1928-1935 ČSR I. / 10 koruna 1928, 1930, 1931, 1932 + Ag medaile 85. narozeniny TGM 32mm; různá kvalita, patinaVyvolávací cena: 500 Kč +80,0 %
1947-1951 ČSR II. / kompletní sestava 8ks předměnových pamětních Ag mincí: 50Kčs 1947 - SNP, 100Kčs 1948 - 600. výročí založení Univerzity Karlovy, 50Kčs 1948 - Pražské povstání, 100Kčs 1948 - 30 let republiky, 100Kčs 1949 - 700 let hornických práv, 100Kčs a 50Kčs 1949 - 70. výročí narození J.V. Stalina, 100Kčs 1951 - 30. výročí KSČ; pěkná patinaVyvolávací cena: 700 Kč +85,7 %
1954-1957 ČSR II. / sestava 5ks pamětních Ag mincí: 10Kčs a 25Kčs 1954 - 10. výročí SNP, 10Kčs a 25Kčs 1955 - 10. výročí osvobození ČSR, 10Kčs 1957 - Komenský; pěkná patinaVyvolávací cena: 500 Kč +80,0 %
1955 ČSR II. / 100 Kčs 1955 - 10. výročí osvobození Československa, tupá písmena v signatuře autora, var. b; drobné hranky, rysky, patinaVyvolávací cena: 1 000 Kč +60,0 %
1964-1973 ČSR II. / sestava 7ks pamětních Ag mincí: 10Kčs 1964 - 20. výročí SNP, 25Kčs 1965 - 20. výročí osvobození, 10Kčs 1966 - 1100 let Velké Moravy, 25Kčs 1970 - 25. výročí osvobození, 20Kčs 1972 - Andrej Sládkovič, 50Kčs 1973 - 25. výročí Února, 50Kčs 1973 - Josef Jungmann; místy rysky, pěkná patinaVyvolávací cena: 700 Kč +100,0 %
1968 ČSR II. / 50 Kčs 1968 - 50. výročí vzniku Československa; patinaVyvolávací cena: 1 000 Kč +10,0 %
1974-1977 ČSR II. / sestava 7ks pamětních Ag mincí: 100Kčs 1974 - Bedřich Smetana, 50Kčs 1974 - Janko Jesenský, 50Kčs 1975 - S.K. Neumann, 100Kčs 1976 - Janko Kráľ, 100Kčs 1976 - Viktor Kaplan, 50Kčs 1977 - Ján Kollár, 100Kčs 1977 - Václav Hollar; pěkná patinaVyvolávací cena: 1 000 Kč +50,0 %
1978-1980 ČSR II. / sestava 8ks pamětních Ag mincí: 50Kčs 1978 - Zdeněk Nejedlý, 100Kčs 1978 - Julius Fučík, 50Kčs 1978 - 650 let mincovny v Kremnici, 100Kčs 1978 - Karel IV., 100Kčs 1979 - Ján Botto, 50Kčs 1979 - 30. výročí IX. sjezdu KSČ, 100Kčs 1980 - Spartakiáda, 100Kčs 1980 - Bohumil Šmeral; pěkná patinaVyvolávací cena: 1 200 Kč +58,3 %
1981-1983 ČSR II. / sestava 8ks pamětních Ag 100Kčs mincí: 1981 - 20. výročí prvního letu do vesmíru, 1981 Otakar Španiel, 1982 - Ivan Olbracht, 1982 - 150 let koněspřežné železnice, 1983 - Karl Marx, 1983 - Jaroslav Hašek, 1983 - Samo Chalupka, 1983 - 100. výročí otevření Národního divadla; pěkná patinaVyvolávací cena: 1 200 Kč +50,0 %
1984-1985 ČSR II. / sestava 8ks pamětních Ag 100Kčs mincí: 1984 - Matej Bel, 1984 - Jan Neruda, 1984 - Antonín Zápotocký, 1985 - Ján Hollý, 1985 - MS v ledním hokeji, 1985 - Martin Kukučín, 1985 - Mírová konference v Helsinkách, 1985 - Petr Brandl; pěkná patinaVyvolávací cena: 1 200 Kč +41,7 %
1986 ČSR II. / kompletní série 5ks pamětních Ag mincí 50Kčs 1986 - Městské památkové rezervace: Praha, Telč, Bratislava, Český Krumlov, Levoča; pěkná patina Vyvolávací cena: 800 Kč +62,5 %
1986-1990 ČSR II. / sestava 10ks pamětních Ag mincí: 100Kčs 1986 - K.H. Mácha, 50Kčs 1987 - Kůň Převalského, 100Kčs 1987 - Akademie v Banské Štiavnici, 50Kčs 1988 - Juraj Jánošík, 100Kčs 1988 - Praga ´88, 100Kčs 1988 - Martin Benka, 50Kčs 1989 - 150. výročí trati Břeclav-Brno, 100Kčs 1989 - 17. listopad 1939, 100Kčs 1990 - Karel Čapek, 100Kčs 1990 - Jan Kupecký; pěkná patinaVyvolávací cena: 1 500 Kč +113,3 %
1990 ČSR II. / NEVYDANÁ / 100 Kčs 1990 - 1. máj 1890, chystaná pamětní mince nevydaná z důvodu politických změn, na 2000ks připravených mincí v provedení proof byly dodatečně po stranách státního znaku vyraženy puncy "SBČS" a "500", zbytek nákladu byl úředně zničen, uloženo v původní kapsli bez plomby; duhová patina, vzácné a hledané, R!Vyvolávací cena: 10 000 Kč +80,0 %
1990-1991 ČSFR / sestava 6ks pamětních Ag mincí: 100Kčs 1990 - 100. výročí konání Velké pardubické, 50Kčs 1990 - sv. Anežka (se signaturou autora), 100Kčs 1990 - Bohuslav Martinů, 50Kčs 1991 - Parník Bohemia, 100Kčs 1991 - Antonín Dvořák, 100Kčs 1991 - W.A. Mozart; pěkná patinaVyvolávací cena: 900 Kč +66,7 %
1991-1993 ČSFR / sestava 7ks pamětních Ag mincí: 50Kčs 1991 - Karlovy Vary, 50Kčs 1991 - Mariánské Lázně, 50Kčs 1991 - Piešťany, 100Kčs 1992 - 50. výročí vyhlazení Lidic a Ležáků, 100Kčs 1992 - Moravské zemské muzeum, 100Kčs 1993 - 1000. výročí Břevnovského kláštera, 100Kčs 1993 - 100. výročí Muzeální slovenské společnosti; pěkná patinaVyvolávací cena: 1 000 Kč +70,0 %