, průměr 45mm; originální etue, Hauser 14
Vyvolávací cena: Kč
U:X
1341
+1
1945- BURGERLAND Pamětní medaile na připojení Burgerlandu k Rakousku v roce 1921, zlacený bronz, Schmidt Abb. 81
Vyvolávací cena: Kč
U:X
1343
+1
1945- DOLNÍ RAKOUSY Stříbrné čestné vyznamenání za zásluhy, postříbřený kříž, smaltovaný znak, Schmidt Abb. 107
Vyvolávací cena: Kč
U:X
1344
+1
1945- HORNÍ RAKOUSY - Medaile za nasazení při povodních r. 1954, bronz, Schmidt Abb. 127 + Štýrsko - Medaile za nasazení při povodních, bronz, Schmidt Abb. 166 + Zemský svaz bývalých vojáků Dolních Rakous - medaile Za zvláštní zásluhy, pozlacený bronz
Vyvolávací cena: Kč
U:X
1346
+1
1945- Rakouská společnost Alberta Schweitzera - bronzová medaile PRO MERITO, dámská stuha
Vyvolávací cena: Kč
U:X
1351
+3
1945- Zlatá medaile za zásluhy, pozlacená bronz, originální etue, značeno Anton Reiterer Wien, Schmidt Abb. 19
Vyvolávací cena: Kč
U:X
1352
+1
1945- Zlatý odznak za zásluhy, pozlacený kříž maltézského typu; Schmidt Abb. 17
Vyvolávací cena: Kč
U:X
1353
+1
1964 Rakouská olympijská medaile 1964, postříbření OK; Schmidt Abb. 45
Vyvolávací cena: Kč
U:X
1364
+2
1913 Medaile národního nadšení (překročení Dunaje), BK patinovaný; původní nošená stuha
Vyvolávací cena: Kč
U:X
1370
+2
1939-1942 Medaile na paměť 100. výročí narození krále Carola I., bronz + medaile Křížové tažení proti komunismu
Vyvolávací cena: Kč
U:X
1382
+1
Řád mateřské slávy, 3. třída, č. 938315, stříbro patinované, závěs smalt; Herfurth 2.12.3
Vyvolávací cena: Kč
U:X
1535
1858 HABSBURSKÁ MONARCHIE úřední listina s razítkem a kolkem 6Kr C.M., datovaná 31.10.1858, Brno - poslední den platnosti; velmi dobrý stav, hledané!
Vyvolávací cena: Kč
U:A3s|
1536
1859 RAKOUSKO kvitance z 31.XII.1859 se smíšenou frankaturou listinných kolků I. a II. emise, kolek 3Kr C.M. již 14 měsíců po platnosti (!), velmi hledané
Vyvolávací cena: Kč
U:A3s|
1538
1860 HABSBURSKÁ MONARCHIE listina se 2 kolky emise 1858 v záhlaví (6Kr + 7Kr), kolek 7Kr na modrém papíru, původně bez vodorovné perforace, široké střihy; vzácné, pěkné, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
U:A3s|
1539
1860 HABSBURSKÁ MONARCHIE recese na částku 14.000 zlatých s kolky emise 1858, 12 Zl (15½) a 50Kr, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
U:A3s|
1540
1861 RAKOUSKO listina s kolkem 15Kr s odstřiženou dolní částí - velmi vzácné, hledané (!), šlechtický podpis
Vyvolávací cena: Kč
U:A3s|
1543
1862 HABSBURSKÁ MONARCHIE listina se 2 kolky II. emise v záhlaví (4Kr + 15Kr), kolek 15Kr původně bez vodorovné perforace, vzácné, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
U:A3s|
1545
+2
1863 RAKOUSKO listina s vysokou barevnou frankaturou kolků 2. emise 5Kr + 8Fl + 14Fl + 14Fl + 20Fl, první kolek 14Fl je ze spodního okraje TL; listina bez ohybů (!), výborný stav, vzácné
Vyvolávací cena: Kč
U:A3s|
1546
1866 RAKOUSKO česky psané potvrzení, v záhlaví smíšená frankatura kolků emise II a III, vzácný souběh kolků stejných hodnot 3Kr u obou emisí (kolky z II. emise po době platnosti), hledané
Vyvolávací cena: Kč
U:A3s|
1548
1868 RAKOUSKO - UHERSKO kvitance se smíšenou frankaturou listinných kolků II. a III. emise 15Fl a 2,50Fl v záhlaví (vynechaná perforace v okraji), hezké, hledané
Vyvolávací cena: Kč
U:A3s|
1549
+1
1868 RAKOUSKO - UHERSKO listina ze dne 17.8.68 s kolkem 3Kr emise 1866, Koř.127 a kolkem 10Kr emise 1858 (kolek neplatný již dva a půl roku), Koř.89, prvotní smíšená frankatura s nalepeným kolkem; bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
U:A3s|
1550
1869 RAKOUSKO - UHERSKO nájemní smlouva se smíšenou frankaturou II. a III. emise v záhlaví (2Fl + 3x 12Fl !! z II. emise a 60Kr + 50Kr v textu), všechny kolky v době platnosti, dokonalý stav
Vyvolávací cena: Kč
U:A3s|
1551
1869 RAKOUSKO - UHERSKO pachtovní smlouva se smíšenou frankaturou listinných kolků II. a III. emise 50Kr, 1Fl a 1Fl z různých TL, 15Fl s průsvitkou "M", 3x 20Fl z různých TL, 2x pečeť, hezké
Vyvolávací cena: Kč
U:A3s|
1552
1870 RAKOUSKO - UHERSKO firemní účet fy W. Burkart, Brno, z 1.VIII.1870 s vylepenými listinnými kolky 5Kr emise 1870 a dvěma kolky 1Kr po platnosti z předešlých emisí; zajímavé, hledané
Vyvolávací cena: Kč
U:A3s|
1553
1870 RAKOUSKO - UHERSKO kvitance se smíšenou frankaturou kolků emise 1867 3Kr a 1870 60Kr v záhlaví; vzácné, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
U:A3s|
1556
+1
1875 RAKOUSKO - UHERSKO tištěný účet za plyn se smíšenou frankaturou kolků emise 1875 a 1870 - poslední den platnosti (!); dekorativní, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
U:A4
1561
1884 RAKOUSKO - UHERSKO kvitance s velmi vzácnou smíšenou frankaturou kolků stejné hodnoty z různých emisí - 3Kr/ emise 1883 + již více než rok neplatný kolek 3Kr/ emise 1881; zajímavé
Vyvolávací cena: Kč
U:A3s|
1223
+3
1945- Řád Za vojenské zásluhy se stříbrnými meči, 2. třída, puncováno Ag 900, originální etue
Vyvolávací cena: Kč
U:X
1296
+2
1962 DOLNÍ SASKO Medaile Povodeň 1952, pozlacený bronz + SASKO-ANHALTSKO Medaile Povodeň 1952, bronz, malá stužka, miniatura na jehle
Vyvolávací cena: Kč
U:X
1316
+4
1944- Řádový odznak POLONIA RESTITUTA, 5. třída - rytíř, vzor 1944; originální etue
Vyvolávací cena: Kč
U:X
1323
+2
1944- Kříž J. Krasického, 1.-3. třída + medaile X. výročí Lidového Polska
Vyvolávací cena: Kč
U:X
1342
+1
1945- DOLNÍ RAKOUSY Stříbrná medaile za zásluhy, postříbřený bronz, Schmidt Abb. 110
Vyvolávací cena: Kč
U:X
1350
+1
1945- Vojenská služební medaile, bronzový stupeň, Schmidt Abb. 39 + Korutany - Děkovná medaile za nasazení při pohromách, bronz, Schmidt Abb. 96
Vyvolávací cena: Kč
U:X
1363
+2
1906 Jubilejní medaile na 40 let vlády Carola I. 1866-1906 pro civilní a vojenské osoby; 2ks, nové stuhy
Vyvolávací cena: Kč
U:X
1547
+1
1866 RAKOUSKO listina ze dne 22.8.66 s platným kolkem 7Kr emise 1866 a již půl roku neplatným kolkem 25Kr emise 1858, znehodnoceno křížovým škrtem, prvotní smíšená frankatura; bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
U:A3s|
1562
1888 RAKOUSKO - UHERSKO kvitance se smíšenou frankaturou kolků 60Kr emise 1885 a 3Kr emise 1888 k datu 31.III.1888 (poslední den platnosti kolku 60Kr); pěkné, hledané
Vyvolávací cena: Kč
U:A3s|