MUSSOLINI Benito (1883–1945), italský premiér, politik, novinář a diktátor, čb propagandistická fotopohlednice; neprošlá, pěkný stavVyvolávací cena: 500 Kč +20,0 %
1934 Reichs-Parteitag Nürnberg, dvojbarevná propagandistická pohlednice velkého formátu s AH, prošlá; průpichy v růžcích, jinak zachovaléVyvolávací cena: 700 Kč +42,9 %
1937 SA - Wettkämpfe, Berlin Olÿmpia Stadion 1937, kreslená propagandistická pohlednice velkého formátu na obyčejném papíru; bez poškozeníVyvolávací cena: 500 Kč
1938 A. Hitler s dětmi, sestava 3ks fotopohlednic, foto Hoffmann München, neprošlé s PR Wir danken unserem Führer/ Troppau 8.10.1938; bez poškozeníVyvolávací cena: 800 Kč +62,5 %
1938 Ein Volk - ein Reich - ein Führer!, mapa Říše s připojenými Sudety a hlava A.H., neprošlá vzadu s PR; pěkně zachovaléVyvolávací cena: 600 Kč +16,7 %
1938 HENLEIN a HITLER / čb propagandistická pohlednic; vzadu PR TACHAU WIR SIND FREI!, zachovaléVyvolávací cena: 500 Kč
1939 Andrej Hlinka - Národe moj, pre teba som žil, trpel a zomrel..., propagandistická pohlednice s portrétem A. Hlinky v kruhu na pozadí dvojitého kříže a lidovými motivy s reprodukcí podpisu, sign. V. Hochštenský, barevná, velký formát, vzadu bohatá franktatura, ale neprošlé s 3 otisky PR18; zachovalé, pouze mírně odřené růžky, hledané!Vyvolávací cena: 700 Kč +14,3 %
1939 DER SCHÖPFER DES GROSSDEUTSCHEN REICHES / propagandistická pohlednice, A.H. s mapou Německa, neprošlá, vzadu vylepené zn. s otisky PR; velmi pěkně zachovaláVyvolávací cena: 700 Kč
1939 Nürnberg Reichsparteitag 1939 a Danzig ist Deutsch, barevné propagandistické pohlednice velkého formátu, prošlé; bez poškozeníVyvolávací cena: 800 Kč