Sálová aukce 40 / Největší zájem

warning
Prohlížíte si aukci v archivu, v této aukci již nelze dražit!
info
Aktuálně běží Online aukce 75, kde můžete najít podobné položky a dražit!
Zobrazení:view_columnview_stream
153742 - 1944- Kříž za Lenina + Medaile Za vězeňskou službu XV.
+4
Jakost
1944- Kříž za Lenina + Medaile Za vězeňskou službu XV., X a V + medaile Štětínského vojvodství Gryf Szczecinski, pozlacený obecný kov, smalt + medaile Za zaslugi wojewódstwa plockiego, odznak, etue
Vyvolávací cena:
U:X
153727 - 1944- Medaile Sily zbrojne w sluźbie Ojczyzny, V, X, XV, XX
+2
Jakost
1944- Medaile Sily zbrojne w sluźbie Ojczyzny, V, X, XV, XX; 4ks
Vyvolávací cena:
U:X
153740 - 1944- Medaile Za účast v obraně lidové moci Manifest 194
+2
Jakost
1944- Medaile Za účast v obraně lidové moci Manifest 1944 + medaile Za účast v obranné válce 1939 + Kříž Varšavských povstalců + medaile Rodla + Osvětimský kříž
Vyvolávací cena:
U:X
153736 - 1944- Medaile Za zaslugi dla obronosći kraju, I., II. a III
+2
Jakost
1944- Medaile Za zaslugi dla obronosći kraju, I., II. a III. stupeň
Vyvolávací cena:
U:X
153724 - 1944- Medaile Zasluźonym na polu chwaly II. stupeň, postř
+2
Jakost
1944- Medaile Zasluźonym na polu chwaly II. stupeň, postříbřená + III. stupeň, bronz
Vyvolávací cena:
U:X
153730 - 1944- Záslužný kříž Polské republiky 1., 2. a 3. tř
+2
Jakost
1944- Záslužný kříž Polské republiky 1., 2. a 3. třída
Vyvolávací cena:
U:X
153728 - 1944- Záslužný kříž RP, bronz + Záslužný kříž ZS
+2
Jakost
1944- Záslužný kříž RP, bronz + Záslužný kříž ZSMP + Pamětní kříž Velkopolského povstání
Vyvolávací cena:
U:X
153722 - 1945- Medaile Za Warszawe + medaile Za Odre - Nyse - Baltyk
+2
Jakost
1945- Medaile Za Warszawe + medaile Za Odre - Nyse - Baltyk + medaile Vítězství a svoboda + Válečný kříž
Vyvolávací cena:
U:X
153719 - 1945- Pamětní kříž 3. divize karpatských střelců, 50
+2
Jakost
1945- Pamětní kříž 3. divize karpatských střelců, 50. výročí 1992 + Pamětní kříž 5. divize pěchoty, 30. výročí 1971
Vyvolávací cena:
U:X
153721 - 1945- Pamětní kříž polských sil na Západě + Pamětn
+2
Jakost
1945- Pamětní kříž polských sil na Západě + Pamětní kříž WRZESIEŃ
Vyvolávací cena:
U:X
153744 - 1989- Kříž Za wybitne zaslugi dla Ligi obrony kraju, 1x z
+2
Jakost
1989- Kříž Za wybitne zaslugi dla Ligi obrony kraju, 1x zlatý, 1x stříbrný + medaile Armia Krajowa, vzor 1992 + medaile Za zásluhy o obranu vlasti, vzor 1991
Vyvolávací cena:
U:X
153733 - 1944 [SBÍRKY]  sestava 11ks medailí Za dlouholeté manžel
+1
Jakost
1944 [SBÍRKY] sestava 11ks medailí Za dlouholeté manželské soužití + Kříž polského Červeného kříže + medaile za Záchranu života a majetku + Za zvládání povodní + 2x Odznak za 25 a 35 let práce v hornictví + odznak Przododnikom pracy + klopová miniatura + medaile Na stráži míru + medaile Braterstwo broni
Vyvolávací cena:
U:O5
153738 - 1944- [SBÍRKY]  sestava 8ks medailí, obsahuje medaile: Za
+1
Jakost
1944- [SBÍRKY] sestava 8ks medailí, obsahuje medaile: Za zásluhy o dopravu, bronzová + Za účast v bitvě o Berlín + Za zásluhy o ochranu hranice + komise národní výchovy + Za zásluhy dobrovolných hasičů + Kříž svazu dobrovolných hasičů + 30 a 40 let Lidového Polska
Vyvolávací cena:
U:O5
153241 - 1922-1938 Zlatá medaile za zásluhy, pozlaceno, průměr 45
+2
Jakost
1922-1938 Zlatá medaile za zásluhy, pozlaceno, průměr 45mm; originální etue, Hauser 14
Vyvolávací cena:
U:X
153696 - 1945- BURGERLAND Pamětní medaile na připojení Burgerland
+1
Jakost
1945- BURGERLAND Pamětní medaile na připojení Burgerlandu k Rakousku v roce 1921, zlacený bronz, Schmidt Abb. 81
Vyvolávací cena:
U:X
153698 - 1945- DOLNÍ RAKOUSY  Stříbrné čestné vyznamenání za
+1
Jakost
1945- DOLNÍ RAKOUSY Stříbrné čestné vyznamenání za zásluhy, postříbřený kříž, smaltovaný znak, Schmidt Abb. 107
Vyvolávací cena:
U:X
153700 - 1945- HORNÍ RAKOUSY - Medaile za nasazení při povodních
+1
Jakost
1945- HORNÍ RAKOUSY - Medaile za nasazení při povodních r. 1954, bronz, Schmidt Abb. 127 + Štýrsko - Medaile za nasazení při povodních, bronz, Schmidt Abb. 166 + Zemský svaz bývalých vojáků Dolních Rakous - medaile Za zvláštní zásluhy, pozlacený bronz
Vyvolávací cena:
U:X
153702 - 1945- Rakouská společnost Alberta Schweitzera - bronzová
+1
Jakost
1945- Rakouská společnost Alberta Schweitzera - bronzová medaile PRO MERITO, dámská stuha
Vyvolávací cena:
U:X
153695 - 1945- Zlatá medaile za zásluhy, pozlacená bronz, originá
+3
Jakost
1945- Zlatá medaile za zásluhy, pozlacená bronz, originální etue, značeno Anton Reiterer Wien, Schmidt Abb. 19
Vyvolávací cena:
U:X
153243 - 1945- Zlatý odznak za zásluhy, pozlacený kříž maltézs
+1
Jakost
1945- Zlatý odznak za zásluhy, pozlacený kříž maltézského typu; Schmidt Abb. 17
Vyvolávací cena:
U:X
153245 - 1964 Rakouská olympijská medaile 1964, postříbření OK;
+1
Jakost
1964 Rakouská olympijská medaile 1964, postříbření OK; Schmidt Abb. 45
Vyvolávací cena:
U:X
153314 - 1898 Medaile Za odměnu práce ve vyučování, 1. třída,
+2
Jakost
1898 Medaile Za odměnu práce ve vyučování, 1. třída, pozlacená
Vyvolávací cena:
U:X
153319 - 1913 Medaile národního nadšení (překročení Dunaje), B
+2
Jakost
1913 Medaile národního nadšení (překročení Dunaje), BK patinovaný; původní nošená stuha
Vyvolávací cena:
U:X
153322 - 1939-1942 Medaile na paměť 100. výročí narození krále
+2
Jakost
1939-1942 Medaile na paměť 100. výročí narození krále Carola I., bronz + medaile Křížové tažení proti komunismu
Vyvolávací cena:
U:X
153324 -  Medaile práce, BK + medaile Vojenská statečnost, pozlace
+1
Jakost
Medaile práce, BK + medaile Vojenská statečnost, pozlacený bronz
Vyvolávací cena:
U:X
153465 -  Řád mateřské slávy, 3. třída, č. 938315, stříbro
+1
Jakost
Řád mateřské slávy, 3. třída, č. 938315, stříbro patinované, závěs smalt; Herfurth 2.12.3
Vyvolávací cena:
U:X
138732 - 1858 HABSBURSKÁ MONARCHIE  úřední listina s razítkem a
Jakost
1858 HABSBURSKÁ MONARCHIE úřední listina s razítkem a kolkem 6Kr C.M., datovaná 31.10.1858, Brno - poslední den platnosti; velmi dobrý stav, hledané!
Vyvolávací cena:
U:A3s|
126652 - 1859 RAKOUSKO  kvitance z 31.XII.1859 se smíšenou frankatu
Jakost
1859 RAKOUSKO kvitance z 31.XII.1859 se smíšenou frankaturou listinných kolků I. a II. emise, kolek 3Kr C.M. již 14 měsíců po platnosti (!), velmi hledané
Vyvolávací cena:
U:A3s|
128980 - 1860 HABSBURSKÁ MONARCHIE  listina se 2 kolky emise 1858 v
Jakost
1860 HABSBURSKÁ MONARCHIE listina se 2 kolky emise 1858 v záhlaví (6Kr + 7Kr), kolek 7Kr na modrém papíru, původně bez vodorovné perforace, široké střihy; vzácné, pěkné, zachovalé
Vyvolávací cena:
U:A3s|
77734 - 1860 HABSBURSKÁ MONARCHIE  recese na částku 14.000 zlatý
Jakost
1860 HABSBURSKÁ MONARCHIE recese na částku 14.000 zlatých s kolky emise 1858, 12 Zl (15½) a 50Kr, dobrý stav
Vyvolávací cena:
U:A3s|
128982 - 1861 RAKOUSKO  listina s kolkem 15Kr s odstřiženou dolní
Jakost
1861 RAKOUSKO listina s kolkem 15Kr s odstřiženou dolní částí - velmi vzácné, hledané (!), šlechtický podpis
Vyvolávací cena:
U:A3s|
128981 - 1862 HABSBURSKÁ MONARCHIE  listina se 2 kolky II. emise v z
Jakost
1862 HABSBURSKÁ MONARCHIE listina se 2 kolky II. emise v záhlaví (4Kr + 15Kr), kolek 15Kr původně bez vodorovné perforace, vzácné, zachovalé
Vyvolávací cena:
U:A3s|
148355 - 1863 RAKOUSKO  listina s vysokou barevnou frankaturou kolků
+2
Jakost
1863 RAKOUSKO listina s vysokou barevnou frankaturou kolků 2. emise 5Kr + 8Fl + 14Fl + 14Fl + 20Fl, první kolek 14Fl je ze spodního okraje TL; listina bez ohybů (!), výborný stav, vzácné
Vyvolávací cena:
U:A3s|
128952 - 1866 RAKOUSKO  česky psané potvrzení, v záhlaví smíše
Jakost
1866 RAKOUSKO česky psané potvrzení, v záhlaví smíšená frankatura kolků emise II a III, vzácný souběh kolků stejných hodnot 3Kr u obou emisí (kolky z II. emise po době platnosti), hledané
Vyvolávací cena:
U:A3s|
126658 - 1868 RAKOUSKO - UHERSKO  kvitance se smíšenou frankaturou
Jakost
1868 RAKOUSKO - UHERSKO kvitance se smíšenou frankaturou listinných kolků II. a III. emise 15Fl a 2,50Fl v záhlaví (vynechaná perforace v okraji), hezké, hledané
Vyvolávací cena:
U:A3s|
121441 - 1868 RAKOUSKO - UHERSKO  listina ze dne 17.8.68 s kolkem 3Kr
+1
Jakost
1868 RAKOUSKO - UHERSKO listina ze dne 17.8.68 s kolkem 3Kr emise 1866, Koř.127 a kolkem 10Kr emise 1858 (kolek neplatný již dva a půl roku), Koř.89, prvotní smíšená frankatura s nalepeným kolkem; bez poškození
Vyvolávací cena:
U:A3s|
132984 - 1869 RAKOUSKO - UHERSKO  nájemní smlouva se smíšenou fra
Jakost
1869 RAKOUSKO - UHERSKO nájemní smlouva se smíšenou frankaturou II. a III. emise v záhlaví (2Fl + 3x 12Fl !! z II. emise a 60Kr + 50Kr v textu), všechny kolky v době platnosti, dokonalý stav
Vyvolávací cena:
U:A3s|
126659 - 1869 RAKOUSKO - UHERSKO  pachtovní smlouva se smíšenou fr
Jakost
1869 RAKOUSKO - UHERSKO pachtovní smlouva se smíšenou frankaturou listinných kolků II. a III. emise 50Kr, 1Fl a 1Fl z různých TL, 15Fl s průsvitkou "M", 3x 20Fl z různých TL, 2x pečeť, hezké
Vyvolávací cena:
U:A3s|
126680 - 1870 RAKOUSKO - UHERSKO  firemní účet fy W. Burkart, Brno
Jakost
1870 RAKOUSKO - UHERSKO firemní účet fy W. Burkart, Brno, z 1.VIII.1870 s vylepenými listinnými kolky 5Kr emise 1870 a dvěma kolky 1Kr po platnosti z předešlých emisí; zajímavé, hledané
Vyvolávací cena:
U:A3s|
152367 - 1870 RAKOUSKO - UHERSKO  kvitance se smíšenou frankaturou
Jakost
1870 RAKOUSKO - UHERSKO kvitance se smíšenou frankaturou kolků emise 1867 3Kr a 1870 60Kr v záhlaví; vzácné, dobrý stav
Vyvolávací cena:
U:A3s|
152364 - 1875 RAKOUSKO - UHERSKO  tištěný účet za plyn se smíš
+1
Jakost
1875 RAKOUSKO - UHERSKO tištěný účet za plyn se smíšenou frankaturou kolků emise 1875 a 1870 - poslední den platnosti (!); dekorativní, dobrý stav
Vyvolávací cena:
U:A4
152370 - 1884 RAKOUSKO - UHERSKO  kvitance s velmi vzácnou smíšeno
Jakost
1884 RAKOUSKO - UHERSKO kvitance s velmi vzácnou smíšenou frankaturou kolků stejné hodnoty z různých emisí - 3Kr/ emise 1883 + již více než rok neplatný kolek 3Kr/ emise 1881; zajímavé
Vyvolávací cena:
U:A3s|
153269 -  Řád rudého praporu práce
+1
Jakost
Řád rudého praporu práce
Vyvolávací cena:
U:X
153270 -  Řád vojenské statečnosti a zásluh, II. stupeň
+1
Jakost
Řád vojenské statečnosti a zásluh, II. stupeň
Vyvolávací cena:
U:X
153298 - 1945- Medaile Za zásluhy o lid
+2
Jakost
1945- Medaile Za zásluhy o lid
Vyvolávací cena:
U:X
153292 - 1945- Řád Za vojenské zásluhy se stříbrnými meči, 2.
+3
Jakost
1945- Řád Za vojenské zásluhy se stříbrnými meči, 2. třída, puncováno Ag 900, originální etue
Vyvolávací cena:
U:X
153295 - 1945- Řád Za zásluhy o národ, 3. třída, č. 117512
+2
Jakost
1945- Řád Za zásluhy o národ, 3. třída, č. 117512
Vyvolávací cena:
U:X
153382 - 1874-1913 Služební odznak domobrany, 2. třída, spona; DK
+1
Jakost
1874-1913 Služební odznak domobrany, 2. třída, spona; DK 2317
Vyvolávací cena:
U:X
153424 - 1962 DOLNÍ SASKO  Medaile Povodeň 1952, pozlacený bronz +
+2
Jakost
1962 DOLNÍ SASKO Medaile Povodeň 1952, pozlacený bronz + SASKO-ANHALTSKO Medaile Povodeň 1952, bronz, malá stužka, miniatura na jehle
Vyvolávací cena:
U:X
153325 -  Řádový odznak VIRTUTI MILITARI, 1792 - replika, postří
+1
Jakost
Řádový odznak VIRTUTI MILITARI, 1792 - replika, postříbřená medaile
Vyvolávací cena:
U:X
153330 - 1944- Řádový odznak POLONIA RESTITUTA, 5. třída - rytí
+4
Jakost
1944- Řádový odznak POLONIA RESTITUTA, 5. třída - rytíř, vzor 1944; originální etue
Vyvolávací cena:
U:X
153731 - 1944- Kříž J. Krasického, 1.-3. třída + medaile X. vý
+2
Jakost
1944- Kříž J. Krasického, 1.-3. třída + medaile X. výročí Lidového Polska
Vyvolávací cena:
U:X
153726 - 1944- Partyzánský kříž + Pamětní kříž slezských p
+2
Jakost
1944- Partyzánský kříž + Pamětní kříž slezských povstání KRN
Vyvolávací cena:
U:X
153699 - 1945- DOLNÍ RAKOUSY  Stříbrná medaile za zásluhy, post
+1
Jakost
1945- DOLNÍ RAKOUSY Stříbrná medaile za zásluhy, postříbřený bronz, Schmidt Abb. 110
Vyvolávací cena:
U:X
153697 - 1945- Vojenská služební medaile, bronzový stupeň, Schmi
+1
Jakost
1945- Vojenská služební medaile, bronzový stupeň, Schmidt Abb. 39 + Korutany - Děkovná medaile za nasazení při pohromách, bronz, Schmidt Abb. 96
Vyvolávací cena:
U:X
153309 - 1906 Jubilejní medaile na 40 let vlády Carola I. 1866-1906
+2
Jakost
1906 Jubilejní medaile na 40 let vlády Carola I. 1866-1906 pro civilní a vojenské osoby; 2ks, nové stuhy
Vyvolávací cena:
U:X
121442 - 1866 RAKOUSKO  listina ze dne 22.8.66 s platným kolkem 7Kr
+1
Jakost
1866 RAKOUSKO listina ze dne 22.8.66 s platným kolkem 7Kr emise 1866 a již půl roku neplatným kolkem 25Kr emise 1858, znehodnoceno křížovým škrtem, prvotní smíšená frankatura; bez poškození
Vyvolávací cena:
U:A3s|
126683 - 1888 RAKOUSKO - UHERSKO  kvitance se smíšenou frankaturou
Jakost
1888 RAKOUSKO - UHERSKO kvitance se smíšenou frankaturou kolků 60Kr emise 1885 a 3Kr emise 1888 k datu 31.III.1888 (poslední den platnosti kolku 60Kr); pěkné, hledané
Vyvolávací cena:
U:A3s|