1928 Mi.162-168, Letecké 5Q-3Fr, VLONE - BRINDISI; kompletní série po nálepce, kat. 450€, malý výskyt!Vyvolávací cena: 1 700 Kč
1947 Mi.Bl.4, aršík Qemal Stafa, vydaný bez perforace a lepu; kat. 130€Vyvolávací cena: 500 Kč
1914 R-dopis adresovaný do Německa, vyfr. přetiskovými zn. 2Q-1Fr, Mi.29-34, podací DR VLONE 16.2.1914, vzadu příchozí DR MÜNCHEN 19/Jan 14; zachovalé, pouze vzadu natržená klopaVyvolávací cena: 900 Kč
1934 FDC / obálka s firemním přítiskem a vylepenou kompletní přetiskovou sérií emise 10 let ústavy, Mi.242-251, DR SKODËR TREG 24.12.34; bez poškození, kat. jen zn. 200€ Vyvolávací cena: 1 000 Kč
1957 R+Let-dopis adresovaný do ČSR, vyfr. mj. leteckými zn. Mi.490, 493, 2x 533, podací DR SHKODER 11.IV.57, vzadu tranzitní DR TIRANÉ 12.IV.57; zachovaléVyvolávací cena: 700 Kč
1913-1960 [SBÍRKY] zajímavá sbírka na 5 listech v pérových deskách + v zásobníku A4 včetně dublet, řada kompletních i lepších sérií, aršíky Mi.Bl.1-3, nevydané, letecké, přetisky apod., několik zn. signováno; různá kvalita, dv, vyšší katalog, doporučujeme prohlídkuVyvolávací cena: 4 000 Kč +75,0 %
1960-1980 [SBÍRKY] CELISTVOSTI / PARTIE / cca 300 celistvostí, R-, Let, většinou s přesnými frankaturami a poštou řádně prošlé, minimum FDC; některé frankatury s lepšími zn.; zaslané v rámci Albánie a do ČSR, dopisy regulérně přepravené albánskou poštou jsou poměrně vzácné!Vyvolávací cena: 4 500 Kč +11,1 %